Suknelių dress kodai

Oficiali aprangaJau viduramžiais įsigalėję specifiniai aprangos kodai šiais laikais nusako kiekvieno žmogaus požiūrį į jį patį bei jo požiūrį į aplinkinius. Dress kodas – daug kur girdėtas, tačiau nelabai gerai pažįstamas terminas, kuris apibūdina, kaip reikia rengtis konkrečioje vietoje. Akivaizdu, kad tinkamas etiketo išmanymas ne tik leis jaustis skoningai apsirengusiu, tačiau tuo pačiu ir neprivers raudonuoti iš gėdos. Yra daug skirtingų dress kodų, kurie apipina konkrečią progą. Šįkart norėtume pakalbėti apie sukneles. Tiesa ta, kad skirtingomis progomis moterys gali rinktis iš gana didelio skaičiaus drabužėlių, tačiau dažniausiai, visgi, pasiliekama prie suknelių, kurios labiausiai pabrėžia moteriškumą ir atskleidžia žavingumą. Tad kokia proga kokią suknelę reikėtų vilkėti?

Oficiali apranga. Jei keliaujate į darbo pokalbį ar panašaus tipo oficialų renginį – drabužiui reikėtų skirti gana daug dėmesio. Pradėkime nuo to, kad suknelės turėtų būti bent jau kelių ilgumo. Tai vadinama oficialiu ilgiu. Kai kurie teigia, kad suknelės privalo būti ne trumpesnės nei 10 cm iki kelių, tačiau mes siūlome kiek ilgesnį variantą. Žinoma, pasirenkama spalva turi būti neutrali: juoda, pilka, melsva… Pasistenkite prie suknelės nedėvėti jokių aksesuarų. Geriausia, jei suknelė nebūtų puošta jokiais kaspinėliais ar raukinukais. Iliemenuota, trumpomis rankovėmis, aukštu kaklu. Prie suknelės rekomenduojama dėvėti ir švarkelį.

Kokteilinė suknelė. Nors pastaroji neturi labai didelių apibrėžimų ir etiketo normų, visgi, reikėtų išmanyti, kokia kokteilinė suknelė tinka labiausiai. Šiuo atveju svarbiausia drabužį derinti prie savo figūros tipo. Tokiu atveju tikrai neprašausite. Nebijokite kiek ryškesnių spalvų ir raštų. Ypač šiltuoju sezonu. Suknelė gali būti puošta nėrinukais, įvairiausiais papuošimais. Priderinkite prie jos aksesuarus. Žinoma, saikingai. Šiuo atveju verta akcentuoti, jog suknelės ilgis tikrai neprivalo siekti kelių. Priešingai – kuo trumpesnį, tuo žavingiau. Žinoma, laikantis saikingumo jausmo.

Laisvalaikio suknelė. Daugelis mano, kad dress kodas negalioja drabužiams, kurie dėvimi laisvu laiku. Deja, tai nėra visiška tiesa. Svarbiausia išvengti didelio kiekio papuošimų ar blizgučių. Kuo suknelė bus paprastesnė, tuo stilingiau atrodysite. Tiesiog keliaujant pasivaikščioti po parką nesiūlome labai išskirtinio modelio. Štai vasaros metu geriausia medvilninės, kurios lengvai krenta. Šiuo atveju svarbiausia yra tai, kad maloniai jaustumėtės.

Klubinės suknelės. Šios suknelės visiškai priešingoms anksčiau aptartoms. Gal kiek primena kokteilines, tačiau išties pastarosios kur kas įspūdingesnės. Išdrįskite klube sužibėti. Pasirinkite trumpas ir labai blizgančias sukneles, kurios patrauks kiekvieno žmogaus dėmesį. Juk būtent to moterys ir eina į tokio tipo vietas – kad būtų pastebėtos. Rekomenduojame rinktis nepadoriai didelių iškirpčių variantus. Tuo pačiu klubas yra ta vieta, kur trumpumas vertinamas teigiamai. Nebijokite parodyti savo naktinę pusę. Klubinių suknelių dress kodas bene labiausiai neįpareigojantys. Tačiau tuo pačiu turi savas taisykles, kurios gali padėti atrodyti žavingai, tačiau tuo pačiu ir ne per daug iššaukiančiai.

Kiekviena proga, kiekvienas išėjimas iš namų turi savą aprangą, tad tinkamai išmanydami visus dress kodus visada jausitės patogiai ir tuo pačiu stilingai. Kiekviena moteris privalo savo spintoje turėti po kelias sukneles, kurios tinka skirtingoms progoms. Nuo oficialios suknelės iki kiek per daug trumpos ir tuo pačiu iššaukiančios. Svarbiausia yra žinoti, kada konkrečią suknelę galima būtų užsidėti. Tik tinkamas dress kodo išmanymas padės nesuklysti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *