Vertimai raštu: kodėl reikia samdytis profesionalus?

vertimai raštuKosmopolitinis pasaulis paskatino judėti, migruoti ir susipažinti su žmonėmis iš skirtingų pasaulio kampelių. Natūralu, kad vis daugiau žmonių išmoksta užsienio kalbas, kadangi tai jiems padeda būti pasaulio dalimi. Visgi, buitinė kalba toli gražu neprilygsta tai, kurią mes turime naudoti tuomet, kai reikia versti tekstus, tam tikrus dokumentus. Vertimai raštu kur kas sudėtingesnis darbas nei pabendrauti prie pusryčio stalo. Būtent todėl gavus kokius nors dokumentus rekomenduojame kreiptis į profesionalias vertimo kompanijas, o ne naudojant automatinio vertimo sistemas pabandyti suvokti, kas yra rašoma. Kodėl profesionalios kompanijos yra geriau?

 1. adgloriam.lt vertimų biure dirba tik kompetentingi specialistai, kurie gali užtikrinti aukščiausio lygio kokybės vertimus. Visi darbuotojai yra baigę specialias studijas ir jau ne vienerius metus dirba vertimų srityje. Be to, vertimų biuras vadovaujasi ISO kokybės sertifikatu, kuris garantuoja aukščiausią atlikto darbo kokybę. .
 2. Vertimų kompanija teikia labai daug skirtingų kalbų vertimų pasiūlymų. Nesvarbu, ar jums reikia versti tekstą iš anglų kalbos ar indų – viskas yra įmanoma.
 3. Suteikiamos paslaugos nėra labai brangios. Svarbiausia, kad teikiama kokybė tikrai pačio aukščiausio lygmens.
 4. Tekstas verčiamas taip, kad asmuo suvoktų, kas yra rašoma. Tai reiškia, kad greta terminų pateikiami ir aprašymai. Tai ypač aktualu, kai verčiamas tekstas yra kurios nors specifinės srities, kaip teisė arba medicina.
 5. Darbas atliekamas taupant kliento laiką. Visada susitariame per kiek laiko bus suteiktas gautas rezultatas. Tuo pačiu galima pasirinkti užsakymus, kurie yra vykdomi skubos tvarka. Tiesa, tai dažniausiai kainuoja papildomus pinigus.
 6. Visas vertimo paslaugas galima susitvarkyti internetu. Nereikia niekur važiuoti ir gaišti savo laiko.
 7. Kadangi vertimai raštu teikiami daugelyje formų – reikia atidžiai įvertinti skirtingus kriterijus, kurie jums padėtų pasirinkti tinkamiausią kompaniją. Pagalvokite apie:
  • Kainos aspektą.
  • Kokioje srityje firma specializuojasi (teisė, medicina…).
  • Kokius tekstus dažniausiai verčia (dokumentus, mokslinius…).

www.adgloriam.lt vertimai raštu pateikiami taip, kad klientas gavęs tekstą būtų patenkintas gautu rezultatu. Klientas – pats svarbiausias ir dirbama tam, kad jo poreikiai būtų patenkinti.

 

Vertimai raštu: dažniausiai užduodami klausimai

vertimai raštuPoliglotas – asmuo, kuris moka daug kalbų. Šiuolaikiniame pasaulyje gebėjimas susikalbėti skirtingomis kalbomis yra be galo vertinamas ir naudingas, kadangi kosmopolitiniai žmonės ir globalėjantis pasaulis skatina dideles migracijos bangas. Nenuostabu, kad to įtakoje atsiranda poreikis išmokti konkrečią kalbą, na o jei galimybių arba paprasčiausio noro  – verta kreiptis į specialistus, kurie siūlo savo paslaugas. Vertimai raštu yra kur kas dažnesnis pasirinkimas, nei pastarieji žodžiu. Logiška, emigrantai tautiečiai dažnai gauna įvairiausius dokumentus, kuriuose reikia patvirtinti savo veiklą užsienio šalyje. Rodos, vos keli žodžiai lape, tačiau nemokant teisinių terminų ir naudojantis paprastu internetiniu vertėju galima įklimpti į dideles problemas. Šiuo atveju vertimai raštu, kuriuos atlieka profesionalai gali būti geriausias jūsų sprendimas, na o mes pateikiame pagrindinę informaciją, kurią jums reikėtų žinoti ieškant žmogaus, kuris atliktų visą darbą.

 Ar būtina keliauti į biurą?

Tikrai ne. Šiuo metu naudojantis virtualia erdve vertimai raštu gali būti suderinti paprasčiausiai internetu. Kiekvienas vertimų biuras turi internetinį tinklalapį ir per nurodytą el. paštą galima nusiųsti nuskenuotą medžiagą, vertimo kalbos poreikį ir preliminarią datą.

Kiek kainuoja vertimai raštu?

Kaina visada priklauso nuo kalbos iš kurios arba į kurią reikia versti. Taip pat nuo pačio teksto sudėtingumo. Grožiniai tekstai įvertinami pigiausiai. Štai teisiniai dokumentai kiek brangesni. Bet kuriuo atveju, dažniausiai įvertinamas vienas žodis, tad galite labai paprastai susiskaičiuoti, kiek jums kainuos reikalingas teksto vertimas.

Ar gausiu gramatiškai tikslų vertimą?

Profesionalai garantuoja, kad ne tik jį išvers pažodžiui (kad ir į kokią kalbą reiktų), tačiau suderins gramatiką bei stilistines variacijas. Tekstą, kurį jūs gausite, galima drąsiai būtų publikuoti, kadangi jis nepažeis jokių kalbos normų.

Per kiek laiko gausiu išverstą tekstą?

Tai, vėlgi, priklauso nuo daugybės veiksnių. Jei jums reikia gana skubaus vertimo – būtinai tai nurodykite. Tiesa, dažniausiai už skubumą reikia mokėti papildomą pinigų sumą, tačiau laikrodžio smėliui tirpstant – jau geriau tai, nei vėlavimas.

Gauti reikiamą paslaugą internetu yra labai paprasta. Vertimai raštu populiarūs, kadangi šiuolaikinės žmonės susimaišę ir, rodos, mes nebeturime tautybės. Mes visi esame šio pasaulio gyventojai.