PRIEŽASTYS PASIKLIAUTI BROKERIU

 

nekilnojamo turto brokeriai darbąDaug kas mūsų šalyje vis dar įtariai žiūri į nekilnojamo turto brokerių darbą. Neva jiems išmetami papildomi pinigai. Tačiau tie, kas bent kartą naudojosi šių nekilnojamo turto agentų paslaugomis, kaip sutarę tvirtina, jog nupirkti ar parduoti būstą su tokių profesionalų pagalba buvo žymiai lengviau. Pasaulyje jau kuris laikas populiarus būdas ieškoti būsto pirkėjų ar pardavėjų su brokeriais, Lietuvoje pamažu irgi populiarėja. Tokia tendencija pastebima ne be reikalo. Yra keletas esminių priežasčių, lemiančių nekilnojamo turto brokerių populiarumą. Pateiksime penkias priežastis, kodėl verta pasikliauti brokeriu.

  1. Nekilnojamo turto brokeriai išmano rinkos situaciją

Kasdienė darbo praktika nulėmė, kad nekilnojamo turto brokeriai puikiai išmano tuometinę būsto rinkos situaciją. Nuolat domėdamiesi parduodamų arba perkamų pastatų ar patalpų kaina, sąlygomis, būkle ir pan., jie geba objektyviai įvertinti objekto vertę. Tarpininkaudami būsto pirkėjų ar pardavėjų paieškose jie žino, kada sandoris yra naudingas, vertas dėmesio, o kada žmogui verčiau ieškoti kito varianto. Be to, stebėdami rinką, šie specialistai gana tiksliai gali nuspėti nekilnojamo turto kainų kilimą arba nuosmukį. Analizuodami tokias tendencijas, jie gali skirstyti būstų vertę pagal racionus, laiką ar kitus įtakos veiksnius. Dirbdami su žmonėmis ir žmonėms, brokeriai panaudoja savo profesines žinias ir atsižvelgia į kliento lūkesčius.

  1. Jokių rūpesčių tvarkant dokumentus

Būsto brokeriai yra atsakingi už abiejų šalių derybas bei sutartis. Tad tiek perkant, tiek parduodant ar nuomojant nekilnojamą turtą būsto brokeriai padės parengti abi puses tenkinančias sąlygas ir visa tai įprasmins teisiniais dokumentais – sutartimis, pažymėjimais, perdavimo, panaudos susitarimais ir pan. Šie specialistai turi daugybę teisinių žinių, todėl visuomet konsultuos jus rūpimais klausimais. Pastebima, kad šiandien daugelis žmonių nekilnojamo turto įsigijimui ima paskolas. Kartu su jomis prasideda tikroji biurokratija. Jos išvengti ir visus dokumentus sutvarkyti tinkamai padės brokeris. Jis pasirūpins paskolos gavimu, palaikys dalykinius santykius su banku, derins palankias sąlygas ir paskolos laikotarpį. Tad apie kalnus popierių bus galima pamiršti.

  1. Yra tikri marketingo specialistai

Marketingas ir mokėjimas pateikti ar pasiūlyti objektą patraukliu būdu yra tikras menas, o nekilnojamo turto agentai tai yra puikiai įvaldę. Pirkėjų psichologijos išmanymas leidžia šiems profesionalams tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje ieškoti pirkėjų ar siūlyti pardavimo kainą. Derybos ir kitos šalies interesų paisymas yra bene pagrindinis brokerių darbo principas, be kurio paisymo neapsieina nei viena diena. Tiesa, svarbų vaidmenį brokeriai atlieka ir talpindami būsto skelbimus į specialius internetinius portalus. Čia taip pat, jie žino, kaip reikėtų apipavidalinti žinutę, kokią būsto informaciją būtina pateikti ir kokias pastato nuotraukas įkelti. Atrodo tai – smulkmenos, tačiau iš tiesų be visų šių aspektų neapsieinama.

  1. Brokeris taupo Jūsų laiką

Natūralu, kad kiekvienas esame užsiėmęs, tad nusprendus įsigyti būstą laisvo laiko lieka dar mažiau. Kur kas kebliau, jeigu jūsų dienotvarkė ir taip yra labai intensyvi. Tuomet surasti laiko papildomoms paieškoms yra dar sudėtingiau. Taigi šiuo atveju, brokeris yra tikras išsigelbėjimas. Visą dieną dirbdamas tik šį darbą, nekilnojamo turto agentas padės jums sutaupyti laiko: patikėjus būsto paieškų ar pardavimo rūpesčius jiems, patys galėsite toliau netrukdomi dirbti, plėtoti verslą, būti su šeima, keliauti ir visiškai nesijaudinti dėl patalpų. Brokeriai pasirūpins reklama, pirkėjais, pardavėjais, marketingo strategijomis, derybų klausimais ar dokumentų tvarkymu.

  1. Saugumas

Tiek dirbantys nekilnojamo turto įmonėse, tiek nepriklausomi brokeriai labai atsakingai disponuoja asmeniniais klientų duomenimis. Kaupdami informaciją būsto pirkimo arba pardavimo tikslais, šie specialistai niekuomet neviešina ir neperleidžia šių duomenų tretiems asmenims, be jų savininko sutikimo. Taigi konfidencialumas ir patikimumas yra garantuotas.

Taigi, kelios pagrindinės, tačiau itin svarios priežastys pasitikėti brokeriu, lemia jų darbo populiarumą. Naudodamiesi brokerio paslaugomis visuomet būsite tikri dėl greito ir jus tenkinančio rezultato, kurio organizavimo procesą prižiūrės tikras nekilnojamo turto profesionalas ir rinkos žinovas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *