“Business-Baltics” – tvirtesniems žingsniams versle

Šiandien gyvename tokiu metu, kai ekonomiką labiausiai veikia globalūs, o ne vietos veiksniai. Tai, kas vyksta užsienyje – Kinijoje, Indijoje ir kitur – pasiekia ir mus. Per pastarąjį dvidešimtmetį, gyvenant technologijų pasaulyje, laiko ir atstumo kategorijos gerokai pakito: juk ir laiškas keliauja nebe savaitę, o kelias sekundes. Ekonomikos globalizacija visam pasauliui neabejotinai davė daug naudos. Ji paskatino sparčią pažangių technologijų, interneto, mobilaus ryšio skaidą. Be to, gerokai sumažino skurdą daugelyje augančios ekonomikos šalių. Todėl jau vien dėl šios priežasties pasaulio ekonomika turi likti atvira ir glaudžiai susijusi. Vis dėlto globalizacija sukūrė nemažai problemų, kurias reikia išspręsti. Visų pirma, dėl globalizacijos atsirado daugiau galimybių išvengti mokesčių, nes visame pasaulyje sparčiai daugėja teritorijų, vadinamų mokesčių rojumi. Tarptautinėms bendrovėms dabar lengviau gali juos nuslėpti.

Taigi globalėjant verslui radosi naujų pasaulio tendencijų. Visų pirma išaugo tarptautinė prekyba ir kai kurių prekių ženklai išpopuliarėjo visame pasaulyje, greitai pradėjo plisti naujosios technologijos, kartu su tuo paaugo ir jaunų žmonių finansinė galia su kuria pakilo ir švietimo lygis. O juk išsilavinimas reiškia geresnę sveikatą, didesnes pajamas ir pasirinkimo gyvenime galimybes. Daugėjant pasaulio produkcijos kiekiui, reikia globalizuoti ekonomiką ir panaikinti pajamų skirtumus tarp šalių bei atsižvelgti į didesnius vartotojų reikalavimus, nedarant dar didesnio neigiamo poveikio aplinkai. Įmonės šiandien privalo būti atsakingos socialiniu ir aplinkosaugos požiūriu.

Akivaizdu, kad, nepriklausomai nuo retų verslininkų norų likti patriotais, verslas neišvengiamai globalėja.  Sėkmingam verslui, ir sėkmingai jo tarptautinei plėtrai būtina įvairiakalbiams kolegoms ar partneriams prieinama duomenų bazė. Galime džiaugtis, kad tokia galimybė yra. Užsienio verslininkai apie Lietuvos įmones gali sužinoti tinklalapyje www.business-baltics.com. Šis projektas – tai verslo informacijos šaltinis, pateikiantis ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos bei Estijos įmonių informaciją.

Šis internetinis puslapis ypatingas tuo, kad apie jame pateiktas įmones gali sužinoti viso pasaulio verslininkai. Čia Baltijos šalių įmonės, jų prekės ir paslaugos pateikiamos anglų vokiečių, prancūzų, rusų, ispanų, lenku ir netgi kinų kalbomis. Taigi, pasaulyje neliks kampelio, kuriame būtų nekalbama nė viena iš šių kalbų. Juk vien kinų populiaciją sudaro net penktadalį visų pasaulio gyventojų…

Puslapyje www.business-baltics.com informaciją ir reklamą apie save gali pateikti įvairiausio tipo paslaugas ir prekes teikiančios įmonės. Čia pagal veiklos sritį įmonės suskirstytos į atitinkamas kategorijas. Savo vietą šiame daugiakalbę informaciją teikiančiame tinklalapyje ras tie verslininkai,  kurie teikia transportavimo, statybos, poilsio, grožio finansines ir daugybę kitų paslaugų, taip pat prekiautojai maisto produktais, apranga, metalo, medžio, plastmasės gaminiais ir t. t. Visos be išimties įmonės ras vietą šiame tinklalapyje ir apie ją sužinos visas pasaulis!

Šis puslapis išlaiko puikius populiarumo reitingus. Jis yra rodomas pirmajame google  puslapyje, tereikia įvesti vieną iš raktažodžių: business Lithuania, companies Lithuania, exporters Lithuania, importers Lithuania, transport Lithuania, furniture Lithuania, milk Lithuania, plastic Lithuania, Business Baltics ir pan. Taigi, akivaizdu, kad bet kuriame pasaulio kampelyje gyvenantis verslininkas, net ir nežinodamas apie šį puslapį, per google paiešką jį tikrai suras ir sužinos apie Lietuvoje egzistuojančias įmones.

Be to, kad informacija apie įmonę bus pateikta šiame tarptautiniame tinklalapyje, verslininkai turi galimybę www.business-baltics.com užsisakyti, ypač gerai matomą, traukiančią akį reklamą, kurios pozicija pasirenkama pagal poreikius. Tai gali būti puslapio apačioje, viduryje ar šone esanti reklamjuostė, taip pat bėganti eilutė ar reklaminis tinklalapio fonas. Reklamos kaina priklauso nuo jos dydžio, vietos, reklamuojamo laiko.

Šio internetinio projekto partneriai taip pat rodo, tinklalapio reikšmę, svarbą ir naudą verslininkams. Su www.business-baltics.com bendradarbiauja tokios žinomos, didžiulės įmonės kaip “Dubai Exporters”, kuri užsiima eksportu iš Dubajaus, inžinerinės pramonės asociacija “Linpra”, “The Baltic Times” – anglų kalba leidžiamas žurnalas, apie Baltijos šalių verslą, politiką, kultūrą , “Athp” – medienos namų asociacija, Europos verslo ir inovacijų tinklas “Enterprice Europe Network” ir daug kitų.

Taigi šis tarptautinis tinklalapis yra puiki nepraleidžiama galimybė populiarinti savo įmonę. Tai efektyviausias būdas Lietuvos verslininkams pristatyti save užsienio rinkai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *