Renginių fotografai dirba moderniai

renginių fotografaiFotografija yra kone populiariausias įvairių švenčių ir renginių atributas. Kiekviena svarbi proga ir šventė nuotraukų išraiška tampa gražiais prisiminimais, kuriuos smagu pavartyti net ir po daug metų. Kad svarbi proga būtų tinkamai įamžinta, į šventes kviečiami profesionalūs renginių fotografai, puikiai išmanantys fotografavimo metodus ir techniką. Deja, profesionalios fotografo paslaugos šiandien ne itin pigus dalykas. Tam pakeisti aktyvūs šios srities žinovai įkūrė Photo1moment projektą, kuris fotografų ir renginių organizatorių darbą gerokai palengvina.

Photo1moment projektas siekia sukurti modernią interneto erdvę, kurioje renginių fotografai ir renginių organizatoriai galėtų greitai ir patogiai vieni kitus surasti. Projektas veikia taip, kad renginių organizatoriai gali šiame projekte užregistruoti renginį ar šventę, kurios metu nori fotografo paslaugų. Be jokio mokesčio fotografas atvažiuoja ir fotografuoja renginio eigą, o vėliau šias nuotraukas talpiną į projekto Photo1moment.com svetainę. Renginio metu fotografas išdalina savo vizitines korteles, pagal kurias kiekvienas svečias gali aplankyti Photo1moment projektą ir išvysto save profesionaliose nuotraukose. Ne tik patys renginių organizatoriai, bet ir jų svečiai peržiūrėję jau atliktą darbą – fotografo įkeltas nuotraukas, patys gali atsirinkti, kuriuos kadrus jie nori įsigyti.

Šis projektas ypač supaprastina fotografo darbą. Renginių fotografai Photo1moment.com tarsi susikuria savo erdvę, kurioje gali talpinti savo darbus ir būti nuolat pasiekiami potencialių užsakovų. Tuo tarpu renginių organizatoriams nereikia gaišti daug laiko, ieškant gero profesionalaus fotografo, nes projekto svetainėje pateikiami visi užsiregistravę fotografai, kurie dar yra vertinami pagal atitinkamą sistemą. Pagal fotografų publikuojamus darbus galima išsirinkti užsakovo renginio specifikai tinkamiausią fotografą. Be to, fotografo rezervacija nekainuoja nei vieno cento!

Photo1moment projektas nėra tik pagalba renginių organizatoriams ir renginių fotografams įgyvendinti savo profesinius sugebėjimus ir palengvinti jų darbą. Pirmiausia, tai pirmasis žingsnis profesionalaus renginių fotografų ir renginių organizatorių tinklo link. Projektas siekia apjungti kuo daugiau šioje srityje dirbančių žmonių, suvienyti juos į bendrą grupę, kuri taptų vienintele profesionalia pagalba renginių organizatoriams rasti tinkamus fotografus, o fotografams motyvuotai dirbti savo srityje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *