Vertimai raštu: dažniausiai užduodami klausimai

vertimai raštuPoliglotas – asmuo, kuris moka daug kalbų. Šiuolaikiniame pasaulyje gebėjimas susikalbėti skirtingomis kalbomis yra be galo vertinamas ir naudingas, kadangi kosmopolitiniai žmonės ir globalėjantis pasaulis skatina dideles migracijos bangas. Nenuostabu, kad to įtakoje atsiranda poreikis išmokti konkrečią kalbą, na o jei galimybių arba paprasčiausio noro  – verta kreiptis į specialistus, kurie siūlo savo paslaugas. Vertimai raštu yra kur kas dažnesnis pasirinkimas, nei pastarieji žodžiu. Logiška, emigrantai tautiečiai dažnai gauna įvairiausius dokumentus, kuriuose reikia patvirtinti savo veiklą užsienio šalyje. Rodos, vos keli žodžiai lape, tačiau nemokant teisinių terminų ir naudojantis paprastu internetiniu vertėju galima įklimpti į dideles problemas. Šiuo atveju vertimai raštu, kuriuos atlieka profesionalai gali būti geriausias jūsų sprendimas, na o mes pateikiame pagrindinę informaciją, kurią jums reikėtų žinoti ieškant žmogaus, kuris atliktų visą darbą.

 Ar būtina keliauti į biurą?

Tikrai ne. Šiuo metu naudojantis virtualia erdve vertimai raštu gali būti suderinti paprasčiausiai internetu. Kiekvienas vertimų biuras turi internetinį tinklalapį ir per nurodytą el. paštą galima nusiųsti nuskenuotą medžiagą, vertimo kalbos poreikį ir preliminarią datą.

Kiek kainuoja vertimai raštu?

Kaina visada priklauso nuo kalbos iš kurios arba į kurią reikia versti. Taip pat nuo pačio teksto sudėtingumo. Grožiniai tekstai įvertinami pigiausiai. Štai teisiniai dokumentai kiek brangesni. Bet kuriuo atveju, dažniausiai įvertinamas vienas žodis, tad galite labai paprastai susiskaičiuoti, kiek jums kainuos reikalingas teksto vertimas.

Ar gausiu gramatiškai tikslų vertimą?

Profesionalai garantuoja, kad ne tik jį išvers pažodžiui (kad ir į kokią kalbą reiktų), tačiau suderins gramatiką bei stilistines variacijas. Tekstą, kurį jūs gausite, galima drąsiai būtų publikuoti, kadangi jis nepažeis jokių kalbos normų.

Per kiek laiko gausiu išverstą tekstą?

Tai, vėlgi, priklauso nuo daugybės veiksnių. Jei jums reikia gana skubaus vertimo – būtinai tai nurodykite. Tiesa, dažniausiai už skubumą reikia mokėti papildomą pinigų sumą, tačiau laikrodžio smėliui tirpstant – jau geriau tai, nei vėlavimas.

Gauti reikiamą paslaugą internetu yra labai paprasta. Vertimai raštu populiarūs, kadangi šiuolaikinės žmonės susimaišę ir, rodos, mes nebeturime tautybės. Mes visi esame šio pasaulio gyventojai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *