Parduodami nauji butai Vilniuje traukia jaunų šeimų dėmesį

parduodami nauji butai VilniujeKiekviena jauna šeima svajoja apie nuosavą būstą. Parduodami nauji butai Vilniuje žavi itin plačiomis pasirinkimo galimybėmis. Tiesa, nekilnojamojo turto ekspertai ragina neskubėti priimti sprendimų – visų pirma reikia racionaliai įvertinti savo finansines galimybes ir susidėlioti aiškius lūkesčių kriterijus.

Nors Europoje buto nuoma vertinama palankiai, Lietuvoje kur kas daugiau dėmesio skiriama nuosavo būsto įsigijimui. Mūsų šalyje nuoma dažniausiai suvokiama kaip laikinas ir keistinas sprendimas. Daugiausia dėmesio nuosavo būsto paieškai skiria jaunos šeimos. Nekilnojamojo turto ekspertai teigia, kad jų lūkesčiai skiriasi, priklausomai nuo finansinių galimybių ir šeimos sudėties. Jei šeima planuoja turėti vaikų arba jau sūpuoja mažylį, ieškoma kiek didesnės kvadratūros, dažniausiai – 3 kambarių, būsto. Jaunesnės šeimos, dar neturinčios ir artimiausiu metu neplanuojančios turėti vaikų, kur kas palankiau vertina dviejų kambarių butus.

Nors parduodami nauji butai Vilniuje kainuoja kiek daugiau nei senos statybos būstas, ekonomistai sako, kad nauji daugiabučiai ilgalaikėje perspektyvoje užtikrina kur kas didesnę finansinę naudą. Visų pirma, gyvendami tokiame bute, išvengsite itin didelių mokesčių už šildymą ir galėsite patys reguliuoti jo intensyvumą. Kitas aspektas – naujos statybos namai žavi savo naujumu ir modernumu. Paprastai nauji mikrorajonai sukuria saugią ir jaukią gyvenamąją aplinką, kurioje jūsų vaikai visuomet turės bendraamžių draugų, su kuriais galės žaisti vidiniuose kiemuose. Šie atitinka visus saugumo reikalavimus ir paprastai turi rakinamus vartelius. Be to, naujos statybos namai turi tvarkingas ir naujas inžinerines sistemas, todėl jums nereikės jaudintis dėl galimų avarijų ar greitų daugiabučio remonto darbų.

Žinoma, vertindami naujos statybos butų privalumus, negalime paneigti ir jų trūkumų. Vienas didžiausių – gana didelė būsto kaina. Tiesa, ekspertai primena, kad parduodami nauji butai Vilniuje kur kas palankiau vertinami pinigus skolinančių įstaigų – bankai siūlo pirkti naujus butus, užtikrindami mažesnį pradinio įnašo procentą. Be to, nepamirškite, kad paprastai senos statybos butai reikalauja remonto ir atnaujinimo darbų, tuo tarpu pilnos apdailos naujos statybos būstai atitiks visus jūsų poreikius ir leis pamiršti remonto rūpesčius.

Siekdami priimti racionalų sprendimą, pasitarkite su nekilnojamojo turto ekspertais ir brokeriais, kurie, įvertinę jūsų šeimos lūkesčius ir finansines galimybes, padės apsispręsti. Pasikalbėkite bent su keliais bankais ir įvertinkite jų pasiūlymus. Pasidomėkite keliais daugiabučių statybos projektais – nepamirškite, kad čia itin dažnai skelbiamos įvairios akcijos ar teikiami išskirtiniai pasiūlymai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *