Tarp lietuvių populiarus maršrutas Lietuva – Danija

į DanijąLietuva – Danija tai maršrutas ne tik dirbantiems, bet ir atostogaujantiems. Jau ne pirmi metai vis daugiau tautiečių renkasi ieškoti darbo ne Anglijoje ar Airijoje, o būtent Skandinavijos šalyse. Viena iš jų, kol kas kone populiariausia – Danija. Kuo šis kraštas taip traukia? Tai šalis su visai kitokia kultūra nei mes įpratę. Danija žavi ne tik šiuolaikiškais moderniais pastatais, prižiūrima aplinka, bet ir savo kultūra, gyventojų savimone. Čia pilietiškumas yra svarbus visuomenės bruožas, gyventojai dažniausiai pasižymi draugiškumu ir atsakingumu. Ne vienas turistas, grįžęs iš šios šalies į Lietuvą, prasitaria apie vietinių gyventojų mandagumą ir paslaugumą.

Ir Jus sužavėjo šis pasakiškas kraštas su didžiulėmis pakrantėmis ir išskirtiniais architektūros statiniais? Lietuva – Danija yra populiarus atostogų maršrutas vasarą. Dėl puikių susisiekimo galimybių yra net keletas būdų, kaip nukeliauti į šią beveik kaimyninę šalį.

Oru

Lietuvoje veikiant nebrangioms oro linijoms, kelionės Lėktuvu per paskutiniuosius metus tikrai išpopuliarėjo. Tai puikus būdas keliauti. Patogus ir, žinoma, itin greitas. Tiesa, visada yra kažkoks procentas žmonių, kurie sąmoningai vengia oro linijų paslaugų. Visgi kelionės lėktuvu, o ypač į Daniją, ne visada yra tokios jau ir pigios. Kaina proporcingai kyla nuo bilietų užsakymo laiko. Jei bilietus užsakinėsite dar likus keliems mėnesiams iki kelionės, kaina bus tikrai prieinama. Visai kas kita, jei sugalvosite bilietus nusipirkti kitos savaitės skrydžiui. Už šią kelionę gali tekti sumokėti kelis kartus daugiau.

Vandeniu

Dar vienas populiarus keliavimo būdas į Daniją – kelionė vandeniu. Keltas yra šaunus pasirinkimas keliaujantiems automobiliu. Jis turi savo privalumų. Keliaujant lėktuvu visada turite būti savo vietoje, o keltas yra didžiulis, čia veikia pasilinksminimo vietos, poilsio kambariai. Kelionė gali tapti šaunia pramoga.

Keliu

Yra ir kitas patogus būdas keliauti į Daniją. Žmonės, dažnai vykstantys maršrutu Lietuva – Danija, renkasi keliones mikroautobusiuku. Kodėl? Nes tai šuanus pasirinkimas. Kelionė mikrooautobusiukų kainuoja visai nedaug, čia galite pasiimti reikiamą kiekį bagažo, o bilietus užsisakyti vos pieš kelias dienas. Kodėl dar verta naudotis šiomis paslaugomis? Nes taip greitai ir saugiai gabenamos siuntos į Daniją. Galite nusiųsti savo draugams ar artimiesiems dovanų arba tiesiog išsiųsti savo daiktus, kurie netilptų su Jumis į lėktuvą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *