Kur rasti kokybišką ir nebrangią stogo dangą?

stogo dangaStatotės namą, pastatą, angarą ir norite apdengti savo naują statinį kokybiška stogo danga, kuri ne tik atrodytų puikiai estetiškai, bet ir apsaugotų stogą nuo įvairių išorinių veiksnių? Renkantis kokybišką stogo dangą, reikia atkreipti dėmesį ne tik į estetinį vaizdą, tačiau ir į ilgaamžiškumą. Skandinaviška stogo danga išsiskiria tuo, jog nepaisant labai dažnai besikeičiančių oro sąlygų, spalva išlieka visiškai tokia pati, stogo dangą labai sunku pažeisti.

Dabar labai populiarūs banguoti lakštai iš pluoštinio cemento. Ši medžiaga yra patvari, todėl nėra abejonės, kad perkant tokią stogo dangą, turėsite galimybę gauti ir ilgalaikę garantiją. Kitą vertus, tokią stogo dangą žmonės dažnai renkasi ir dėl to, kad galima pasirinkti net iš šešių skirtingų spalvų.

Jeigu įprastose parduotuvėse esančios stogo dangos kainos jus glumina ir tikrai norėtumėte rasti tą patį pigiau, tuomet galbūt verta užsukti į elektroninę statybos medžiagų parduotuvę, kur stogo dangos gali būti parduodamos gerokai pigiau. Negana to, jūs pamatysite ir visas svarbiausias technines detales, pavyzdžiui, kokios yra įprastos medžiagų sąnaudos vienam kvadratiniam metrui. Tokia informacija padės jums apsispręsti, o jeigu vis tiek dvejosite, galėsite paskambinti konsultantams arba susisiekti su jais elektroniniu paštu.

Stogo danga be asbesto yra visiškai nekenksminga žmonėms. Vietoj asbesto yra naudojamas fazeris. Tai pluošto medžiaga, kuri gali užtikrinti, kad jūsų danga bus kur kas labiau atspari smūgiams, taip pat tai prideda nemažai elastingumo. Daugeliu atvejų, perkant tokią dangą nereikia pirkti ir priešgaisrinės plėvelės, kadangi žiemos metu po danga nėra jokio kondensatinio sluoksnio.

Klasikinė stogo danga su fazeriu ir be jokio asbesto patiks ir tiems žmonėms, kurie siekia geros garso izoliacijos. Turint tokią stogo dangą, reikės kur kas mažiau papildomų medžiagų, kurios sustabdytų garso pralaidumą. Galima sakyti, kad tokia stogo danga yra nesunki ir visiškai nekenksminga aplinkai, todėl galima ją priskirti prie ekologiškų stogo apdengimo sprendimų. Kai kurie neasbestiniai lapai taip pat puikiai tiks ir tuo atveju, jeigu jūs norite suremontuoti seną šiferinį stogą – tiesiog susitarkite su profesionalais, kurie galėtų jums sutaisyti ir padengti stogą naudojant naujos kartos lapus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *