Keleivių pervežimo paslauga: bendri patarimai

Sparčiai populiarėjant keleivių pervežimo paslaugai, būtina žinoti keletą svarbių dalykų, susijusių su šia paslauga.

keleivių pervėžimasKeleiviai dažniausiai yra pervežami mikroautobusais. Savaime suprantama, jog kuo ilgesnė kelionė, tuo didesnis komfortas yra siūlomas keleiviams. Dažniausiai šią paslaugą užsisakę asmenys vežami mikroautobusais, kuriuose yra kondicionavimo sistemos, DVD, navigacija.

Jei pasidomėtume, kokie yra populiariausi keleivių pervežimo maršrutai, pamatytume, jog dažniausiai pasirenkamų maršrutų  sąrašą sudaro: Lietuva – Anglija, Anglija – Lietuva, Lietuva – Vokietija, Vokietija – Lietuva, Lietuva – Olandija, Olandija – Lietuva, Lietuva – Ispanija, Ispanija – Lietuva.   Nieko keista, kodėl šios kryptys yra populiariausios – šiose šalyse dirba ir gyvena itin daug lietuvių.

Dažniausiai užsisakius šią paslaugą  žmonės yra surenkami iš didžiųjų šalies miestų  –  Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, tačiau  kai kurios įmonių mikroautobusai, susidarius 5 – 7 asmenų  grupei užsuka ir į mažesnius miestelius.

Verta žinoti, jog tos įmonės, kurios siūlo keleivių pervežimo paslaugą, dažnai siūlo ir kitas, tokio pobūdžio paslaugas: siuntų, automobilių, gyvūnų pervežimą, automobilių bei mikroautobusų nuomą. Paprastai tie, kurie nori užsisakyti vieną ar kitą paslaugą, turi registruotis elektroniniu paštu arba telefonu. Verta priminti, jog prieš užsisakant šias paslaugas, yra būtina sužinoti visas sąlygas bei gauti atsakymus į iškilusius klausimus. Tik viską išsiaiškinus galima užsisakyti paslaugą, priešingu atveju įmanomos nemalonios staigmenos, kurios išaiškės tik kelionės metu.

Bene vienas svarbiausių klausimų, kuris domina žmones, norinčius užsisakyti keleivių pervežimo paslaugą, skamba taip: kiek teks sumokėti už šią paslaugą? Reikia pasakyti, jog yra daug veiksnių, lemiančių šios paslaugos kainą, be to, kiekvienu atveju šios paslaugos kaina gali būti skirtinga. Vienas svarbiausių veiksnių, kuris lemia, kiek teks sumokėti už šią paslaugą, yra atstumas, kurį norite nuvažiuoti: kuo didesnis atstumas, tuo brangiau teks sumokėti už paslaugą. Dar vienas veiksnys lemiantis keleivių pervežimo paslaugos kainą – įmonės įkainiai.

Įmonės, teikiančios keleivių pervežimo paslaugą rūpinasi savo klientų saugumu, patogumu, užtikrina, kad keleiviai kelionės tikslą pasieks sutartu laiku. Kai kurios įmonės pastoviems klientams teikia tam tiko dydžio nuolaidos. Keliauti pigiau įmanoma ir tuo atveju, jei susidaro reikiamo dydžio asmenų grupė.

Na,  o pabaigai belieka tik priminti, jog paskutiniu metu yra pastebima atvejų apie tai, jog keleivių pervežimo paslaugas teikia ir nelegalūs vežėjai. Savaime suprantama, jog nelegalių  vežėjų paslaugos kainuoja šiek tiek pigiau. Vis dėlto,  jei rūpinatės savo saugumu ir norite laiku pasiekti reikiamą vietą, rinkitės tik legalių vežėjų teikiamas pervežimo paslaugas – jos yra šiek tiek brangesnės, tačiau kokybė – garantuojama. Keleivių pervežimo paslauga – greitas, nebrangus bei saugus būdas pasiekti įvairias Europos valstybes. Tie, kurie ruošiasi keliauti kartu su gyvūnėliais, turėtų iš anksto pasidomėti pervežimo taisyklėmis. Na, o kad kelionė neprailgtų, pasirūpinkite mėgstama veikla – įdomia knyga, gražia muzika, kryžiažodžiais ar filmais.

Tarp lietuvių populiarus maršrutas Lietuva – Danija

į DanijąLietuva – Danija tai maršrutas ne tik dirbantiems, bet ir atostogaujantiems. Jau ne pirmi metai vis daugiau tautiečių renkasi ieškoti darbo ne Anglijoje ar Airijoje, o būtent Skandinavijos šalyse. Viena iš jų, kol kas kone populiariausia – Danija. Kuo šis kraštas taip traukia? Tai šalis su visai kitokia kultūra nei mes įpratę. Danija žavi ne tik šiuolaikiškais moderniais pastatais, prižiūrima aplinka, bet ir savo kultūra, gyventojų savimone. Čia pilietiškumas yra svarbus visuomenės bruožas, gyventojai dažniausiai pasižymi draugiškumu ir atsakingumu. Ne vienas turistas, grįžęs iš šios šalies į Lietuvą, prasitaria apie vietinių gyventojų mandagumą ir paslaugumą.

Ir Jus sužavėjo šis pasakiškas kraštas su didžiulėmis pakrantėmis ir išskirtiniais architektūros statiniais? Lietuva – Danija yra populiarus atostogų maršrutas vasarą. Dėl puikių susisiekimo galimybių yra net keletas būdų, kaip nukeliauti į šią beveik kaimyninę šalį.

Oru

Lietuvoje veikiant nebrangioms oro linijoms, kelionės Lėktuvu per paskutiniuosius metus tikrai išpopuliarėjo. Tai puikus būdas keliauti. Patogus ir, žinoma, itin greitas. Tiesa, visada yra kažkoks procentas žmonių, kurie sąmoningai vengia oro linijų paslaugų. Visgi kelionės lėktuvu, o ypač į Daniją, ne visada yra tokios jau ir pigios. Kaina proporcingai kyla nuo bilietų užsakymo laiko. Jei bilietus užsakinėsite dar likus keliems mėnesiams iki kelionės, kaina bus tikrai prieinama. Visai kas kita, jei sugalvosite bilietus nusipirkti kitos savaitės skrydžiui. Už šią kelionę gali tekti sumokėti kelis kartus daugiau.

Vandeniu

Dar vienas populiarus keliavimo būdas į Daniją – kelionė vandeniu. Keltas yra šaunus pasirinkimas keliaujantiems automobiliu. Jis turi savo privalumų. Keliaujant lėktuvu visada turite būti savo vietoje, o keltas yra didžiulis, čia veikia pasilinksminimo vietos, poilsio kambariai. Kelionė gali tapti šaunia pramoga.

Keliu

Yra ir kitas patogus būdas keliauti į Daniją. Žmonės, dažnai vykstantys maršrutu Lietuva – Danija, renkasi keliones mikroautobusiuku. Kodėl? Nes tai šuanus pasirinkimas. Kelionė mikrooautobusiukų kainuoja visai nedaug, čia galite pasiimti reikiamą kiekį bagažo, o bilietus užsisakyti vos pieš kelias dienas. Kodėl dar verta naudotis šiomis paslaugomis? Nes taip greitai ir saugiai gabenamos siuntos į Daniją. Galite nusiųsti savo draugams ar artimiesiems dovanų arba tiesiog išsiųsti savo daiktus, kurie netilptų su Jumis į lėktuvą.