Renginių fotografai dirba moderniai

renginių fotografaiFotografija yra kone populiariausias įvairių švenčių ir renginių atributas. Kiekviena svarbi proga ir šventė nuotraukų išraiška tampa gražiais prisiminimais, kuriuos smagu pavartyti net ir po daug metų. Kad svarbi proga būtų tinkamai įamžinta, į šventes kviečiami profesionalūs renginių fotografai, puikiai išmanantys fotografavimo metodus ir techniką. Deja, profesionalios fotografo paslaugos šiandien ne itin pigus dalykas. Tam pakeisti aktyvūs šios srities žinovai įkūrė Photo1moment projektą, kuris fotografų ir renginių organizatorių darbą gerokai palengvina.

Photo1moment projektas siekia sukurti modernią interneto erdvę, kurioje renginių fotografai ir renginių organizatoriai galėtų greitai ir patogiai vieni kitus surasti. Projektas veikia taip, kad renginių organizatoriai gali šiame projekte užregistruoti renginį ar šventę, kurios metu nori fotografo paslaugų. Be jokio mokesčio fotografas atvažiuoja ir fotografuoja renginio eigą, o vėliau šias nuotraukas talpiną į projekto Photo1moment.com svetainę. Renginio metu fotografas išdalina savo vizitines korteles, pagal kurias kiekvienas svečias gali aplankyti Photo1moment projektą ir išvysto save profesionaliose nuotraukose. Ne tik patys renginių organizatoriai, bet ir jų svečiai peržiūrėję jau atliktą darbą – fotografo įkeltas nuotraukas, patys gali atsirinkti, kuriuos kadrus jie nori įsigyti.

Šis projektas ypač supaprastina fotografo darbą. Renginių fotografai Photo1moment.com tarsi susikuria savo erdvę, kurioje gali talpinti savo darbus ir būti nuolat pasiekiami potencialių užsakovų. Tuo tarpu renginių organizatoriams nereikia gaišti daug laiko, ieškant gero profesionalaus fotografo, nes projekto svetainėje pateikiami visi užsiregistravę fotografai, kurie dar yra vertinami pagal atitinkamą sistemą. Pagal fotografų publikuojamus darbus galima išsirinkti užsakovo renginio specifikai tinkamiausią fotografą. Be to, fotografo rezervacija nekainuoja nei vieno cento!

Photo1moment projektas nėra tik pagalba renginių organizatoriams ir renginių fotografams įgyvendinti savo profesinius sugebėjimus ir palengvinti jų darbą. Pirmiausia, tai pirmasis žingsnis profesionalaus renginių fotografų ir renginių organizatorių tinklo link. Projektas siekia apjungti kuo daugiau šioje srityje dirbančių žmonių, suvienyti juos į bendrą grupę, kuri taptų vienintele profesionalia pagalba renginių organizatoriams rasti tinkamus fotografus, o fotografams motyvuotai dirbti savo srityje.

Vestuvių fotografai Jūsų šventei

vestuviu fotografaiVestuvės yra svarbiausia gyvenimo šventė. Dažnai teigiama, jog ši diena priklauso nuotakai, tačiau iš tiesų tai dviejų žmonių laimės valanda. Šią dieną norisi, kad viskas vyktų nepriekaištingai tiksliai ir gerai. Vestuvės – didžiulė šventė, reikalaujanti didelio pasirengimo ir daug kantrybės. Kad šventė būtų sklandi ir graži, dažnai samdomi žmonės, puikiai išmanantys tam tikras sritis. Tai gali būti renginių organizatoriai, virėjai, aptarnaujantis personalas, muzikantai, vestuvių fotografai. Pastarieji yra ypač svarbūs šventės dalyviai, nes juk būtina turėti gražius ir kokybiškus atsiminimus apie šią dieną. O kas tai padarys geriau už profesionalų fotografą.

Ieškant fotografo paslaugų, galima pastebėti, kad kartais siūloma samdyti net ne vieną, o du fotografus Jūsų šventei, kurie įamžins tas džiugias laimės akimirkas. Tai gana dažnas variantas, kuris užtikrina nuotraukų ir vaizdo medžiagos įvairovę ir kokybę. Taip pasiekiamas puikus rezultatas. Samdydami du fotografus, galėsite būti tikri, kad nuotraukų pasirinkimas bus platus ir  įvairus.

Galimybė  apsidrausti

Vestuvės yra labai svarbi šventė ir niekas nenori nemalonumų ar nesklandumų tokią dieną. Būtent dėl šios priežasties dažnai samdomi du vestuvių fotografai. Gyvenimas kupinas netikėtumų ir negali žinoti, kada likimas pakiš koją. Kartais technika genda, susiklosto kitos netikėtos aplinkybės. Tam, kad išvengtų nemalonių staigmenų, vestuvininkai dažnai renkasi du fotografus savo šventei, taip Jie gali būti ramūs, jog Jų diena tikrai bus įamžinta.

Nuotraukų pasirinkimas

Samdant du fotografus, kartu gaunate ir didesnį nuotraukų pasirinkimą. Po savo šventės gausite ne vieno, o dviejų fotografų kadrus. Galite net pasirinkti, jog vieno fotografo nuotraukos būtų spalvotos, o kito juodai baltos. Taip turėsite įvairių nuotraukų. Taip pat verta pastebėti, jog skirtingi žmonės fotografuoja skirtinga technika ir skirtingu žvilgsniu, tad du fotografai garantuoja ir nuotraukų stilių įvairovę. Tai pagyvins Jūsų nuotraukų albumą.

Vestuvių fotografai yra labai svarbi vestuvių dienos dalis. Dažniausiai samdomi fotografai garantuoja gražias ir kokybiškas šventės nuotraukas. Du fotografai ne tik paįvairins nuotraukų albumą, tačiau ir sukurs dailų video klipą, kuriame bus daugiau kadrų iš skirtingų filmavimo krypčių. Jūsų vestuvės bus įamžintos kokybiškai, o dviejų fotografų dėka Jums liks profesionalus ir gražus atsiminimas apie šią reikšmingą dieną.

3D turas – interaktyviausia Jūsų verslo reklama

Turbūt esate girdėję, kas tai yra 3D turas. Neaiškinsime, iš kur jis atėjo, ir kaip jis daromas, nes šio straipsnio tikslas – atskleisti visas 3D turo, kaip interaktyviausio reklamos sprendimo savybes.

Interaktyvi reklama yra nauja reklamos forma internete, kuri leidžia lankytojui naudotis keliomis medijos rūšimis vienu metu. Medijas supraskitae kaip vaizdo klipą, garsą, iliustracijas, tekstą. Intaryktyviuose reklamos sprendimuose vartotojas pats nusprendžia, kaip žiūrėti reklamą, ko matyti, o ko ne, kuo pasinaudoti, o ką ignoruoti. Toks yra šiuolaikinis 3D turas – kelių panoraminių nuotraukų rinkinys specialiame grotuve. Tai sena technologija, tad didžioji dalis interneto naršyklių gana nesunkiai rodo visus 3D turus, kad ir kokio sudėtingumo jie bebūtų.

3d turas

Pereikime prie funkcionalumo ir interaktyvumo.

Įgarsinimas. 3D turas susideda iš kelių 360 laipsnių panoramų, kuriose galima apsisukti aplink ir taip apžiūrėti objektą iš visų pusių. Tuo metu, kai vartotojas žiūrinėja, groja muzika. Tai paprastas audio takelis, tad vietoj paprastos muzikos galima naudoti ir įrašytą diktoriaus balsą, kuris tuo pačiu metu ir pasakoja apie objektą. Tai ypač naudinga reklama.

Video klipai. Video klipas nuotraukoje? Tai visiškai realu. Vartotojui atėjus iki tam tikros vietos nuotraukoje paleidžiamas vaizdo klipas, kurį jis gali žiūrėti tiesiai nuotraukoje arba pasididinti atskirai. Pasižiūrėjęs jis toliau „klaidžioja“ po panoramą.

Nuorodos. Atėjęs iki tam tikros vietos vartotojas pamato iliustraciją arba specialią ikonėlę, kurą paspaudęs nukeliauja į tam tikrą interneto puslapį. Šią funkciją galima panaudoti nukreipiant lankytojus į savo Facebook profilį, Youtube kanalą ar tiesiog savo interneto puslapį, kuriame pateikiama daugiau informacijos.

Tekstas. Pagalbinis tekstas leidžia geriau orientuotis panoramoje. Kvietimas veikti (call to action) galima pateikti ne tik iliustracija, bet ir tekstu – „Užsukite čia“, „Susipažinkite su…“, „Eikite čia“ ir t.t. Tekstai gali apibūdinti ir tam tikrus nuotraukoje vaizduojamus objektus, pavyzdžiui ant sienos kabantį žymaus dailininko paveiklsą arba žaidimų automatą…

Sujungus visas šias paminėtas funkcijas, galima sukurti itin originalų ir interaktyvų 3D turą, kuris itin gerai reprezentuoja tam tikrus verslus ir viešas vietas. Pasitelkus visas technologijas naudos bus ir verslo interneto puslapiui, ir reprezentaciniams puslapiams socialiniuose tinkluose. Be to galima pateikti tam tikrą pasiūlymą žodžiu, panaudoti tekstinę reklamą.

3D turo kūrėjai juokauja, kad tuoj ir Google AdWords reklamą sugalvos kaip įdėti į virtualius turus. Būtų įdomu pamatyti, ar ir tai suveiktų.