Su kokiomis klaidomis gali susidurti žmonės siekdami pertvarkyti savo namų interjerą?

interjero dizainasTikriausiai mažiausiai kiekvienas nori betvarkant savo namų dekorą susidurti su nesekmėmis, juk interjero dizainas reikalauja išlaidų ir laiko, o kai ši investicija pavirsta tikra nesekme, tai aišku, kad tuomet nekyla jokio džiaugsmo. Taigi kokias klaidas dažniausiai daro žmonės stengdamiesi, kad jų interjero dizainas būtų geresnis, bet neretai atsitinka priešingai? Pirmiausiai žmonės kartais stengiasi per daug daiktų ar baldų prikrauti į vieną patalpą. Tai turbūt viena iš didžiausių klaidų, su kuriomis susiduria kiekvienas. Juk kiekvienas greičiausiai turi begalės daiktų, o juos visus reikia kažkur padėti. Šiuo atvėju tai nėra blogai, bet jeigu daiktai atsiranda tik tada, kai norima pertvarkyti dekorą ar pripirkti kažkokių menknekių, tuomet būtinai reikia prisiminti šią taisyklę, kuo mažiau daiktų- tuo geriau.

Kita neretai sutinkama klaida tai ta kad neretai žmonės nesupranta, kad dirbtinės gėlėts ir interjero dizainas yra du nelabai suderinami dalykai. Suprantama, kuomet gausu tikrų, žalių gelių tai pagyvina patalpą, tačiau negyvos gėlės ją tik smukdo. Taip pat neretai žmonės per daug stengiąsi besirinkdami spalvas. Jie persistengia su spalvomis, stengiąsi jas sumaišyti ir padaryti vos ne spalvų paletę, tačiau tai tikrai nepagelbėja. Šalia šios klaidos reikia paminėti, kad kaip ir spalvos taip ir kita ypatybė- stiliai neturėtų būti pervertinami, t.y. kažkoks vienas ar vos keleta stilių, kurie yra suderinti, tikrai nėra blogai, tačiau kai jų jau perdaug tuomet tai jau nebe interjero dizainas, o nepasisekęs projektas. Beje, kas įdomu tai, kad kartais žmonės neskoningai naudoja tamsias spalvas, pavyzdžiui, raudona. Nors iš pažiūros tai meilės spalva, tačiau vėliau paaiškėja, kad ji yra agresyvi spalva ir padaro kambarį tamsiu ir net niūriu. O tai tikrai nesukelia grožio jūsų namų dekorui.

Taip pat beveik kiekviena mergaitė svajoja turėti rožinį, barbės kambary, tačiau kartais ir net suaugę žmonės pervertina savo norus, ir taip paverčia savo kambarį kaip iš kokios pasakos, tačiau juk suaugusiam žmogui taip nereikėtų daryti. Taigi akivaizdu, kad interjero dizainas yra sudėtingas procesas, o žmonės neretai daro klaidų, tačiau juk tik darydami klaidas žmonės tobulėja, bet jeigu gali nedaryti klaidų, tuomet ir nedaryk.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *