Vertimai raštu: kodėl reikia samdytis profesionalus?

vertimai raštuKosmopolitinis pasaulis paskatino judėti, migruoti ir susipažinti su žmonėmis iš skirtingų pasaulio kampelių. Natūralu, kad vis daugiau žmonių išmoksta užsienio kalbas, kadangi tai jiems padeda būti pasaulio dalimi. Visgi, buitinė kalba toli gražu neprilygsta tai, kurią mes turime naudoti tuomet, kai reikia versti tekstus, tam tikrus dokumentus. Vertimai raštu kur kas sudėtingesnis darbas nei pabendrauti prie pusryčio stalo. Būtent todėl gavus kokius nors dokumentus rekomenduojame kreiptis į profesionalias vertimo kompanijas, o ne naudojant automatinio vertimo sistemas pabandyti suvokti, kas yra rašoma. Kodėl profesionalios kompanijos yra geriau?

 1. adgloriam.lt vertimų biure dirba tik kompetentingi specialistai, kurie gali užtikrinti aukščiausio lygio kokybės vertimus. Visi darbuotojai yra baigę specialias studijas ir jau ne vienerius metus dirba vertimų srityje. Be to, vertimų biuras vadovaujasi ISO kokybės sertifikatu, kuris garantuoja aukščiausią atlikto darbo kokybę. .
 2. Vertimų kompanija teikia labai daug skirtingų kalbų vertimų pasiūlymų. Nesvarbu, ar jums reikia versti tekstą iš anglų kalbos ar indų – viskas yra įmanoma.
 3. Suteikiamos paslaugos nėra labai brangios. Svarbiausia, kad teikiama kokybė tikrai pačio aukščiausio lygmens.
 4. Tekstas verčiamas taip, kad asmuo suvoktų, kas yra rašoma. Tai reiškia, kad greta terminų pateikiami ir aprašymai. Tai ypač aktualu, kai verčiamas tekstas yra kurios nors specifinės srities, kaip teisė arba medicina.
 5. Darbas atliekamas taupant kliento laiką. Visada susitariame per kiek laiko bus suteiktas gautas rezultatas. Tuo pačiu galima pasirinkti užsakymus, kurie yra vykdomi skubos tvarka. Tiesa, tai dažniausiai kainuoja papildomus pinigus.
 6. Visas vertimo paslaugas galima susitvarkyti internetu. Nereikia niekur važiuoti ir gaišti savo laiko.
 7. Kadangi vertimai raštu teikiami daugelyje formų – reikia atidžiai įvertinti skirtingus kriterijus, kurie jums padėtų pasirinkti tinkamiausią kompaniją. Pagalvokite apie:
  • Kainos aspektą.
  • Kokioje srityje firma specializuojasi (teisė, medicina…).
  • Kokius tekstus dažniausiai verčia (dokumentus, mokslinius…).

www.adgloriam.lt vertimai raštu pateikiami taip, kad klientas gavęs tekstą būtų patenkintas gautu rezultatu. Klientas – pats svarbiausias ir dirbama tam, kad jo poreikiai būtų patenkinti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *