Nesivarginkite persikraustinėti – patikėkite tai profesionalams

perkraustymo paslaugosJeigu artimiausiu metu ketinate persikraustyti iš vienos vietos į kitą, tai tikrai labai svarbu suorganizuoti perkraustymą taip, kad tai jums nekainuotų nei daug laiko, nei daug pinigų, nei daug nervų. Be abejo, prastai suplanuotas perkraustymas gali pakenkti ir jūsų piniginei ir nervams, kadangi jeigu neturite tinkamo transporto ir negalite sau leisti prabangos daug laiko kraustytis, gali kilti pyktis, kad nieko gero nepavyksta.

Tačiau, dabar jūs galite paprastai išsigelbėti – pasisamdykite profesionalus, kurie jums gali pasiūlyti pačias geriausias perkraustymo paslaugas. Lietuvoje šiuo metu yra tokių įmonių, kurioms perkraustymo paslaugas yra pagrindinė duona ir tai yra būtent tai, ką jie gali geriausiai. Be jokios abejonės, šios įmonės turi nemažai patirties perkraustymo paslaugų srityje ir gali jums visuomet patarti, kaip tai atlikti geriau.

Tačiau svarbiausia yra tai, kad perkaustymo paslaugų įmonė turėtų kelis svarbiausius principus ir konkrečią tvarką, pagal kurią galėtų būti vykdomos perkraustymo paslaugos:

  • Labai svarbu, kad kiekvienam perkraustymo darbui būtų skirtas darbų vadovas, kuris galėtų kontroliuoti, kaip vyksta darbai ir esant reikalui pranešti jums, kad žinotumėte kada tikėtis darbo užbaigto ir nesijaudintumėte;
  • Labai svarbu, kad perkraustymo paslaugų įmonė jums galėtų pasiūlyti ir draudimą daiktams. Nors įmonėje dirba ir patyrę profesionalai, visgi kartais nutinka netikėtų dalykų, tad labai svarbu, kad jūs žinotumėte, jog bet kokie nesklandumai bus kuo skubiausiai kompensuoti ir jūs niekada neliksite nusivylę arba nuskriausti;
  • Konfidencialumas ir kokybės valdymas – dar du itin svarbūs principai, kuriais vadovaujantis perkraustymo paslaugos bus atliktos tikrai kokybiškai.

Be abejo, yra ir daugybė kitų taisyklių, kuriomis turi vadovautis gera perkraustymo įmonė, tačiau svarbiausia yra tai, kad visas darbas būtų orientuotas ne į greitį, bet į kokybę. Savaime suprantama, jog greičio taip pat norisi, tačiau juk galima rasti patį geriausią kokybės ir greičio bei kainos ir kokybės santykį. Būtent to siekia labiausiai patyrusios perkraustymo paslaugas teikiančios įmonės.

Negana to, dabar įmonės, užsiimančios perkraustymo paslaugomis, jums taip pat gali pasiūlyti ir kitą labai svarbią ir reikalingą paslaugą – tai šiukšlių išvežimas. Jums tereikia nusipirkti konteinerį, į kurį mesite atliekas ir kiekvieną savaitę sutartu laiku šiukšlių išvežėjai atvažiuos ir išsiveš šiukšles. Tai paprasta ir labai reikalinga paslauga, leidžianti jums nesirūpinti šiukšlėmis ir patiems gyventi labai švariai.

Perkraustymas gali būti malonus

boxesKraustymasis visuomet būna nelengvas. Visų pirma dėl to, kad tai iš esmės reiškia gyvenamosios vietos pakeitimą, visų antra, reikalauja didelio ir kruopštaus išankstinio pasirengimo, norint, kad perkraustymas vyktų sklandžiai. Kai kurie kraustosi savarankiškai, pasitelkdami tik artimųjų pagalbą, tačiau dauguma, ypač, jau patyrusių kraustymosi vargus, renkasi kraustymo paslaugas teikiančias įmones.

Tokias paslaugas teikiančių įmonių pasiūla – gan nemaža. Nuo skelbimuose randamų pavienių vežėjų iki didelių perkraustymo kompanijų, atliekančių visus kraustymo darbus nuo a iki ž. Tam, kad galutinis rezultatas tenkintų, nenuviltų kainos ir kokybės santykis, reikėtų susisiekti su keliomis kompanijomis ir išsiaiškinti smulkmenas, apie kurias kartais prisimenama tik kraustymosi eigoje arba jau po jo.

Pirmiausia reikėtų išsiaiškinti, kokios būtent kraustymo paslaugos teikiamos ir kiek jos kainuoja. Taip pat, ar yra kažkokių papildomų paslaugų, kokie jų įkainiai ir pan:

1. Kaip vyksta apmokėjimas. Kiekviena įmonė turi savo sistemą, kaip apskaičiuoti paslaugų įkainius. Derėtų pasidomėti ar automobilis bus su vairuotoju ar jį reikės samdyti atskirai. Taip pat, kokie kuro įkainiai (mieste, užmiestyje, už valandą, už kilometrą ir pan.). Kokiu būdu apskaičiuojamas daiktų pervežimas: nuo jų kiekio (pavyzdžiui, kai kurios kompanijos apibrėžia tikslius įkainius 1,2,3,4 ir t.t. kambarių butui, kitos darbą įvertina valandomis ar dar kitaip).

2. Kiek krovėjų reikia. Svarbu išsiaiškinti, kiek krovėjų reikės, kad darbas vyktų sklandžiai. Ar įmonė jų turi pakankamai, o gal reikės prašyti draugų pagalbos. Ar krovėjo darbas įskaičiuotas į paslaugų kainą, o gal reikės jam mokėti papildomai? Ar krovėjas tik perneša daiktus, o gal atlieka ir baldų išrinkimo, surinkimo funkciją, supakuoja daiktus, juos nuvežus išpakuoja ir surenka? Galbūt įmonė pati gali parūpinti pakavimo medžiagų, dėžių daiktams, maišų, plėvelių.

3. Daiktų draudimas. Kartais pigesnės kraustymo paslaugos gali reikšti ir mažesnę kokybę, pavyzdžiui, nutylima, jog transportuojami daiktai neapdrausti. Daiktų draudimas – viena svarbiausių priežasčių, kodėl pasirenkamos būtent perkraustymo kompanijos. Tokiu būdu apdraudžiami ne tik labai brangūs, tačiau absoliučiai visi daiktai, kurie gali lūžti ar dužti juos nešant, vežant ar pakuojant.

4. Ar kaina skiriasi nuo to, iš kurio ir į kurį aukštą bus pernešami daiktai. Dažniausiai, jei daiktus reikia nešti į aukštesnius aukštus, kaina būna didesnė, todėl reikėtų iškart perspėti kraustymo kompanijos darbuotojus ir išsiaiškinti įkainius.
Išsiaiškinus visas smulkmenas ir suderinus jas su kraustymo paslaugas teikiančia įmone, kraustymasis bus lengvas, ramus ir nebrangus. Tereikia viską apgalvoti nuo pat pirmojo daikto įpakavimo iki jo išpakavimo ir, pasitarus su įmonės darbuotojais, nuspręsti, kiek ir kokios paslaugos reikalingos labiausiai.