Ar skyrybų procesas gali būti greitas?

Daugelis žmonių Lietuvoje anksčiau ar vėliau skiriasi. Deja, tačiau statistika yra tikrai liūdna – tai sudaro maždaug 50 procentų visų susituokusių porų. Visgi, galbūt yra lengvesnis būdas išsiskirti, negu tampytis po teismus? Šiuo metu, daugelis teisininkų tvirtina, kad lengvesnio būdo nėra ir reikia mokėti tikrai nemažai pinigus teisininkams, kurie paruoštų visus reikiamus dokumentus. O juk ne retai atsiranda nemažai problemų dėl turto dalybų, taip pat dėl vaikų globojimo. Kaip visą tai išspręsti?

Skyrybų paketas – nauja paslauga

Kai kurie žmonės taip ir nebaigia visų skyrybų reikalų, kadangi atsiranda papildomų problemų – galbūt jūsų buvęs vyras ar žmona nesutinka su sąlygomis, o gal nei vienas iš jūsų neturi tinkamos patirties teisinėje srityje, o teisininkai tik naudojasi tuo ir siūlo brangias paslaugas? Taip būna gana dažnai, tačiau dabar yra tikrai neprasta išeitis. Skyrybos bus kur kas lengvesnės, jeigu nusipirksite skyrybų paketą, kuris jums padės greičiau užbaigti visą šį nemalonų procesą.

Skyrybų pakete rasite visą dokumentų rinkinį, kurį reikia tinkamai užpildyti, kad skyrybų procesas įsibėgėtų. Jeigu iškils kokių nors klausimų, tuomet galėsite bet kada susisiekti su skyrybų konsultantų įmone, kuri jums atsakys vos per 24 valandas, nors dažniausiai – dar greičiau.

Paprastas procesas

Kreiptis į teisininkus ne visada gali būti verta, kadangi galite daug ką nuveikti ir patys – tiesiog nusipirkę skyrybų paketą ir jį tinkamai užpildę su konsultantų pagalba, jūs jau sutaupysite apie penkis šimtus litų. Galėsite tuos dokumentus, kuriuos rasite skyrybų pakete tiesiog pateikti vietiniam teismui ir visas procesas turėtų būti gerokai greitesnis, negu kad įprastai.

Užsisakę tokią paslaugą, taip pat gausite ir visiškai nemokamą konsultaciją dėl skyrybų dokumentų. Jeigu atsiras kokių nors keblumų, tuomet konsultantai padės įveikti juos ir greičiau surasti tinkamą sprendimą, kuris vienodai tenkintų abi puses.

Taigi, jeigu jaučiate, kad be skyrybų neapsieisite ir jums būtinai reikia greičiau išsiskirti, nereikia iš karto kreiptis į skyrybų tarpininkus, už kuriems reikia kiekviename žingsnyje mokėti. Geriau pamėginkite šią problemą išspręsti patys, pasinaudokite lengvesniu skyrybų keliu – nusipirkite skyrybų paketą ir atlikite reikiamus veiksmus. Jums padės konsultantai, kurie šioje srityje yra sukaupę labai didelę patirtį ir geriausiai žino, kaip šį visai nemalonų procesą padaryti kuo mažiau skausmingą tiek ir jūsų sielai, tiek ir kišenei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *