Kaip atrasti tinkamą brokerį Kaune?

Nekilnojamas turtas labai greitai populiarėja, kadangi vis daugiau žmonių nori pirkti turtą kaip ilgalaikę investiciją arba tam, kad turėti nuosavus namus. Būsto pirkimas nėra toks greitas ir paprastas, kadangi reikia turėti patirties prieš perkant, todėl NT brokeris Kaune yra puikus pasirinkimas, jeigu planuojate pirkti arba parduoti. 

Informacija apie brokerius

Nekilnojamo turto brokeriai Kaune atlieka daugybę skirtingų procesų, kurių metu jie gali padėti jums įsigyti, parduoti arba išnuomoti nekilnojamą turtą. Kiekvienas brokeris privalo turėti NT brokerio sertifikatą. Kad būtų gaunamas sertifikatas, jie turi išlaikyti reikiamą egzaminą. Dauguma žmonių nežino apie reikiamus dokumentus, kaip geriau apžiūrėti ar įvertinti turtą, todėl brokeriai šioje vietoje pasiruošę jums padėti. Jeigu niekada netvarkėte nekilnojamo turto pirkimo arba pardavimo dokumentų, tuomet gali būti sunku, nes kai kurie asmenys gali mėginti jus apgauti. Kadangi brokeriai turi patirties, jie patikrina dokumentus ir tik tuomet užtikrina jums dėl jų saugumo. Kaip ir minėjome, brokeriai gali atlikti tris funkcijas: nuomoti, parduoti arba pirkti. Tačiau brokeriai dažniausiai atstovauja tik vieną pusę, kad tarp pirkėjo ir pardavėjo nekiltų jokių konfliktų ir taip užtikrintų kokybišką darbą.

Kaip atrasti tinkamą NT brokerį?

Yra ne vienas būdas, kuris padės jums atrasti profesionalų NT brokerį. Mūsų siūlomi būdai atrasti geriausią:

 1. Rekomendacijos yra labai svarbu, ypač jei gaunate ją iš savo artimųjų pusės. Jeigu turite artimųjų tarpe kurie nesenai naudojosi brokerių paslaugomis, paklauskite ką jums gali rekomenduoti.
 2. Internete galite rasti agentūras, kurios yra netoliese.
 3. Skelbimų portaluose galite atrasti parduodamų NT skelbimus, kuriuose bus paminėta, koks brokeris juos parduoda ir tuomet su jais susisiekite.
 4. Pardavimų metu, kartais yra vykdomos atvirų durų dienos, kuriose dalyvauja brokeriai. Siūlome atvykti į tokią dieną ir pasikalbėti su brokeriu.
 5. Dauguma NT agentūrų turi savo internetinius puslapius, kuriuose pateikiami brokeriai ir jų turima patirtis, išsirinkite labiausiai patinkantį ir jam pasiskambinkite.

Kuomet randate sau tinkamą NT brokerį, būtinai su juo susitikite. Galite jo paklausinėti, kad sužinotumėte apie jo sukauptą patirtį, kaip jie išmano vietinę rinką.

Brokerio darbo ypatumai: kaip juo tapti?

brokerisVienas dažniausiai užduodamų klausimų NT turto srityje, kas yra brokeris ir kaip juo tapti, šiandieną gali būti atsakomas labai tiksliai. Nors dar prieš dešimt metų šis klausimas net nebuvo susiformavęs mūsų pasąmonėje, dabar galime drąsiai teigti jog straipsnių ir patarimų apie brokerio darbo ypatumus ir galimybes yra plačiai ieškoma internete. Būtent dėl šios priežasties, norime pateikti tikrus ir niekur neišgalvotus faktus apie NT agento darbą, jo pobūdį bei būtinas charakterio savybes.

Visų pirma, NT brokerio darbas yra glaudžiai susijęs su pardavimais. Kitaip tariant, ieškodami atsakymo kaip tapti draudimo brokeriu, pirmiausiai išsiaiškinkite ar šiam darbui jūs esate tinkamas ir ar jam galėsite atsiduoti visa savo esybe. Brokeris – tai žmogus, kuris teikia mokamas paslaugas nekilnojamo turto srityje ir yra atsakingas už šiuos darbus: būsto pardavimą, nuomą, mainymą. Jis ne tik padeda klientui išsirinkti jo svajonių būstą pateikdamas pasiūlymus internetu, tačiau efektyviai dirba nuolatos palaikydamas ryšį su paslaugos užsakovu, kuriam pateikia daugybę būtų pirkimo ar nuomos pasiūlymų. Susitikimai, bandymas surasti bendrą kalbą ir variantą, kuris tiktų skirtingiems klientams ir dar daugybė rūpesčių yra užkraunama NT turto brokeriui. Tačiau kitiems, būtent toks NT brokerio darbas yra vienas malonumas. Pradėjote galvoti jog ir jums tokia darbo specifika yra tinkama? Kodėl gi nepabandžius juo tapti?

Savybės, kurias turi turėti kiekvienas NT turto brokeris:

 1. Gebėjimas išklausyti
 2. Puikūs turto pardavimo įgūdžiai
 3. Punktualumas
 4. Dienos plano laikymasis
 5. Atvirumas naujovėms
 6. Kūrybiškumas
 7. Mokėjimas dirbti savarankiškai
 8. Lankstumas bei imlumas
 9. Užsispyrimas parduodi
 10. Didelis atsidavimas darbui bei noras save realizuoti 100 procentų.

Žinoma, vien išvardinti brokeriui reikalingas savybes nėra protinga, nes jau dabar, daugelis jūsų galėjo pagalvoti, kad galite labai paprastai įsidarbinti NT agentūroje ir sėkmingai dirbti šioje srityje. Tačiau, jeigu jūsų charakterio savybės ir atitiko, nepamirškite pagalvoti apie brokerio darbo specifiką. Slenkantis grafikas yra pirmas dalykas, kurį yra labai svarbu paminėti ir yra kurį turi būti rimtai atsižvelgiama. Jeigu jūs esate atsidavęs šeimai ir planuojate ją kurti, brokerio darbas gali tapti kliūtimi. Būtent dėl to, dažniausiai brokeriu yra rekomenduojama tapti jaunesniems žmonėms, kurie gali dirbti tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais bei susitikti su klientais netgi nenumatytu ar prieš tai nesutartu laiku. Taip pat, atliekant brokerio darbo testą, galima dar geriau įsitikinti ar jūs galite tapti šios profesijos atstovu. Tokie klausimai kaip: ką darytumėte jeigu klientas staiga nusprendžia pasirinkti kitą brokerį, kaip spręstumėte nuolatinį kliento prieštaravimą, kaip tvarkytumės su savo ir klientų nuotaikų kaita ir panašiai gali padėti apsipręsti galutinai. Žinoma, jeigu norite profesionalo nuomonės, prieš darbinantis NT brokeriu jūs visada galite nukeliauti į savo išsirinktą nekilnojamo turto agentūrą ir paprašyti konsultacijos ar patarimų, kuriuos jie dažniausiai geranoriškai pateikia.