Pigūs skrydžiai į Norvegiją

Vis didesnė lietuvių dalis planuoja keliones į Skandinavijos šalis. Juos vilioja kitokia gamta, nori aplankyti ten dirbančius ar studijuojančius artimuosius ir draugus bei galimybė susipažinti su nauja kultūra, o galbūt susirasti naujų draugų. Kaip nuvykti iki Norvegijos? Viena dalis tautiečių renkasi keliones automobiliu bei keltu, o ta dalis, kuri nori greičiau ir komfortiškiau praleisti kelionę – renkasi lėktuvus. Juk į Norvegiją tokie pigus skrydziai!

pigūs skrydžiai į norvegiją

Gerai, kad į Švedijos vakarinę kaimynę galima nuvykti pigių aviakompanijos Wizz Air ir Ryanair dėka. Žinoma, yra galimybė skristi tiesiogiai su Norwegian avialinijomis. Taigi tik tiesioginius skrydžius vykdo šios trys aviakompanijos. Su Ryanair iš Kauno oro uosto galite nuvykti iki Oslo, o iš Vilniaus Wizz Air skraidina į Sandefjord, Stavanger, Bergen bei Trondheim. Norint pasiekti šiauresnius Norvegijos miestus jau prireiks skrydžių su persėdimais. Tačiau svarbiausias ir aktualiausias aspektas perkant aviabilietus yra jų kaina. Į Norvegiją galimi labai pigūs skrydžiai. Akcijų metu galite ten nuvykti vos mažiau nei už 100 Lt. Įdomu, kaip toli už tokią sumą galite nuvažiuoti automobiliu? Daugeliui tokios pinigų sumos vos užtenka iš Vilniaus aplankyti Kauną ir grįžti atgal arba atvirkščiai.

Perkant bilietus iš anksto visada sutaupote. Tad jeigu esate numatę kelionę į Norvegiją ar kitą šalį, nieko nelaukę įsigykite bilietus, nes su kiekviena diena jie brangsta. Taip pat patartina užsisakyti iš aviakompanijų arba įmonių, kurios pardavinėja skrydžių bilietus, naujienlaiškius. Jų dėka pirmieji sužinosite apie skelbiamas akcijas bei pigius bilietus bet kuriuo metų laiku.

Į Norvegiją, kaip ir daugelį kitų šalių geriausia vykti vasaros metu arba jos pradžioje. Tai – šiaurinė šalis, todėl didelių karščių nesitikėkite ir visada turėkite su savimi lietpaltį arba skėtį, nes lietūs čia dažnas svečias. Visa tai įtakoja šalies geografinė padėtis, nes jos vakarinę pakrantę skalauja Norvegijos jūra. Tikrai turėsite ką veikti šalyje, jei pasitaikys pigūs skrydžiai, ir žiemos metu. Norvegijoje gausu slidinėjimo kurortų ir kažin ar rasite norvegą, nestovėjusį ant slidžių. Tad pirmyn į pigių skrydžių paieškas ir tada jau galėsite ruoštis kelionei į Norvegiją.

Tarp lietuvių populiarus maršrutas Lietuva – Danija

į DanijąLietuva – Danija tai maršrutas ne tik dirbantiems, bet ir atostogaujantiems. Jau ne pirmi metai vis daugiau tautiečių renkasi ieškoti darbo ne Anglijoje ar Airijoje, o būtent Skandinavijos šalyse. Viena iš jų, kol kas kone populiariausia – Danija. Kuo šis kraštas taip traukia? Tai šalis su visai kitokia kultūra nei mes įpratę. Danija žavi ne tik šiuolaikiškais moderniais pastatais, prižiūrima aplinka, bet ir savo kultūra, gyventojų savimone. Čia pilietiškumas yra svarbus visuomenės bruožas, gyventojai dažniausiai pasižymi draugiškumu ir atsakingumu. Ne vienas turistas, grįžęs iš šios šalies į Lietuvą, prasitaria apie vietinių gyventojų mandagumą ir paslaugumą.

Ir Jus sužavėjo šis pasakiškas kraštas su didžiulėmis pakrantėmis ir išskirtiniais architektūros statiniais? Lietuva – Danija yra populiarus atostogų maršrutas vasarą. Dėl puikių susisiekimo galimybių yra net keletas būdų, kaip nukeliauti į šią beveik kaimyninę šalį.

Oru

Lietuvoje veikiant nebrangioms oro linijoms, kelionės Lėktuvu per paskutiniuosius metus tikrai išpopuliarėjo. Tai puikus būdas keliauti. Patogus ir, žinoma, itin greitas. Tiesa, visada yra kažkoks procentas žmonių, kurie sąmoningai vengia oro linijų paslaugų. Visgi kelionės lėktuvu, o ypač į Daniją, ne visada yra tokios jau ir pigios. Kaina proporcingai kyla nuo bilietų užsakymo laiko. Jei bilietus užsakinėsite dar likus keliems mėnesiams iki kelionės, kaina bus tikrai prieinama. Visai kas kita, jei sugalvosite bilietus nusipirkti kitos savaitės skrydžiui. Už šią kelionę gali tekti sumokėti kelis kartus daugiau.

Vandeniu

Dar vienas populiarus keliavimo būdas į Daniją – kelionė vandeniu. Keltas yra šaunus pasirinkimas keliaujantiems automobiliu. Jis turi savo privalumų. Keliaujant lėktuvu visada turite būti savo vietoje, o keltas yra didžiulis, čia veikia pasilinksminimo vietos, poilsio kambariai. Kelionė gali tapti šaunia pramoga.

Keliu

Yra ir kitas patogus būdas keliauti į Daniją. Žmonės, dažnai vykstantys maršrutu Lietuva – Danija, renkasi keliones mikroautobusiuku. Kodėl? Nes tai šuanus pasirinkimas. Kelionė mikrooautobusiukų kainuoja visai nedaug, čia galite pasiimti reikiamą kiekį bagažo, o bilietus užsisakyti vos pieš kelias dienas. Kodėl dar verta naudotis šiomis paslaugomis? Nes taip greitai ir saugiai gabenamos siuntos į Daniją. Galite nusiųsti savo draugams ar artimiesiems dovanų arba tiesiog išsiųsti savo daiktus, kurie netilptų su Jumis į lėktuvą.