Skyrybos – opi moderniųjų laikų problema

Žvelgiant į statistiką matyti, kad skyrybos Lietuvoje yra labai dažnas reiškinys. Tiesą sakant, bėgant metams nutraukiamų santuokų skaičius sparčiai auga. Be abejo, tokia situacija tikrai nedžiugina ir akivaizdžiai rodo, kad šiomis dienomis žmonių požiūris į santuoką ir asmeninius santykius yra labai reikšmingai pasikeitęs. Anaiptol ne kiekvienas santuokoje gyvenantis žmogus yra linkęs skirti pakankamas pastangas darnių santykių išsaugojimui, o tai reiškia, kad ilgainiui toks požiūris gali nulemti dideles santykių problemas.

Taigi, jei jūs jau kurį laiką gyvenate santuokoje, kurią lydi nuolatiniai pykčiai ir nesutarimai, turbūt esate išbandę ne vieną priemonę, kuri nesuveikė? Jei taip, akivaizdu, kad galite galvoti apie santuokos nutraukimą ir svarstyti, kokie skyrybų dokumentai turėtų būti užpildyti ir kaip tai galėtų būti lengviau atlikta. Kaip bebūtų, skyrybos yra nelengvas žingsnis. Dažnai žmonės šiame procese panyra į gilią depresiją ir susiduria su labai rimtomis psichologinėmis problemomis. Todėl jei jūs norite sumažinti viso to riziką, turėtumėte labai gerai apgalvoti tokį sprendimą ir pasistengti sudaryti būsimų veiksmų planą, kartu apgalvojant ir tai, kaip jūsų gyvenimas atrodys po skyrybų.

Žinoma, jei jūs kasdien jaučiatės labai prastai ir esate prislėgti dėl savo sužlugusios santuokos, turbūt klausiate savęs, kam gi jums reikėtų skirti pakankamas pastangas būsimo naujo gyvenimo planavimui. Tačiau nepaisant to, kad nutraukę nenusisekusią santuoką žmonės pradeda naują gyvenimą, kuriame nebėra tų pačių problemų, kurios jiems daugelį metų buvo įprastos ir juos labai sekino, pakankamai dažnai jie pradeda jaustis patekę į dar sudėtingesnę padėtį. Ir tai yra visiškai natūralu, kadangi tokiu atveju žmonės palieka tai, kas jiems iki tol buvo puikiai pažįstama ir žengia į savotišką nežinią. Būtent todėl labai svarbu pagalvoti, kaip jūsų gyvenimas atrodys po santuokos nutraukimo.

Laimei, šiandien galima rasti labai daug naudingos informacijos skyrybų klausimais, kartu susipažįstant ir su daugybe įvairių istorijų, kuriose žmonės dalinasi savo patirtimi ir pateikia daug patarimų. Tai reiškia, kad jūs tikrai neturėtumėte manyti, jog esate vieni ir palikti likimo valiai. Informacijos skyrybų klausimais yra apstu, todėl jei jūs skirsite šiek tiek daugiau savo laiko, galėsite nesunkiai atrasti daugybę atsakymų ir lengviau suprasti, kaip turėtumėte pajudėti pirmyn.

Be to, nereikėtų pamiršti, kad norint nutraukti savo santuoką visuomet galima ir verta kreiptis į skyrybų advokatus, kurie specializuojasi skyrybų srityje ir gali palengvinti visą jūsų laukiantį skyrybų procesą. Skyrybų advokatų pagalba jums nebereikės sukti galvos dėl skyrybų dokumentų tvarkymo ir kitų svarbių klausimų sprendimo. Tai gali sutaupyti daugybę jūsų laiko ir padėti išvengti didelio streso, kuris priešingu atveju kiltų, jei visu tuo bandytumėte pasirūpinti patys.

Ar skyrybų procesas gali būti greitas?

Daugelis žmonių Lietuvoje anksčiau ar vėliau skiriasi. Deja, tačiau statistika yra tikrai liūdna – tai sudaro maždaug 50 procentų visų susituokusių porų. Visgi, galbūt yra lengvesnis būdas išsiskirti, negu tampytis po teismus? Šiuo metu, daugelis teisininkų tvirtina, kad lengvesnio būdo nėra ir reikia mokėti tikrai nemažai pinigus teisininkams, kurie paruoštų visus reikiamus dokumentus. O juk ne retai atsiranda nemažai problemų dėl turto dalybų, taip pat dėl vaikų globojimo. Kaip visą tai išspręsti?

Skyrybų paketas – nauja paslauga

Kai kurie žmonės taip ir nebaigia visų skyrybų reikalų, kadangi atsiranda papildomų problemų – galbūt jūsų buvęs vyras ar žmona nesutinka su sąlygomis, o gal nei vienas iš jūsų neturi tinkamos patirties teisinėje srityje, o teisininkai tik naudojasi tuo ir siūlo brangias paslaugas? Taip būna gana dažnai, tačiau dabar yra tikrai neprasta išeitis. Skyrybos bus kur kas lengvesnės, jeigu nusipirksite skyrybų paketą, kuris jums padės greičiau užbaigti visą šį nemalonų procesą.

Skyrybų pakete rasite visą dokumentų rinkinį, kurį reikia tinkamai užpildyti, kad skyrybų procesas įsibėgėtų. Jeigu iškils kokių nors klausimų, tuomet galėsite bet kada susisiekti su skyrybų konsultantų įmone, kuri jums atsakys vos per 24 valandas, nors dažniausiai – dar greičiau.

Paprastas procesas

Kreiptis į teisininkus ne visada gali būti verta, kadangi galite daug ką nuveikti ir patys – tiesiog nusipirkę skyrybų paketą ir jį tinkamai užpildę su konsultantų pagalba, jūs jau sutaupysite apie penkis šimtus litų. Galėsite tuos dokumentus, kuriuos rasite skyrybų pakete tiesiog pateikti vietiniam teismui ir visas procesas turėtų būti gerokai greitesnis, negu kad įprastai.

Užsisakę tokią paslaugą, taip pat gausite ir visiškai nemokamą konsultaciją dėl skyrybų dokumentų. Jeigu atsiras kokių nors keblumų, tuomet konsultantai padės įveikti juos ir greičiau surasti tinkamą sprendimą, kuris vienodai tenkintų abi puses.

Taigi, jeigu jaučiate, kad be skyrybų neapsieisite ir jums būtinai reikia greičiau išsiskirti, nereikia iš karto kreiptis į skyrybų tarpininkus, už kuriems reikia kiekviename žingsnyje mokėti. Geriau pamėginkite šią problemą išspręsti patys, pasinaudokite lengvesniu skyrybų keliu – nusipirkite skyrybų paketą ir atlikite reikiamus veiksmus. Jums padės konsultantai, kurie šioje srityje yra sukaupę labai didelę patirtį ir geriausiai žino, kaip šį visai nemalonų procesą padaryti kuo mažiau skausmingą tiek ir jūsų sielai, tiek ir kišenei.