Vandens siurbliai: kad pasiekti vandenį būtų lengviau

vandens siurbliaiVandens siurblys – tai įrenginys, tiekiantis vandenį is vienos vietos į kitą. Būtent jo pagalba vandenį galima pasiekti iš gilaus gręžinio žemėje ar pakelti į keletos metrų aukštį. Teisingai pasirinktas siurblys leis pasiekti vandenį iš gilesnio ar tolimiau esančio šaltinio, aukščiau iškelta sodo laistymo žarna Jūsų pievelę sudrėkins didesniu perimetru. Žinoma, siurblys yra skirtas ne tik Jūsų sodui, bet ir geriamajam vandeniui, gyvenamųjų patalpų šildymui. Platus ne tik pritaikymas buityje, bet ir pasirinkimas, tad pagalba yra būtina, norint išsirinkti tokią sistemą, dėl kurios būsite ramūs bei patenkinti.

Visų pirma turite nuspręsti, kur bus naudojamas vandens siurblys – nuo to daug kas priklausys.

Jei gyvenate atokiau nuo miesto, ko gero, naudositės šuliniu arba požeminiu vandens gręžiniu. Tokiu atveju yra naudojami panardinami siurbliai. Kadangi už vandenį mėnesinio mokesčio mokėti nereiks, siūlome atkreipti dėmesį į kokybiškesnius variantus, taip užsitikrindami nepriekaištingą ir pastovų vandens tiekimą į savo namus. Nors įprastai brangesni ir įmantresni prietaisai yra labiau apsaugoti nuo smėlio šulinyje ar gręžinyje, tačiau reikėtų atlikti tyrimą ir pasitikrinti, ar kubinis vandens metras neviršija leistinos smėlio koncentracijos normos. Per vieną valandą šio tipo siurbliai gali aprūpinti net keliais kubiniais metrais vandens. Palyginimui, įprasta šeima per mėnesį vasaros sezono metu išnaudoja iki 10m3 vandens, tad panardinamais siurbliais neretai naudojasi ir priešgaisrinėse sistemose ar skysčių tiekimui iš didesnių rezervuarų.

Taip pat vandeniui tiekti iš šulinio galite pasinaudoti hidroforiniu vandens siurbliu. Hidroforas – tai skysčių bakas, kuriame, nepaisant panaudojamo kiekio, yra kaupiamas, šiuo atveju, vanduo. Toks rezervuaras leis Jums sutaupyti, nes sistemai nereiks nuolatos pumpuoti, rizika bus mažesnė, jog įrenginys gali perkaisti. Vandens siurbliai su hidroforu užtikrins reikiamą slėgį visiems buitiniams prietaisams, o bako talpą galite pasirinkti 20-100l.

Drenažiniai siurbliai yra skirti švariam vandeniui. Tokią sistemą galite naudoti tiek geriamo, tiek laistomo poreikio paskirčiai. Pagrindinė sąvybė yra ta, jog vos per minutę galite išsiurbti vandenį kelių šimtų litrų našumu, o tai leis nusausinti užtvindytas patalpas, rūsius, išpilti lietaus vandenį iš rezervuaro. Šie siurbliai yra nesunkiai ir greitai pergabenami iš vienos vietos į kitą, nes daugelis jų gaminami iš plastmasės. Neturėtumėte jaudintis ir dėl į vandenį patekusių dalelių kaip kad grumstas, žolės ar kiti 2-5mm kietakūniai, kurių nuolatos pasitaiko.

Pagrindiniai aspektai yra siurblio panaudojimas – vienas ar kitas pobūdis gali paveikti pernešamą vandenį ar sugadinti pačią sistemą. Taip pat galima klaida, kurios turėtumėte vengti – vandens temperatūra. Šie įrenginiai nėra vandens šildytuvai, tad galima temperatūra siekia vos 40 laipsnių celsijaus. Be kita ko, viliamės galėję Jums padėti susidaryti aiškesnę nuomonę pasirenkant teisingą įrenginį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *