Ką pridera dovanoti per vestuves?

dovanos vestuvėmsKuomet mūsų mylimi žmonės nusprendžia sumaišyti žiedus – nemažai darbo turi įdėti ir jų svečiai, kadangi aprangos pasirinkimas, dovanų pasirinkimas ir kitos smulkmenos gula ant jų pečių. Štai būtent dovanos vestuvėms labai sunkiai ir pasirenkamos, kadangi reikia rasti ką nors universalaus ir tuo pačiu originalaus. Visgi, kol vieni išbando įmantrius variantus, kiti lieka prie tradicijų ir dovanoja metai iš metų populiarius pasirinkimus.

Pinigai. Tai bene pats tradiciškiausias pasirinkimas. O populiarus jis todėl, kad naujo gyvenimo pradžiai pinigai yra tikrai labai reikalingi. Tad dovanodami gal ir nepasirodysite pats originaliausias žmogus, tačiau nuoširdžiai prisidėsite prie žmonių gyvenimo. Tiesa, galite pinigus įvynioti kaip nors originaliai. Tokiu atveju bus ir šiek tiek mieliau, ne taip oficialu.

Buities įrankiai. Virtuvėje skirti prietaisai, sodo reikmenys ir panašiai – taip pat gana dažnai naudojamos dovanos. Šiuo atveju vėlgi galvojama apie didelį praktiškumą ir tai, kad naujo gyvenimo pradžioje iškart neatsiras tiek daug pinigų, kuriuos būtų galima išleisti priemonėms. Dovanos vestuvėms turi būti labiau praktiškos nei gražios.

Vaiko reikmenys. Aišku, tokius daiktus galima dovanoti tik tokiu atveju, jeigu tiksliai žinote, kad jaunieji jau planuoja vaiką. Tuomet pasirinkimas geras. Tačiau kaip jau minėjome – žinios turi būti tikslios. Kitu atveju jokiu būdų neįteikite tokios dovanos, nes gali pasirodyti kaip priminimas arba raginimas.

Baldai. Pastarieji yra gana brangūs, o vienas žmogus nesineš dovanoti kėdės. Tačiau jeigu visą draugų kompanija prisidės prie vienos dovanos vestuvėms – jau bus galima padovanoti sofą. Taigi, baldai taip pat tikrai panaudojama ir labai naudinga bei reikalinga dovana. Tačiau vėlgi dovanokite tik tokiu atveju, jeigu tiksliai žinote, kokio stiliaus reikia, kad derėtų jų bendruose namuose.

Dovanos vestuvėms dažniausiai būna praktiškos, kadangi svečiai nori, kad jaunieji žengtų pirmus žingsnius drąsiai stovėdami ant kojų. Visgi, dažniausiai tuomet pastarosios nebūna labai originalios. Pateiksime paprasčiausią sprendimą – labai praktišką dovaną įvyniokite ypač originaliai, papuoškite taip, kaip įprastai nėra puošiamos dovanos. Svarbiausia pasitelkti fantaziją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *