Pastolių nuoma Kauno mieste ir aplinkiniuose rajonuose

Pastolių nuoma Kaune ir kituose miestuose. UAB Pastolis.lt užsiema profesionalių pastolių nuoma. Pastolius nuomuojame jau daugiau nei 7 metus, todėl galime garantuoti, kad pastoliai bus kokybiški, techniškai tvarkingi bei viskas bus atlikta laiku. Prieš kiekviena išdavimą mūsų komanda tikrina visus pastolius, todėl jus pasiekia tik patikrinti ir techniškai tvarkingi įrankiai, todėl niekada nereikės rupintis dėl netinkamos įrangos. Mes nuomuojame tik žinomų gamintojų Layher pastolius.

Layher pastoliai

Layher pastoliai pasižymi saugumu. Šis pastolių gamintojas didelį dėmesį skyrė saugumui, kiekvieni pastoliai turi papildous apsauginius bortus, užlipimo laiptynės. Dirbdami su šiais pastoliais išvengsite nelaimingų atsitikimų, jausitės saugus.

Taip pat šiuos pastolius itin lengva surinkti, jų pagrindas sudarytas iš 5 pagrindinių detalių. Konstrukciją lengvai sudedama ir išardoma, tačiau labai stabili ir patogi.

Pastolių nuomos privalumai

Gausite profesionalią įrangą už itin mažą kainą. Pastoliai visada bus techniškai tvarkingi, be jokių defektų. Pastolius pristatys iki jūsų pasirinkto objekto. Pastolius sumontuos ten kur jums jų reikia. Patars ir padės jums išsirinkti reikiamus pastolius.

Pastolių nuomos tipai

Pastoliai skirstomi į du pagrindinius tipus:

Moduliniai pastoliai – šie pastoliai universalus tinkami bet kokiems aukštuminiems darbams. Šie pastoliai turi reguliuojamas kojas, kurių pagalba galėsit juos pastatyti esant bet kokiam paviršiui.

Rėminiai pastoliai – kitaip dar vadinami fasadiniais pastoliais. Šių pastolių pagalba galėsit atlikti visus fasado darbus. Rėminiai pastoliai pigesni už modulinius, tačiau su rėminiais pastoliais galėsite dirbti tik prie standartinių formų objektų.

Pastolių pasirinkimas

Pastolius rekomenduojame rinktis pagal jūsų darbų objektą. Jeigu renovuojate namą ar statote namą, tuomet jums puikiai tiks rėminiai pastoliai, tačiau jeigu dirbate prie sudėtingesnių objektų, tuomet rinkitės modulinius pastolius.

Pastolių nuoma ar pirkimas?

Pastoliai gana brangus, todėl rekomenduojama rinktis jų nuoma. UAB Pastolis.lt įmonė jau ilgą laiką, daugiau nei 7 metus nuomuoja pastolius visoje Lietuvoje, gali jums pasiūlyti pastolių nuoma geriausiomis sąlygomis. Nuomuojame įvairių tipų pastolius: modulinius bei rėminius. Pristatome visą nuomuojama techniką visoje Lietuvoje.

 

Pastolių nuoma – įvairūs pastoliai jūsų paslaugoms

pastoliaiJeigu statomas naujas daugiaaukštis namas arba renovuojamas jau seniau pastatytas pastatas, visuomet naudojami statybiniai pastoliai. Pastoliai reikalingi dėl dirbančių žmonių saugumo, jų dėka palengvinami pastatų mūrijimo, tinkavimo, dažymo ar renovavimo darbai. Pastoliai taip pat naudojami atliekant stogo darbus – juos įrengiant ar taisant. Pastoliai gali būti fasadiniai, moduliniai arba bokštiniai. Be to, kartais naudojami tam tikrų modifikacijų pastoliai – stogo ar kamino darbams gali prireikti pastolių ant kopėčių.

Dažniausiai naudojami yra fasadiniai pastoliai. Suprantama, kad jie reikalingi atliekant įvairiausius pastatų fasado darbus, tokius kaip sienų dažymas, tinkavimas, balkonų remontas ir pan. Naudojant šiuos pastolius galima lengvai pasiekti ir stogo šlaitą, jeigu reikia atlikti kažkokius stogo darbus – dengimo arba taisymo. Tokie pastoliai sudaryti iš šoninių rėmų, horizontaliai sujungtų, visą konstrukciją dar papildomai stiprina įstrižainės. Ant fasadinių pastolių yra montuojamos aikštelės. Tokie pastoliai statomi prie lygių sienų, nuo sienos jie gali būti atitraukiami tam tikru reikiamu atstumu.

Moduliniai pastoliai išsiskiria tuo, kad juos sudaro atskiri stovai. Ant stovų tam tikru atstumu išdėstomos karūnos, kuriose tvirtinamos horizontalės ir įstrižainės. Be to, šiose karūnose aplink stovą yra palikti tam tikri tarpai, dėl to jungtis galima išdėlioti įvairiais kampais. Todėl, naudojant šios rūšies pastolius, jais galima apgaubti įvairius pastato atsikišimus, apskritai juos patogu naudoti aplink sudėtingus architektūrinius statinius arba kai nelygus reljefas. Jie labai patogūs, kai reikia pasiekti tam tikras detales, atliekant restauravimo darbus, kai darbininkai turi būti prie pat restauruojamo objekto.

Bokštiniai pastoliai yra ypač mobilūs, o jiems naudojami ratukai turi stabdymo mechanizmą, tad šiuos pastolius galima lengvai nustumti iki kito netoliese esančio statybų objekto.

Jeigu jums prireikė pastolių, juos galite nesunkiai išsinuomoti. Pastolių nuoma – tai tokia paslauga, kuri pagreitina ir palengvina visą statybos procesą. Ši paslauga yra lanksti ir pritaikyta pagal klientų poreikius. Pastolius visuomet galima išsinuomoti tokiam laikui, kokiam jų reikia, tai yra nuomotis galite keletui dienų ar keliems mėnesiams. Priklausomai nuo pastolių nuomos laiko, taikomas ir atitinkamas apmokėjimo skaičiavimas. O, sumokėjus papildomą mokestį, pastolių nuoma užsiimančios įmonės pastolius gali atgabenti iki pat jūsų statomo ar renovuojamo objekto.