Nebrangi ir kokybiška automobilių nuoma

Atvykote į Vilnių ar į kurį nors kitą didįjį miestą ir neturite patogaus transporto? Daugiau tai jums nebus problema, kadangi dabar galite bet kada išsinuomoti norimą automobilį iš patogaus CarsRent.lt serviso, kuriame rasite daugybę skirtingų automobilių modelių. Pavyzdžiui, galite pasinaudoti ekonomiška automobilių nuoma – yra tikrai nemažai ekonominės klasės automobilių, kurie bus jums labai patogūs. Pavyzdžiui, Toyota Yaris. Tokį automobilį galite išsinuomoti tikrai labai pigiai – auto nuoma jums kainuos vos nuo dvidešimties eurų per dieną.

Yra ir kompaktiški, labai nedideli automobiliai, kurie jums leis labai patogiai laviruoti ir mieste, ir už jo ribų  – kompaktiški automobiliai yra iš karto išnuomojami su Kasko draudimu ir privalomuoju civiliniu draudimu, taip pat yra galimybė visiškai nebrangiai išsinuomoti automobilį su vairuotojais.

Auto nuoma šventėms ir verslui

Jeigu turite savo nuosavą verslą ir norite padaryti gerą įspūdį savo verslo partneriams arba naujiems svečiams iš užsienio, kurie tik neseniai tapo jūsų verslo partneriais, tuomet tikrai būtų gerai juos pasitikti ir nuvežti į susitikimo vietą – tai rodo jūsų valdomos įmonės profesionalumą. Vadinasi, jums tikrai reiktų pasidomėti automobilių nuoma su vairuotojais. Pasirašant ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį, tokia automobilio nuoma jums tikrai daug nekainuos.

Taip pat automobilio nuoma gali praversti, jeigu artimiausiu metu planuojate švęsti gimtadienį, mergvakarį, bernvakarį  ar vestuves – juk bet kuriuo atveju, reikės patogaus transporto, kad nusigautumėte iš taško A į tašką B. Tačiau taip pat vertėtų pagalvoti ir apie malonią vasarišką iškylą su savo artimaisiais – šie dalykai tikrai patinka kiekvienai darniai šeimai, tad mikroautobuso nuoma gali būti pats tas – šis transportas yra labai patogus ir ilgoms kelionėms.

Automobilių nuoma su vairuotoju

Daugelis klientų renkasi automobilių nuomą  su vairuotoju, kadangi tokiu būdu galima išvengti daugybės rūpesčių  – pavyzdžiui, jums daugiau nereikės rūpintis dėl parvažiavimo namo, jeigu švenčiate vestuves ar gimtadienį – visus jūsų šventės svečius CarsRent.lt vairuotojai galės nuvežti iki pat namų.

Taigi, dabar automobilių  nuoma kiekviename didmiestyje yra prieinama labai greitai ir patogiai. Galite nebrangiai išsinuomoti ir naujausią BMW ar Mercedes markės automobilį, tačiau jeigu norite tikrai daug sutaupyti, tuomet specialiai jums yra skyrelis, kuriame sukvalifikuoti patys ekonomiškiausi automobiliai – ne tik už nebrangią nuomos kainą, tačiau taip pat ir nereikalaujantys labai daug degalų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *