Nauji butai Vilniuje Vilkpėdėje patraukia vis daugiau naujakurių dėmesio

Vilniuje kiekvienais metais parduodama daugybė nekilnojamojo turto objektų. Poreikia tik didėja, todėl NT vystytojai nuolat kuria naujus projektus, norėdami pasiūlyti dar kažką įdomesnio ir geresnio sostinės naujakuriams. Šiuo metu ypač populiarėja nauji butai Vilniuje Vilkpėdėje, kuri, sakoma, kad tampa vis patrauklesnė ir čia gyventi nori vis daugiau žmonių. Visgi, kodėl verta rinktis būstą šioje miesto dalyje?

Mėgstantiems miesto privalumus

Galvojant apie butą mieste, nemažai žmonių pirmiausia ima galvoti apie centrinę miesto dalį arba gyvenimą senamiestyje. Tačiau tai nėra taip romantiška ir patogu, kaip gali pasirodyti. Gyventi centre reiškia nuolat girdėti triukšmą ir įvairių pasilinksminimo vietų, taip pat, iš centro nėra patogu pasiekti skirtingus miesto rajonus, tad dažniausiai iš čia kažkur keliauti yra labai sudėtinga, o nesibaigiantys kamščiai dar ir atima daug laiko. Be to, daugelis centro gyventojų susiduria su automobilių stovėjimo problema ir netgi su sunkumais patekti į namus vykstant įvairiems renginiams, kai centre dažnai ribojamas eismas.

Todėl populiarėja tokie rajonai, iš kurių nesudėtinga pasiekti centrinę miesto dalį. Būtent toks rajona sir yra Vilkpėdė. Čia gyventi renkasi žmonės kurie nori ranka pasiekti centrą, patogiai nuvykti į bet kurią valstybinę instituciją ir negaišti tam daug laiko.

Norintiems gyventi prie gamtos

Tu pačiu Vilkpėdė yra vertinama dėl savo išskirtinės vietos. Vilnius yra puiki vieta gyventi, o nauji butai Vilniuje Vilkpėdėje tai tik įrodo. Tai išskirtinė sostinės dalis, kuri įsikūrusi prie pat Vingio parko, o taip pat visai šalia Neries. Taigi, čia gyvenantys žmonės pirmiausia pajus gamtos glėbį ir tai yra didžiulis privalumas tiems, kurie nori pro langus matyti ne tik kaimyninius daugiaaukščius, bet gražiausias Vilniaus miesto dalis. O ką jau kalbėti apie romantišką TV bokštą, kuris kuo puikiausiai atsiveria per langus šioje miesto dalyje. Vien šis vaizdas tikrai yra sunkiai įkainojamas.

Be to, gyventi prie upės ir parko reiškia turėti galimybę aktyviai leisti laisvalaikį net neišvykstant iš miesto. Kiek daug didmiesčių gyventojų važiuoja ieškodami gražių vietų už mietso, kai nori pasivaikščioti, papiknikauti ar netgi sportuoti. Gyvenant Vilkpėdėje viskas yra vienoje vietoje. Čia galite mėgautis parko gaiva, vaikščioti upės krantine ir tam nereikės niekur važiuoti.

Kaip išsirinkti tinkamą butą?

Jeigu kaip tik ieškote informacijos, kokie naujos statybos butai Vilniuje yra siūlomi, susisiekite su NT vystytojais ir skirkite laiko naujausių projektų apžiūrai. Pamatysi, jog nauji butai Vilniuje Vilkpėdėje gali būti labai įvairūs. NT vystytojai siūlo įvairios kvadarūros ir išplanavimo butus, tad tinkamą sua tikrai ras kiekvienas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *