Pastolių nuoma Kauno mieste ir aplinkiniuose rajonuose

Pastolių nuoma Kaune ir kituose miestuose. UAB Pastolis.lt užsiema profesionalių pastolių nuoma. Pastolius nuomuojame jau daugiau nei 7 metus, todėl galime garantuoti, kad pastoliai bus kokybiški, techniškai tvarkingi bei viskas bus atlikta laiku. Prieš kiekviena išdavimą mūsų komanda tikrina visus pastolius, todėl jus pasiekia tik patikrinti ir techniškai tvarkingi įrankiai, todėl niekada nereikės rupintis dėl netinkamos įrangos. Mes nuomuojame tik žinomų gamintojų Layher pastolius.

Layher pastoliai

Layher pastoliai pasižymi saugumu. Šis pastolių gamintojas didelį dėmesį skyrė saugumui, kiekvieni pastoliai turi papildous apsauginius bortus, užlipimo laiptynės. Dirbdami su šiais pastoliais išvengsite nelaimingų atsitikimų, jausitės saugus.

Taip pat šiuos pastolius itin lengva surinkti, jų pagrindas sudarytas iš 5 pagrindinių detalių. Konstrukciją lengvai sudedama ir išardoma, tačiau labai stabili ir patogi.

Pastolių nuomos privalumai

Gausite profesionalią įrangą už itin mažą kainą. Pastoliai visada bus techniškai tvarkingi, be jokių defektų. Pastolius pristatys iki jūsų pasirinkto objekto. Pastolius sumontuos ten kur jums jų reikia. Patars ir padės jums išsirinkti reikiamus pastolius.

Pastolių nuomos tipai

Pastoliai skirstomi į du pagrindinius tipus:

Moduliniai pastoliai – šie pastoliai universalus tinkami bet kokiems aukštuminiems darbams. Šie pastoliai turi reguliuojamas kojas, kurių pagalba galėsit juos pastatyti esant bet kokiam paviršiui.

Rėminiai pastoliai – kitaip dar vadinami fasadiniais pastoliais. Šių pastolių pagalba galėsit atlikti visus fasado darbus. Rėminiai pastoliai pigesni už modulinius, tačiau su rėminiais pastoliais galėsite dirbti tik prie standartinių formų objektų.

Pastolių pasirinkimas

Pastolius rekomenduojame rinktis pagal jūsų darbų objektą. Jeigu renovuojate namą ar statote namą, tuomet jums puikiai tiks rėminiai pastoliai, tačiau jeigu dirbate prie sudėtingesnių objektų, tuomet rinkitės modulinius pastolius.

Pastolių nuoma ar pirkimas?

Pastoliai gana brangus, todėl rekomenduojama rinktis jų nuoma. UAB Pastolis.lt įmonė jau ilgą laiką, daugiau nei 7 metus nuomuoja pastolius visoje Lietuvoje, gali jums pasiūlyti pastolių nuoma geriausiomis sąlygomis. Nuomuojame įvairių tipų pastolius: modulinius bei rėminius. Pristatome visą nuomuojama techniką visoje Lietuvoje.

 

Bentonito molio paklotas:  itin moderni  savaime užsitaisanti hidroizoliacinė medžiaga

betonasStatydami namus ir juos įrenginėdami dažnai susiduriame su dalykais, apie kuriuos nė nepagalvojame pradėdami statybas. Vienas tokių aspektų – pastato hidroizoliacija. Apsaugai nuo drėgnos aplinkos ir statinių komforto užtikrinimui vis dažniau naudojama bentonito molio paklotas. Tad ką reikia apie jį žinoti?

Bentonito molio paklotas, dar kitaip vadinamas savaime užsitaisančios hidroizoliacinės medžiagos, yra specialiai sukurta hidroizoliacijos sistema, kuri suteikia apsaugos nuo drėgmės rezultatą, kurio negali duoti daugelis iki tol naudotų medžiagų. Bentonito molio paklotas prisitaiko prie konkrečių sandarinimo reikalavimų ir užtikrina patikimumą bei ilgaamžiškumą. Be to,  pasižymi itin plačiomis panaudojimo galimybėmis. Puikiai tinka pamatų, tunelių, parkingų, rezervuarų, baseinų, pirčių, rūsių hidroizoliacijai.

Statybinių medžiagų prekybininkai teigia, jog dažnai savaime užsitaisančios hidroizoliacinės medžiagos yra atmetamos dėl žinių stokos apie jas ir galvojimo, jog tai labai sudėtinga hidroizoliacinė sistema. Iš tikrųjų viskas yra atvirkščiai. Pateiksime du pagrindinius bentonito molio pakloto pranašumus:

  • Savaiminis užsitaisymas. Savaiminis užsitaisymas – tai pagrindinė savybė, išskirianti bentonito molio paklotą iš kitų bituminių, tepamųjų ar plastikinių hidroizoliacijos medžiagų. Gavusi tam tikrą drėgmės kiekį bentonito molio danga ima plėstis ir suformuoja vandeniui nepralaidų sluoksnį.
  • Efektyvus ir paprastas taikymas. Bentonito molio paklotas naudojamas labai paprastai ir greitai. Rulonėliai išklojami ant norimo paviršiaus taip, kad uždengtų vienas kito kraštus. Toliau hidroizoliaciniai sluoksniai yra suklijuojami bentonito granulėmis, kurios užbarstomos tiesiai ant apklotų. Pjovimo metu rulonai prisitaiko prie pačių sudėtingiausių geometrinių formų. Tad nei gruntuoti, nei suvirinti nieko nereikia. Bentonito molio pagrindas gali būti paklojamas tiesiai ant tinkamai paruošto dirvožemio. Montavimo darbus gali atlikti net esant žemesnei nei 40 % temperatūrai arba lyjant.

Statybos priemonių ir medžiagų prekybininkai teigia, jog visuomet suteikia savo klientams išsamias konsultacijas apie konkrečių hidroizoliacinių medžiagų savybes ir darbo su jomis eigą. Bentonito molio paklotą  galimą įsigyti bet kurioje įprastoje statybinių medžiagų parduotuvėje arba internetinėje platformoje. Pirkimas internetinėje prekyboje yra patogus tuo, jog bet kuriuo metu galite stebėti visas gaminių kainas ir jiems taikomas nuolaidas. Tuo tarpu, besirinkdami tinkamą prekę, visuomet galėsite užduoti klausimus raštu ar telefonu puslapio administratoriui. Jau tokios patirties turintys pirkėjai sako, jog internetu gautos konsultacijos savo profesionalumu ir išsamumu niekuo nenusileidžia tiesioginiam bendravimui su statybų profesionalais.

Kokios turi būti gerų kaminų kainos

kaminų kainosAr norite gero kamino pigiai? Aišku, kad taip. Jis gamintas Vokietijoje naudojant visas geriausias šiuolaikines technologijas. Turi visus CE saugumo žymėjimus ir sertifikatus. Suteikiama net 30 metų garantija. Pristatomas jis per 2-3 darbo dienas, o ne savaites, todėl labai patrauklus ir statytojams ir individualių namų savininkams. Žodžiu, „auksinis“ kaminas už medžio kainą 😉 Jei rimtai, kaminų kainos pakankamai nedidelės.

Štai pavyzdžiui 5 metrų aukščio kaminų kainos yra labai konkurencingos – vos 315 eur. Į kainą įskaičiuotas specialus 160 mm skersmens šamotinis dūmtraukis, keramzitiniai blokeliai su viena ventiliacine anga, glaistas, konusas, pavala, trišakis ir kitos reikalingos detalės. Aišku, neįtraukta montavimo darbų kaina, nes neaišku, kokio sudėtingumo projektas. Tai įvertinti gali tik patys montuotojai. Beje, dėl montuotojų. Norint gauti garantijas, būtina naudotis kvalifikuotų ir atitinkamus sertifikatus turinčių montuotojų paslaugomis. Jie paprastai yra susipažinę su visais keliamais saugumo reikalavimais ir kaminą pastatys kaip reikia, o ne pasižiūrėję keletą Youtube klipų…

5 metrų kamino gali pakakti nedideliame vieno aukšto name. Jei katilinė yra rūsyje arba namas dviejų aukštų, reikės jau kur kas aukštesnio kamino. Savaime suprantama, daugėja blokelių skaičius, dūmtraukio vamzdis ilgėja, reikalingi specialūs sujungimai. Dėl to padidėja ir kaina. 160 mm skersmens kaminas su viena ventiliacine anga kainuotų 445-485 – 8 arba 9 metrų aukščio. Atminkite, kad bent 50-70 cm kamino turi išeiti į išorę. Rūsyje statomas kamino „padėklas“ tikrai nebus tokio aukščio, tad visada geriau užsimesti šiek tiek viršaus…

Gerų kaminų kainos nėra labai jau didelės. Kodėl žinomi gamintojai tokie brangūs? Atsakymas paprastas – už žinomumą reikia mokėti. Taip, jų kokybė yra aukšta, tačiau žinomas vardas atsirado ne per vieną dieną. Buvo investuoti milijonai eurų į reklamos ir rinkodaros kampanijas visame pasaulyje, kad vardas būtų garsus. Štai kiekvieno kamino pirkėjas ir turi padengti bent 20-30 proc. kamino kainos, kuri ir skiriama reklamos išlaidoms. Kiti gamintojai nesireklamuoja taip intensyviai, todėl jų sąnaudos yra mažesnės ir kaminus gali parduoti pigiau.

Kita priežastis – kaminų prekyba internetu. Nėra ištaigingų parduotuvių ir vitrinų – viskas parduodama internetu, nes kiekvienas kaminas yra gana standartizuota prekė. Kai kurias detales statybininkams galima parduoti ir po vieną atskirai, tačiau ir jos keliauja tiesiai iš tiekėjo sandėlio. Kaminų kainos nesikandžioja, tik reikia jomis pasidomėti labiau. Aišku, prieš kiniškus gaminus teks nusilenkti, bet tik dėl kainos. Kokybės atžvilgiu vokiškos prekės kur kas geresnės.

 

 

 

Namo pamatai ir jų įrengimas

namo pamataiNaujas gyvenamasis namas, biuras, prekybos centras ar bet kuris kitas pastatas privalo turėti lygų, tvirtą ir stabilų pagrindą. Tai namo pamatai, be kurių tvirtai ant žemės negalėtų stovėti nei vienas pastatas. Kad jų įrengimas būti tinkamas, o darbo procesas sklandus, svarbu pasirinkti ne tik tinkamas konstrukcines medžiagas, bet ir pagalbininkus. Tačiau apie namo pamatus svarbu išmanyti kur kas daugiau.

Įrengiant naują pastatą svarbu itin didelį dėmesį skirti namo pamatams. Nuo jų priklauso visi tolimesni statybos darbai. Kadangi tai sudaro visą pastato pagrindą, jų įrengimas privalo būti kokybiškas ir sklandus. Namo pamatai turi būti tinkamai pasirinkti įvertinus planuojamo pastato projektą ir visą namo apkrovą. Kuo daugiau aukštų yra planuojamas statyti pastatas, tuo brangesnis ir sudėtingesnis bus jo pamatų įrengimas. Lygiai taip pat reikia įvertinti ir namo išplanavimą, stogo dangos tipą, rūsio poreikį.

Išanalizavus visą statybos projektą paruošiami pamatų konstrukcijų brėžiniai ir montavimo planai. Pagal juos yra numatomi įrengti namo pamatai. Tai daug kruopštaus darbo reikalaujantis procesas, kuriame reikia išmanyti ne tik pamatų įrengimo principus, bet ir visus pastatų statybos niuansus, mat nuo pamatų kokybės ir jų pasirinkimo priklauso visa tolimesnė darbų eiga. Patirtis lygiai taip pat nuo darbo yra neatsiejama. Būtent todėl rinktis geriausia pažangią ir daugelį metų šioje srityje dirbančią statybų įmonę.

Gręžtinių pamatų pasirinkimas – vienas dažniausių sprendimų gyvenamųjų namų statyboje. Jie pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu, o kas svarbiausia – yra lengvai ir greitai montuojami. Šis pamatų sprendimas geriausiai tinka karkasinių ir skydinių namų statyboje. Jei projekto vietoje gruntas nėra smėliuotas ar vandeningas, gręžtinių pamatų pasirinkimas yra vienas geriausių. Tinkamas pamatų sprendimas garantuos pastatui stabilumą, o patį būstą apsaugos nuo drėgmės ir gruntinio vandens.

Gyvenamojo namo pamatai atlieka neparastai svarbų vaidmenį – jie laiko visą pastato svorį, jį perduoda gruntui, kuriame yra įtaisyti. Atsižvelgiant į tai, kokio dydžio namas planuojamas statyti ir kiek aukštų jis bus, nesunku susidaryti įvaizdį, jog pamatai tikrai yra pati svarbiausia gyvenamojo namo dalis.

Pastolių nuoma – įvairūs pastoliai jūsų paslaugoms

pastoliaiJeigu statomas naujas daugiaaukštis namas arba renovuojamas jau seniau pastatytas pastatas, visuomet naudojami statybiniai pastoliai. Pastoliai reikalingi dėl dirbančių žmonių saugumo, jų dėka palengvinami pastatų mūrijimo, tinkavimo, dažymo ar renovavimo darbai. Pastoliai taip pat naudojami atliekant stogo darbus – juos įrengiant ar taisant. Pastoliai gali būti fasadiniai, moduliniai arba bokštiniai. Be to, kartais naudojami tam tikrų modifikacijų pastoliai – stogo ar kamino darbams gali prireikti pastolių ant kopėčių.

Dažniausiai naudojami yra fasadiniai pastoliai. Suprantama, kad jie reikalingi atliekant įvairiausius pastatų fasado darbus, tokius kaip sienų dažymas, tinkavimas, balkonų remontas ir pan. Naudojant šiuos pastolius galima lengvai pasiekti ir stogo šlaitą, jeigu reikia atlikti kažkokius stogo darbus – dengimo arba taisymo. Tokie pastoliai sudaryti iš šoninių rėmų, horizontaliai sujungtų, visą konstrukciją dar papildomai stiprina įstrižainės. Ant fasadinių pastolių yra montuojamos aikštelės. Tokie pastoliai statomi prie lygių sienų, nuo sienos jie gali būti atitraukiami tam tikru reikiamu atstumu.

Moduliniai pastoliai išsiskiria tuo, kad juos sudaro atskiri stovai. Ant stovų tam tikru atstumu išdėstomos karūnos, kuriose tvirtinamos horizontalės ir įstrižainės. Be to, šiose karūnose aplink stovą yra palikti tam tikri tarpai, dėl to jungtis galima išdėlioti įvairiais kampais. Todėl, naudojant šios rūšies pastolius, jais galima apgaubti įvairius pastato atsikišimus, apskritai juos patogu naudoti aplink sudėtingus architektūrinius statinius arba kai nelygus reljefas. Jie labai patogūs, kai reikia pasiekti tam tikras detales, atliekant restauravimo darbus, kai darbininkai turi būti prie pat restauruojamo objekto.

Bokštiniai pastoliai yra ypač mobilūs, o jiems naudojami ratukai turi stabdymo mechanizmą, tad šiuos pastolius galima lengvai nustumti iki kito netoliese esančio statybų objekto.

Jeigu jums prireikė pastolių, juos galite nesunkiai išsinuomoti. Pastolių nuoma – tai tokia paslauga, kuri pagreitina ir palengvina visą statybos procesą. Ši paslauga yra lanksti ir pritaikyta pagal klientų poreikius. Pastolius visuomet galima išsinuomoti tokiam laikui, kokiam jų reikia, tai yra nuomotis galite keletui dienų ar keliems mėnesiams. Priklausomai nuo pastolių nuomos laiko, taikomas ir atitinkamas apmokėjimo skaičiavimas. O, sumokėjus papildomą mokestį, pastolių nuoma užsiimančios įmonės pastolius gali atgabenti iki pat jūsų statomo ar renovuojamo objekto.

Kur rasti kokybišką ir nebrangią stogo dangą?

stogo dangaStatotės namą, pastatą, angarą ir norite apdengti savo naują statinį kokybiška stogo danga, kuri ne tik atrodytų puikiai estetiškai, bet ir apsaugotų stogą nuo įvairių išorinių veiksnių? Renkantis kokybišką stogo dangą, reikia atkreipti dėmesį ne tik į estetinį vaizdą, tačiau ir į ilgaamžiškumą. Skandinaviška stogo danga išsiskiria tuo, jog nepaisant labai dažnai besikeičiančių oro sąlygų, spalva išlieka visiškai tokia pati, stogo dangą labai sunku pažeisti.

Dabar labai populiarūs banguoti lakštai iš pluoštinio cemento. Ši medžiaga yra patvari, todėl nėra abejonės, kad perkant tokią stogo dangą, turėsite galimybę gauti ir ilgalaikę garantiją. Kitą vertus, tokią stogo dangą žmonės dažnai renkasi ir dėl to, kad galima pasirinkti net iš šešių skirtingų spalvų.

Jeigu įprastose parduotuvėse esančios stogo dangos kainos jus glumina ir tikrai norėtumėte rasti tą patį pigiau, tuomet galbūt verta užsukti į elektroninę statybos medžiagų parduotuvę, kur stogo dangos gali būti parduodamos gerokai pigiau. Negana to, jūs pamatysite ir visas svarbiausias technines detales, pavyzdžiui, kokios yra įprastos medžiagų sąnaudos vienam kvadratiniam metrui. Tokia informacija padės jums apsispręsti, o jeigu vis tiek dvejosite, galėsite paskambinti konsultantams arba susisiekti su jais elektroniniu paštu.

Stogo danga be asbesto yra visiškai nekenksminga žmonėms. Vietoj asbesto yra naudojamas fazeris. Tai pluošto medžiaga, kuri gali užtikrinti, kad jūsų danga bus kur kas labiau atspari smūgiams, taip pat tai prideda nemažai elastingumo. Daugeliu atvejų, perkant tokią dangą nereikia pirkti ir priešgaisrinės plėvelės, kadangi žiemos metu po danga nėra jokio kondensatinio sluoksnio.

Klasikinė stogo danga su fazeriu ir be jokio asbesto patiks ir tiems žmonėms, kurie siekia geros garso izoliacijos. Turint tokią stogo dangą, reikės kur kas mažiau papildomų medžiagų, kurios sustabdytų garso pralaidumą. Galima sakyti, kad tokia stogo danga yra nesunki ir visiškai nekenksminga aplinkai, todėl galima ją priskirti prie ekologiškų stogo apdengimo sprendimų. Kai kurie neasbestiniai lapai taip pat puikiai tiks ir tuo atveju, jeigu jūs norite suremontuoti seną šiferinį stogą – tiesiog susitarkite su profesionalais, kurie galėtų jums sutaisyti ir padengti stogą naudojant naujos kartos lapus.