Krikštynų atributika mergaitėms – rožinių prisiminimų šventė

Šeimą aplankius gandrams, krikštynos tampa viena svarbiausių ir gražiausių švenčių jūsų vaikui. Paprastai tėveliams didžiausias iššūkis išrinkti savo atžalai krikšto tėvus, nes tai ypač atsakingos pareigos, jie juk turi dalyvauti ne tik krikštijimo ceremonijoje, bet ir domėtis vaiko gyvenimu po jos. O norint, kad šventė būtų įsimintina ir savo vaikui galėtumėte parodyti nuostabias nuotraukose užfiksuotas akimirkas labai pravers krikštynų atributika.

Pakalbėkime apie tai kaip dekoruoti krikštynų šventę mergaitėms. Jau nuo seno vyrauja graži tradicija, kad mergaitėms būdinga rožinė spalva, o berniukams – mėlyna. Ir visai ne veltui, nes rožinė spalva simbolizuoja moterišką prigimtį, romantizmą ir sveikatą. Tai tarsi moteriškumo pradas. Todėl klausimas, kokia spalva dekoruoti krikštynas yra mažiausiai aktualus tėvams. Svarbiau kaip tai padaryti?

Taigi, mergaitės krikštynų dekoracijos gali būti labai įvairios, viskas priklauso nuo jūsų fantazijos ir piniginės. Niekada neprašausite pasirinkę balionus, puikiai derės balti ir įvairių rožinių atspalvių balionai, o kvalifikuoti meistrai iš jų gali padaryti tikrus stebuklus – arkas, gėlės ir įvairiausias girliandas. Juk ne veltui balionai mums asocijuojasi su vaikyste, tai puiki dekoracijos priemonė, kuri jūsų šeimos šventę pavers labai gražia ir įsimintina.

 

Tiesa, jei balionai jums atrodo nuvalkiota krikštynų atributika, galite juos pakeisti girliandomis iš karoliukų, kurie gali sėkmingai būti naudojami kaip ir stalo dekoras. Dekorui puikiai tiks ir žvakės su vaiko atvaizdu, jos sukuria jaukią, šeimynišką atmosferą. Beje, tik rinkitės bekvapias ir nevarvančias žvakes, nes įprastų žvakių kvapas gali erzinti ne tik jautrią kūdikio nosyte, bet ir svečius. Kadangi krikštynose būna ne mažai vaikų, tai gerai apgalvokite kaip išdėstysite žvakes. Optimaliausias variantas – keletas žvakių ant stalo, o kad viskas atrodytų žaismingiau (juk tai pirmiausia vaiko šventė) paįvairinkite stalo dekorą linksmomis detalėmis – dekoratyvinėmis kūdikių arba angeliukų figūrėlėmis.

Kadangi tai vaiko šventė, nepamirškite, jo nuotraukos. Puikiai atrodys viena didelė nuotrauka ant sienos, kurią gali puošti įvairiaspalvės gėlės. Žinoma, jei turite laiko ir noro, nuotraukų koliažas iš pirmųjų kūdikio dienų atrodys itin originaliai. Beje, nepamirškite ir svečių, užsukusių jus pasveikinti šios gražios šventės proga. Pasirūpinkite, kad jie turėtų savo vardo korteles su krikštynų atributika, tai bus ne tik naudinga praktiškai, bet ir liks gražus prisiminimas. Kalbant apie prisiminimus, įvairios palinkėjimų kortelės su angeliukais, kurias užpildys svečiai, vėliau gali būti paverstos į atsiminimų – palinkėjimų knygą arba albumą. Tiesa, stenkitės, kad visa krikštynų atributika būtų panašių spalvų – balta, rožinė, švelniai rožinė, o šių spalvų paletę gali paįvairinti ir švelniai geltona. Taip sukursite nepriekaištingai vientisą krikštynų stilių, viskas derės tarpusavyje ir sukurs puikia šventinę nuotaiką.

O šventei einant į pabaigą, nepamirškite ir oro žibintų, paleiskite juos su pačiais geriausiais ir gražiausiais palinkėjimais į dangų. Tai puiki krikštynų atributika šventės pabaigai, kurią įvertins visi jos svečiai. Taigi, net menkiausios smulkmenos gali krikštynas paversti įspūdinga švente.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *