Pailgo kambario įrengimas: 4 patarimai kuriantiems

Pailgi kambariai namuose kuriant interjerą dažniausiai kelia daugiausia klausimų, kadangi tinkamai išpildyti šią erdvę, kad ji ne tik puikiai atrodytų, tačiau taip pat ir būtų funkcionali – gali būti sunku.

Konsultacija su specialistais – būtina

Žinoma, geriausia tartis su profesionalias, kuriems ne tik pailgo kambario interjeras, tačiau ir kitų patalpų komponavimas – nėra sudėtingas. Jie dažniausiai pirmiausia išsiaiškina savo klientų poreikius, o tik tada remdamiesi savo patirtimi ir tuo pačiu inovacijomis kuria tokį interjerą, kuris apima stiliaus, funkcionalumo bei kokybės poreikius.

Šviesios spalvos – ne tik ilgina, tačiau ir platina

Šviesios spalvos yra puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai kambarys yra netradicinių formų. Paprasčiausiai tokiu atveju galima jas vizualiai padaryti kur kas erdvesnėmis, o tai, žinoma, reikalinga, kad žmogus gerai jaustųsi. Kadangi pailgi kambariai dažniausiai būna gana siauri – šviesios spalvos gali padėti jiems suteikti kur kas daugiau apimties. Žinoma, tik vizualiai, tačiau ir tai – geras pasirinkimas.

Akcentų – ne per daug

Blogiausia, kad pailgos sienos papildomai dekoruojamos akcentais, kurie tik užima vietą, tačiau paties kambario, tokiu atveju, nepuošia. Vėlgi, viskas priklauso nuo to, koks yra plotis. Jeigu pats kambarys neatrodo labai siauras ir ilgas – maži paveikslai bei kiti akcentai dažniausiai labai nemaišo, tačiau tais atvejais, kai sienos vizualiai atrodo esančios labai arti viena kitos – geriausia nesirinkti akcentų, kurie net ir glusdami prie sienų – vis tiek siaurina patalpas dar labiau.

Vienos sienos unikalumas – geras pasirinkimas

Pailgo kambario interjeras gali atrodyti gana nuobodžiai, kadangi stengiasi derinti kuo mažiau smulkmenų, kuo mažiau akcentų. Tokiu atveju siūlome vieną kurią nors sieną iš trijų kuo labiau dekoruoti. Pavyzdžiui, ji gali būti visiškai kitos spalvos nei kitos dvi sienos. Būtent ant jos taip pat gali kabėti paveikslai ir tuo pačiu kitos smulkmenos, kurios reikalingos, kad kambarys būtų ne tik jaukus, tačiau ir skoningas.

Pailgo kambario interjeras reikalauja kiek daugiau dėmesio nei kitų atspalvių. Tai yra natūralu. Svarbiausia – skirti laiko derinimui, taip pat puikus pasirinkimas yra vertinti kitų žmonių atliktus darbus.  Tai yra geri pavyzdžiai.

 

Su kokiomis klaidomis gali susidurti žmonės siekdami pertvarkyti savo namų interjerą?

interjero dizainasTikriausiai mažiausiai kiekvienas nori betvarkant savo namų dekorą susidurti su nesekmėmis, juk interjero dizainas reikalauja išlaidų ir laiko, o kai ši investicija pavirsta tikra nesekme, tai aišku, kad tuomet nekyla jokio džiaugsmo. Taigi kokias klaidas dažniausiai daro žmonės stengdamiesi, kad jų interjero dizainas būtų geresnis, bet neretai atsitinka priešingai? Pirmiausiai žmonės kartais stengiasi per daug daiktų ar baldų prikrauti į vieną patalpą. Tai turbūt viena iš didžiausių klaidų, su kuriomis susiduria kiekvienas. Juk kiekvienas greičiausiai turi begalės daiktų, o juos visus reikia kažkur padėti. Šiuo atvėju tai nėra blogai, bet jeigu daiktai atsiranda tik tada, kai norima pertvarkyti dekorą ar pripirkti kažkokių menknekių, tuomet būtinai reikia prisiminti šią taisyklę, kuo mažiau daiktų- tuo geriau.

Kita neretai sutinkama klaida tai ta kad neretai žmonės nesupranta, kad dirbtinės gėlėts ir interjero dizainas yra du nelabai suderinami dalykai. Suprantama, kuomet gausu tikrų, žalių gelių tai pagyvina patalpą, tačiau negyvos gėlės ją tik smukdo. Taip pat neretai žmonės per daug stengiąsi besirinkdami spalvas. Jie persistengia su spalvomis, stengiąsi jas sumaišyti ir padaryti vos ne spalvų paletę, tačiau tai tikrai nepagelbėja. Šalia šios klaidos reikia paminėti, kad kaip ir spalvos taip ir kita ypatybė- stiliai neturėtų būti pervertinami, t.y. kažkoks vienas ar vos keleta stilių, kurie yra suderinti, tikrai nėra blogai, tačiau kai jų jau perdaug tuomet tai jau nebe interjero dizainas, o nepasisekęs projektas. Beje, kas įdomu tai, kad kartais žmonės neskoningai naudoja tamsias spalvas, pavyzdžiui, raudona. Nors iš pažiūros tai meilės spalva, tačiau vėliau paaiškėja, kad ji yra agresyvi spalva ir padaro kambarį tamsiu ir net niūriu. O tai tikrai nesukelia grožio jūsų namų dekorui.

Taip pat beveik kiekviena mergaitė svajoja turėti rožinį, barbės kambary, tačiau kartais ir net suaugę žmonės pervertina savo norus, ir taip paverčia savo kambarį kaip iš kokios pasakos, tačiau juk suaugusiam žmogui taip nereikėtų daryti. Taigi akivaizdu, kad interjero dizainas yra sudėtingas procesas, o žmonės neretai daro klaidų, tačiau juk tik darydami klaidas žmonės tobulėja, bet jeigu gali nedaryti klaidų, tuomet ir nedaryk.