Pigūs skrydžiai į Norvegiją

Vis didesnė lietuvių dalis planuoja keliones į Skandinavijos šalis. Juos vilioja kitokia gamta, nori aplankyti ten dirbančius ar studijuojančius artimuosius ir draugus bei galimybė susipažinti su nauja kultūra, o galbūt susirasti naujų draugų. Kaip nuvykti iki Norvegijos? Viena dalis tautiečių renkasi keliones automobiliu bei keltu, o ta dalis, kuri nori greičiau ir komfortiškiau praleisti kelionę – renkasi lėktuvus. Juk į Norvegiją tokie pigus skrydziai!

Gerai, kad į Švedijos vakarinę kaimynę galima nuvykti pigių aviakompanijos Wizz Air ir Ryanair dėka. Žinoma, yra galimybė skristi tiesiogiai su Norwegian avialinijomis. Taigi tik tiesioginius skrydžius vykdo šios trys aviakompanijos. Su Ryanair iš Kauno oro uosto galite nuvykti iki Oslo, o iš Vilniaus Wizz Air skraidina į Sandefjord, Stavanger, Bergen bei Trondheim. Norint pasiekti šiauresnius Norvegijos miestus jau prireiks skrydžių su persėdimais. Tačiau svarbiausias ir aktualiausias aspektas perkant aviabilietus yra jų kaina. Į Norvegiją galimi labai pigūs skrydžiai. Akcijų metu galite ten nuvykti vos mažiau nei už 100 Lt. Įdomu, kaip toli už tokią sumą galite nuvažiuoti automobiliu? Daugeliui tokios pinigų sumos vos užtenka iš Vilniaus aplankyti Kauną ir grįžti atgal arba atvirkščiai.

Perkant bilietus iš anksto visada sutaupote. Tad jeigu esate numatę kelionę į Norvegiją ar kitą šalį, nieko nelaukę įsigykite bilietus, nes su kiekviena diena jie brangsta. Taip pat patartina užsisakyti iš aviakompanijų arba įmonių, kurios pardavinėja skrydžių bilietus, naujienlaiškius. Jų dėka pirmieji sužinosite apie skelbiamas akcijas bei pigius bilietus bet kuriuo metų laiku.

Į Norvegiją, kaip ir daugelį kitų šalių geriausia vykti vasaros metu arba jos pradžioje. Tai – šiaurinė šalis, todėl didelių karščių nesitikėkite ir visada turėkite su savimi lietpaltį arba skėtį, nes lietūs čia dažnas svečias. Visa tai įtakoja šalies geografinė padėtis, nes jos vakarinę pakrantę skalauja Norvegijos jūra. Tikrai turėsite ką veikti šalyje, jei pasitaikys pigūs skrydžiai, ir žiemos metu. Norvegijoje gausu slidinėjimo kurortų ir kažin ar rasite norvegą, nestovėjusį ant slidžių. Tad pirmyn į pigių skrydžių paieškas ir tada jau galėsite ruoštis kelionei į Norvegiją.

Įrašo “Pigūs skrydžiai į Norvegiją” komentarų : 1

  1. Pigus lektuvo bilietai avataras

    Ankščiau, aš ir pats netikėjau, kad yra pigių skrydžių pasiūlymai. Galvojau, kad visi tie skelbimai yra tik marketingo dalis, kuri kviečia apsilankyti bendrovių puslapiuose ir pirkti brangius bilietus. Tačiau, turiu pripažinti ir atsiprašyti visų bendrovių, klydau, pigius skrydžius skelbiantiejis tikrai siūlo galimybę bilietus lėktuvui įsigyti ženkliai pigiau, tuo, ne kartą, naudojausi ir aš. Nuo šiol, visiems skelbiu ir noriu pasigirti, kad į Norvegiją, konkrečiau į Oslą, skridau vos už 21 litą jau su mokesčiais. Tioesa, kaina buvo tik į vieną pusę, bet atgal grįžau už 58 litus, tad kelionė buvo nepakartojama ne tik dėl patirtų įspūdžių, bet ir dėl nerealios lėktuvo bilietų kainos. Jei ne maža kaina, vargu ar aš būčiau ten skridęs 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *