Perkraustymas gali būti malonus

boxesKraustymasis visuomet būna nelengvas. Visų pirma dėl to, kad tai iš esmės reiškia gyvenamosios vietos pakeitimą, visų antra, reikalauja didelio ir kruopštaus išankstinio pasirengimo, norint, kad perkraustymas vyktų sklandžiai. Kai kurie kraustosi savarankiškai, pasitelkdami tik artimųjų pagalbą, tačiau dauguma, ypač, jau patyrusių kraustymosi vargus, renkasi kraustymo paslaugas teikiančias įmones.

Tokias paslaugas teikiančių įmonių pasiūla – gan nemaža. Nuo skelbimuose randamų pavienių vežėjų iki didelių perkraustymo kompanijų, atliekančių visus kraustymo darbus nuo a iki ž. Tam, kad galutinis rezultatas tenkintų, nenuviltų kainos ir kokybės santykis, reikėtų susisiekti su keliomis kompanijomis ir išsiaiškinti smulkmenas, apie kurias kartais prisimenama tik kraustymosi eigoje arba jau po jo.

Pirmiausia reikėtų išsiaiškinti, kokios būtent kraustymo paslaugos teikiamos ir kiek jos kainuoja. Taip pat, ar yra kažkokių papildomų paslaugų, kokie jų įkainiai ir pan:

1. Kaip vyksta apmokėjimas. Kiekviena įmonė turi savo sistemą, kaip apskaičiuoti paslaugų įkainius. Derėtų pasidomėti ar automobilis bus su vairuotoju ar jį reikės samdyti atskirai. Taip pat, kokie kuro įkainiai (mieste, užmiestyje, už valandą, už kilometrą ir pan.). Kokiu būdu apskaičiuojamas daiktų pervežimas: nuo jų kiekio (pavyzdžiui, kai kurios kompanijos apibrėžia tikslius įkainius 1,2,3,4 ir t.t. kambarių butui, kitos darbą įvertina valandomis ar dar kitaip).

2. Kiek krovėjų reikia. Svarbu išsiaiškinti, kiek krovėjų reikės, kad darbas vyktų sklandžiai. Ar įmonė jų turi pakankamai, o gal reikės prašyti draugų pagalbos. Ar krovėjo darbas įskaičiuotas į paslaugų kainą, o gal reikės jam mokėti papildomai? Ar krovėjas tik perneša daiktus, o gal atlieka ir baldų išrinkimo, surinkimo funkciją, supakuoja daiktus, juos nuvežus išpakuoja ir surenka? Galbūt įmonė pati gali parūpinti pakavimo medžiagų, dėžių daiktams, maišų, plėvelių.

3. Daiktų draudimas. Kartais pigesnės kraustymo paslaugos gali reikšti ir mažesnę kokybę, pavyzdžiui, nutylima, jog transportuojami daiktai neapdrausti. Daiktų draudimas – viena svarbiausių priežasčių, kodėl pasirenkamos būtent perkraustymo kompanijos. Tokiu būdu apdraudžiami ne tik labai brangūs, tačiau absoliučiai visi daiktai, kurie gali lūžti ar dužti juos nešant, vežant ar pakuojant.

4. Ar kaina skiriasi nuo to, iš kurio ir į kurį aukštą bus pernešami daiktai. Dažniausiai, jei daiktus reikia nešti į aukštesnius aukštus, kaina būna didesnė, todėl reikėtų iškart perspėti kraustymo kompanijos darbuotojus ir išsiaiškinti įkainius.
Išsiaiškinus visas smulkmenas ir suderinus jas su kraustymo paslaugas teikiančia įmone, kraustymasis bus lengvas, ramus ir nebrangus. Tereikia viską apgalvoti nuo pat pirmojo daikto įpakavimo iki jo išpakavimo ir, pasitarus su įmonės darbuotojais, nuspręsti, kiek ir kokios paslaugos reikalingos labiausiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *