Kai kurie žmonės, žinantys, kas yra SEO tekstai ar net ir kai kurie SEO specialistai teigia, jog SEO tai paprastas žemos kokybės tekstas, nereikalaujantis nei pastangų, nei išmanymo, nei gerų rašymo įgūdžių. Kartais tokie SEO suveikia, tačiau vis dažniau labiau vertinamas tampa unikalus ir kokybiškas SEO tekstas. Ir ne tik užsakovų, bet ir paieškų sistemų. Kaip parašyti įdomų tekstą internetui? Dažniausiai tam reikia atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus. Kitaip sakant, tiesiog šiek tiek pasistengti.

Tinginystei – ne

Save gerbiantis ir profesionalus SEO tekstų rašytojas pasakys, jog jis dirbti tikrai netingi. Dar daugiau, kad SEO tekstai būtų kokybiški – jiems reikia skirti šiek tiek daugiau pastangų. O tai reiškia – netingėti. Norėdami, kad Jūs tekstas būtų įdomus ir skaitomas, turite pasistengti, kad jis būtų bent kažkiek „į temą“. Tai reiškia, kad net jei


Pagrindinė mintis
ir gavote užsakymą parašyti tema, kuria nesidomite, vadinasi ja pagaliau teks pasidomėti. Žymiai įdomesni yra tie tekstai, kuriuos skaitant jaučiama, kad rašytojas iš tiesų supranta, apie ką šneka. Ar bent jau šiek tiek įsivaizduoja.

Kad tekstas būtų skaitomas, jis turi būti patrauklus. Geras SEO rašytojas, net ir rašydamas mažiausią tekstą, pasirūpins, kad skaitytojui šis tekstas būtų naudingas ir įdomus. Tai reiškia, kad turite pasistengti parašyti ne šiaip užsakovo užsakytų raktažodžių kratinį, o normalią rišlią istoriją. Tegu kiekvienas tekstas turi savo pagrindinę mintį ir idėja. Skaitytojas kažko tikisi, atsidaręs savo tekstą. Neapvilkite jo ir pateisinkite jo lūkesčius padarydami tekstą bent kiek vertu lankytojo sugaišto laiko. Tokiu būdu Jūsų tekstai bus tikrai skaitomi ir atneš laukiamų rezultatų.

Orientacija į skaitytoją

Ko dažniausiai ieškome, skaitydami straipsnius ar kitus tekstus internete? Atsakymų į mums rūpimus klausimus. Norite, kad Jūsų SEO tekstai būtų ne šiaip sau tekstai, o tikrai verti kokybiško ir profesionalaus įvertinimo? Pasistenkite, kad skaitytojas, skaitydamas Jūsų tekstus, rastų atsakymus į jam rūpimus klausimus. Tai reiškia, kad rašydami specialia tema, svarstykite temomis, kurios yra aktualios šioje sferoje. Pvz., jei reikia parašyti apie medžiaginius sodo baldus, savo tekste aptarkite, kokie pavojai tyko medžiaginių baldų, esančių lauke. Galbūt parašykite apie tai, kokia priežiūra ir priemonės reikalingos tokiems baldams. Tokiu atveju ir skaitytojas lieka patenkintas, ir Jūsų tekstas bei pateikta nuoroda sulaukia daugiau lankytojų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *