Pastolių nuoma – įvairūs pastoliai jūsų paslaugoms

pastoliaiJeigu statomas naujas daugiaaukštis namas arba renovuojamas jau seniau pastatytas pastatas, visuomet naudojami statybiniai pastoliai. Pastoliai reikalingi dėl dirbančių žmonių saugumo, jų dėka palengvinami pastatų mūrijimo, tinkavimo, dažymo ar renovavimo darbai. Pastoliai taip pat naudojami atliekant stogo darbus – juos įrengiant ar taisant. Pastoliai gali būti fasadiniai, moduliniai arba bokštiniai. Be to, kartais naudojami tam tikrų modifikacijų pastoliai – stogo ar kamino darbams gali prireikti pastolių ant kopėčių.

Dažniausiai naudojami yra fasadiniai pastoliai. Suprantama, kad jie reikalingi atliekant įvairiausius pastatų fasado darbus, tokius kaip sienų dažymas, tinkavimas, balkonų remontas ir pan. Naudojant šiuos pastolius galima lengvai pasiekti ir stogo šlaitą, jeigu reikia atlikti kažkokius stogo darbus – dengimo arba taisymo. Tokie pastoliai sudaryti iš šoninių rėmų, horizontaliai sujungtų, visą konstrukciją dar papildomai stiprina įstrižainės. Ant fasadinių pastolių yra montuojamos aikštelės. Tokie pastoliai statomi prie lygių sienų, nuo sienos jie gali būti atitraukiami tam tikru reikiamu atstumu.

Moduliniai pastoliai išsiskiria tuo, kad juos sudaro atskiri stovai. Ant stovų tam tikru atstumu išdėstomos karūnos, kuriose tvirtinamos horizontalės ir įstrižainės. Be to, šiose karūnose aplink stovą yra palikti tam tikri tarpai, dėl to jungtis galima išdėlioti įvairiais kampais. Todėl, naudojant šios rūšies pastolius, jais galima apgaubti įvairius pastato atsikišimus, apskritai juos patogu naudoti aplink sudėtingus architektūrinius statinius arba kai nelygus reljefas. Jie labai patogūs, kai reikia pasiekti tam tikras detales, atliekant restauravimo darbus, kai darbininkai turi būti prie pat restauruojamo objekto.

Bokštiniai pastoliai yra ypač mobilūs, o jiems naudojami ratukai turi stabdymo mechanizmą, tad šiuos pastolius galima lengvai nustumti iki kito netoliese esančio statybų objekto.

Jeigu jums prireikė pastolių, juos galite nesunkiai išsinuomoti. Pastolių nuoma – tai tokia paslauga, kuri pagreitina ir palengvina visą statybos procesą. Ši paslauga yra lanksti ir pritaikyta pagal klientų poreikius. Pastolius visuomet galima išsinuomoti tokiam laikui, kokiam jų reikia, tai yra nuomotis galite keletui dienų ar keliems mėnesiams. Priklausomai nuo pastolių nuomos laiko, taikomas ir atitinkamas apmokėjimo skaičiavimas. O, sumokėjus papildomą mokestį, pastolių nuoma užsiimančios įmonės pastolius gali atgabenti iki pat jūsų statomo ar renovuojamo objekto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *