Kokią vonią rinktis mažam vonios kambariui?

voniosYra daug vizualių sprendimų, kaip mažą vonios kambarį paversti optiškai didesniu. Interjero dizaineriai išdarinėja įvairiausius triukus su plytelėmis, spalvomis, vonios ar kriauklės įrengimu ir t.t. Tačiau daug reiškia ir pati santechnika, jos forma ir dydis. Štai tarkime, mažose erdvėse siūloma įsirengti į sieną įmontuojamą ar prikabinamą kriauklę ar klozetą. Taip atrodys, jog šie kybo ore ir neužima vietos ant grindų. Deja, pačios vonios, kuri būtų įrengiama šiuo būdu, turbūt nerastume,  todėl labai svarbu pasirinkti tokią vonią, kuri kiek įmanoma sutaupytų erdvės kambaryje.

Čia pristatomi du populiariausi mažų vonių tipai – kampinė ir stačiakampė (sumažinta) vonia. Kiekviena jų gali būti pritaikoma tiek moderniam, tiek paprastam vonios kambario interjerui, tačiau reikia turėti gerą nuovoką, ar tuomet gerai tilps kita vonios santechnika, vonios priedai ir ar apskritai vonios kambarys atrodys jaukiai ir neperkrautai.

Kampinė vonia. Šis variantas tinka mažoms vonioms, tačiau toli gražu ne visoms. Labai daug reiškia vonios patalpos forma (ar ji kvadratinė, ar stačiakampio formos), taip pat kur yra įrengtas įėjimas į vonią. Štai stačiakampio formos kambaryje siaurajame gale įrengta trikampė vonia užimtų tiek vietos, kad šalia esantis kampas būtų tiesiog per ankštas tiek skalbimo mašinai, tiek spintelėms ar kriauklei, todėl kampinę vonią verta rinktis kvadratinėse patalpose, kuriose išnaudotumėte kiekvieną kampą.

Sumažinta stačiakampio formos vonia. Tikriausiai esate buvęs svečiuose, kur itin mažame vonios kambaryje jaukiai įtalpinta sumažinta įprastos vonios versija. Tai bene patogiausias vonios pasirinkimas siauruose vonios kambariuose, kadangi ši vonia tiesiog užpildo visą vonios galą, priekis atitenka tualetui, kriauklei, skalbimo mašinai. Taip įsirengiant vonią, nelieka jokių neišnaudojamų ir nepatogų nišų, kurios itin būdingos netinkamai įrengiant kampinę vonią. Jeigu mėgstate minimalistinę erdvę, kur akis nekliūtų už jokių kampelių, šis vonios variantas kaip tik jums.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *