Nemokama verslo reklama per Versliukai.lt įmonėms

Jei atsiranda proga nemokamai pareklamuoti savo verslą, ar atsisakote? Greičiausiai ne, ypač, kai reklamai paruošti sugaištama vos 15 minučių. Būtent tiek ir ne ilgiau – skaičiavome. Tik reikia po ranka turėti savo ir savo verslą reprezentuojančias nuotraukas, nukopijuoti iš YouTube vaizdo klipo adresą. Tai galima padaryti ne kažkokiame kreivame skelbimų puslapyje, kurių Lietuvoje dešimtys, o itin patrauklaus ir korporatyvinio dizaino interneto svetainėje Versliukai.lt.

Daryti reikia nedaug – užsiregistruojame, sukuriame anketą, parenkame veiklos sritis, už pildome pristatymą ir pateikiame kontaktinius duomenis. Įdedame kelias nuotraukas ir viskas – reklama paruošta.

Versliukai.lt unikalus yra tuo, kad čia verslas reklamuojamas per tam tikras specialybes. Tinka beveik viskas, išskyrus direktorius, biuro administratorė ir buhalterė (nebent ji kažkam teikia paslaugas). Neabejojame, kad net valytoja gali gauti papildomų užsakymų… Jei jūsų įmonėje dirba keletas žmonių, savo sričių specialistų, galima paprašyti jų visų užsiregistruoti pateikiant bendrą įmonės telefoną ir asmeninį el. paštą. Tokiu būdu pirmasis užklausimas pasieks patį specialistą. Toliau jau bendrausite su klientu asmeniškai – tai padarys specialistas ar pardavimų vadovas, ar pats įmonės vadovas – nebėra taip svarbu. Tikslas pasiektas – pirmasis kontaktas yra…

Atrodo painiai? Pateikime pavyzdį. Reklamos agentūroje dirba kelių specialybių žmonės – dizaineris, maketuotojas, reklaminių tekstų kūrėjas, renginių organizatorius, programuotojas, reklaminės spaudos specialistas, žiniasklaidos planuotojas. Visi jie gali užsiregistruoti Versliukai.lt ir pristatyti save, kaip tam tikros srities specialistus. Pateikiami jų darbiniai kontaktai, todėl bendrauti galima su jais tiesiogiai. Jei yra reikalinga, el. laiškas su užklausimu persiunčiamas projektų vadovui, kuris toliau viską derina. Taip įmonė pasireklamuoja nemokamai keliose vietose per kelias specialybes.

Pirmiausiai Versliukai.lt buvo kuriamas pavienių profesijų atstovams, norintiems efektyviau reklamuoti savo verslą. Dabar reklamuotis gali bet kas, svarbiausia, kad tai būtų tikrai rimtas specialistas. Netrukus atsiras galimybė įvertinti specialistus, pateikti atsiliepimus apie jų darbą, tad visi besireklamuojantys šiame portale bus suinteresuoti paslaugas teikti tik kokybiškai. Tai milžiniška nauda vartotojams.

Versliukai.lt yra skirti reklamuoti smulkųjį ir vidutinį verslą, taip pat žmones, ieškančius būdų prisidurti prie atlyginimo po darbo, jei jiems leidžia darbovietė.

Anketos įvedimas nieko nekainuoja, reikia tik skirti šiek tiek laiko patraukliam pristatymui paruošti, kelioms nuotraukoms įkelti ir pasidalinti savo sukurta anketa socialiniuose tinkluose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *