Brokerio darbo ypatumai: kaip juo tapti?

brokerisVienas dažniausiai užduodamų klausimų NT turto srityje, kas yra brokeris ir kaip juo tapti, šiandieną gali būti atsakomas labai tiksliai. Nors dar prieš dešimt metų šis klausimas net nebuvo susiformavęs mūsų pasąmonėje, dabar galime drąsiai teigti jog straipsnių ir patarimų apie brokerio darbo ypatumus ir galimybes yra plačiai ieškoma internete. Būtent dėl šios priežasties, norime pateikti tikrus ir niekur neišgalvotus faktus apie NT agento darbą, jo pobūdį bei būtinas charakterio savybes.

Visų pirma, NT brokerio darbas yra glaudžiai susijęs su pardavimais. Kitaip tariant, ieškodami atsakymo kaip tapti draudimo brokeriu, pirmiausiai išsiaiškinkite ar šiam darbui jūs esate tinkamas ir ar jam galėsite atsiduoti visa savo esybe. Brokeris – tai žmogus, kuris teikia mokamas paslaugas nekilnojamo turto srityje ir yra atsakingas už šiuos darbus: būsto pardavimą, nuomą, mainymą. Jis ne tik padeda klientui išsirinkti jo svajonių būstą pateikdamas pasiūlymus internetu, tačiau efektyviai dirba nuolatos palaikydamas ryšį su paslaugos užsakovu, kuriam pateikia daugybę būtų pirkimo ar nuomos pasiūlymų. Susitikimai, bandymas surasti bendrą kalbą ir variantą, kuris tiktų skirtingiems klientams ir dar daugybė rūpesčių yra užkraunama NT turto brokeriui. Tačiau kitiems, būtent toks NT brokerio darbas yra vienas malonumas. Pradėjote galvoti jog ir jums tokia darbo specifika yra tinkama? Kodėl gi nepabandžius juo tapti?

Savybės, kurias turi turėti kiekvienas NT turto brokeris:

  1. Gebėjimas išklausyti
  2. Puikūs turto pardavimo įgūdžiai
  3. Punktualumas
  4. Dienos plano laikymasis
  5. Atvirumas naujovėms
  6. Kūrybiškumas
  7. Mokėjimas dirbti savarankiškai
  8. Lankstumas bei imlumas
  9. Užsispyrimas parduodi
  10. Didelis atsidavimas darbui bei noras save realizuoti 100 procentų.

Žinoma, vien išvardinti brokeriui reikalingas savybes nėra protinga, nes jau dabar, daugelis jūsų galėjo pagalvoti, kad galite labai paprastai įsidarbinti NT agentūroje ir sėkmingai dirbti šioje srityje. Tačiau, jeigu jūsų charakterio savybės ir atitiko, nepamirškite pagalvoti apie brokerio darbo specifiką. Slenkantis grafikas yra pirmas dalykas, kurį yra labai svarbu paminėti ir yra kurį turi būti rimtai atsižvelgiama. Jeigu jūs esate atsidavęs šeimai ir planuojate ją kurti, brokerio darbas gali tapti kliūtimi. Būtent dėl to, dažniausiai brokeriu yra rekomenduojama tapti jaunesniems žmonėms, kurie gali dirbti tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais bei susitikti su klientais netgi nenumatytu ar prieš tai nesutartu laiku. Taip pat, atliekant brokerio darbo testą, galima dar geriau įsitikinti ar jūs galite tapti šios profesijos atstovu. Tokie klausimai kaip: ką darytumėte jeigu klientas staiga nusprendžia pasirinkti kitą brokerį, kaip spręstumėte nuolatinį kliento prieštaravimą, kaip tvarkytumės su savo ir klientų nuotaikų kaita ir panašiai gali padėti apsipręsti galutinai. Žinoma, jeigu norite profesionalo nuomonės, prieš darbinantis NT brokeriu jūs visada galite nukeliauti į savo išsirinktą nekilnojamo turto agentūrą ir paprašyti konsultacijos ar patarimų, kuriuos jie dažniausiai geranoriškai pateikia.

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *