Trys svarbiausi įmonės pardavimo etapai

imones pardavimasLikimui pakoregavus planus arba Jums nusprendus po ilgų metų darbo išeiti užtarnautų atostogų – įmonės pardavimas tampa vieninteliu būdu įgyvendinti savo tikslus. Tačiau pardavimas vyks sklandžiai tik tinkamai pasiruošus trims proceso etapams.

Buhalterijos sutvarkymas

Imones pardavimas gali vykti sklandžiai ir gali vykti komplikuotai. Dažniausiai tai priklauso nuo to kaip tvarkoma verslo buhalterinė apskaita. Juk imones pardavimas su skolomis bus kitaip vertinamas, nei pelningai veikiančios.

Stebėtinai dažnai teigiama, kad ką tik įsteigtos įmonės buhalterija yra niekai. Tiesą pasakius,

nauju uab pardavimas yra dar sudėtingesnis nei jau veikiančių kurį laiką. Nors buhalterija joms ne mažiau svarbi, nei veikiančioms.

Pirkėjų paieška

Labai dažnai parduodamos įmonės nežinant kaip surasti pirkėjų ir ką tiems pirkėjams galima pasiūlyti. Tada sandoris neįvyksta arba įvyksta ne taip, kaip tikėjotės.

Reikia pasiruošti pardavimui. Šiame etape būtinai pasikonsultuokite arba pradėkite bendradarbiauti su specialistais, t.y. bendrovėmis, kurioms imones pardavimas yra duona kasdieninė. Taip laimėsite ne tik laiko, tačiau ir galėsite tikėtis gauti geriausią kainos pasiūlymą. Ekspertai visuomet įvertins Jūsų idėjos ir įdirbio tikslią piniginę išraišką, o pardavimo metu galės ją maksimaliai padidinti.

Pačios populiariausios yra parduodamos uab. Be to svarbu išsiaiškinti ar norime sandorį patvirtinti greitai ir kokybiškai, ar geriau užtrukti ilgiau, bet žygiuoti užtikrintai. Tarkim, naujai isteigtu imoniu pardavimas visuomet yra greitesnis negu ilgai veikiančių.

Sąlygų derinimas

Dar konsultuodamiesi su specialistais turėkite omenyje sąlygas, kuriomis norite perleisti įmonės valdymą. Nesvarbu domina imoniu pardavimas vilniuje, uab pardavimas klaipedoje ar imoniu pardavimas kaune, su konsultanto pagalba gausite šimtu procentu didžiausią naudą.

Specialistas gali pasiūlyti ne tik solidžią pardavimo sumą, bet ir galimybę likti akcininku, turinčiu dalį įmonės akcijų. Taip pat buvęs savininkas turi galimybę dirbti įmonėje kaip samdomas darbuotojas. Galimas ir trečias scenarijus, kuomet bendrovės savininkas palaipsniui gauna išmokas, o ne visą pluoštą grynųjų vienu metu.

Imones pardavimas apima ir tokias sąlygas nuo kada yra formaliai perleidžiamas įmonės savininkas, vadovas. Taip pat imones pardavimas gali tapti kito verslo dalimi. Tokios jungtuvės dažniausiai yra pelningiausias pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *