Senas automobilis gali būti vertas nemenkos sumos

automobiliu supirkimas vilniujeJeigu automobilis nevažiuoja, jo remontas reiškia pinigų išmetimą į balą, o pirkėjų rankų miško nesimato, bet jau grasinasi miesto savivaldybė, norėdama surinkti daugiabučių kiemuose laikomas mašinas, verta pagalvoti apie automobilio supirkimą. Tai reiškia – arba ieškoti supirkėjo, arba pačiam išporceliuoti savo ratus dalimis. Kuris variantas finansiškai palankesnis?

Naujas išūkis

Kitaip nei automobiliu supirkimas vilniuje, mašinos ardymas yra ilgas procesas. Visų pirma todėl, kad išardytas detales reiks kažkur realizuoti. Tad išardžius automobilį darbas tik prasidės, nes teks sukti ratai, ieškant supirkėjų arba sąvartynų.

Kartais pasigirsti kalbos, kad automobiliu supirkimas vilniuje neapsimoka vien dėlto, kad pridavus automobilį į metalo laužą, gauta suma – didesnė. Deja, situacija nėra visiškai tiksli. Ir taip ne tik todėl, kaip paminėta internete ieškant automobiliu supirkimo kainos forumas, neva pardavimo kaina mažesnė supirkėjų nenaudai, bet ir todėl, kad pajamos gautos už metalo laužo gavimą yra apmokestintos gyventojų pajamų mokesčiu, kuris šiuo metu siekia 15 proc. Tuo tarpu, automobilis, jeigu jis buvo parduotas bent euru pigiau, nei nupirktas, anksčiau nei praėjo penkių metų laikotarpis, šio mokesčio mokėti nereikia.

Taigi automobilio ardymas dalimis yra ilgas ir ne visuomet atsiperkantis procesas. Ar šis darbas vertas įdėto triūso? Pelnas geriausiu atveju siektų kelis šimtus eurų, tuo tarpu superkami automobiliai už keletą šimtų ar net tūkstantį eurų.

Greita ir patogu

Net ir skeptikai pripažįsta, kad automobiliu supirkimas vilniuje yra greitas ir patogus variantas, norint pasikeisti automobilį, atlaisvinti vietą garaže ar užsidirbti pinigų. Vos per 15 min. galimas brangus automobiliu supirkimas. Sandoris įvyks net jeigu automobilis nevažiuoja ar turi rimtų defektų.

Teikiamos tokios paslaugos, kaip automobiliu supirkimas siauliuose, automobiliu supirkimas panevezyje, automobiliu supirkimas kaune, automobiliu supirkimas utena, automobiliu supirkimas alytuje ir visoje Lietuvoje. Privalumų yra ir daugiau. Tarkim, vyksta automobiliu supirkimas kaune visa para.

Tai reiškia, kad bet kuriuo metu, greitai ir bet kurioje vietoje galimas automobiliu supirkimas vilniuje ir visuose kitose Lietuvos miestuose.

Auto skelbimai padės greičiau rasti norimą automobilį

autopagundaIeškote kur įsigyti naują automobilį, nes senas jau netinkamas važinėti, arba tiesiog nusprendėte, jog jau pats laikas atsinaujinti? Žinoma, tie automobiliai, kurie stovi automobilių salonų vitrinose atrodo tikrai įspūdingai, tačiau dažniausiai tai labai brangūs ir tikrai pagal kainą sunkiai įkandami automobiliai. Todėl jeigu yra galimybė, geriau pasirinkti tokį pat kokybišką automobilį už kur kas mažesnę kainą. Paklausite, kaip tai įmanoma? Jums tikrai padės auto skelbimai.

Auto skelbimuose – detali informacija

Vienas pakankamai svarbus faktorius, kodėl vis daugiau žmonių neieško naujų automobilių salonuose arba pardavimų agentūrose, o tiesiog naršo auto skelbimus – čia galima rasti konkrečią ir labai detalią informaciją apie norimą automobilį. Jūs pamatysite visą informaciją apie darbinį turį, kiek kilometrų su šiuo automobiliu yra nuvažiuota, kokia jo būklė dabar. Taip pat beveik prie visų automobilių galima išvysti ir įsibėgėjimo greitį, vidutines degalų sąnaudas. Savaime suprantama, prie kiekvieno automobilio pamatysite daugiau nei vieną jo nuotrauką, tad apžiūrėję nedidelę galeriją, greitai suprasite, ar automobilis yra vertas jūsų dėmesio, ar reiktų ieškoti kažko kito.

Turite galimybę portale ieškoti norimo automobilio pagal markę, pagal pagaminimo metus, pagal kuro tipą ir kitus parametrus. Kad ir kokio automobilio ieškote, detali paieška jums gerokai palengvins užduotį, tad savo svajonių automobilį galėsite rasti kur kas greičiau, nei nuolat ieškodami per skelbimus laikraštyje, kur tokios paieškos tikrai negalėtumėte atlikti.

Kainos pigiausios būtent auto skelbimuose

Net nėra ties svarbu, ar jums yra reikalingi naudoti automobiliai, ar ieškote kažko visiškai naujo – auto skelbimai padės jums tokį pat kokybišką automobilį rasti pigiau. Jeigu nežinote kaip įsitikinti, ar automobilis kokybiškas, tuomet bet kada galite su savininku susitarti, kad norėsite apžiūrėti jo parduodamą mašiną. Tuomet, kai viską patikrinsite ir nuspręsite, kad automobilis jums tinkamas, turėsite galimybę jį įsigyti be jokių tarpininkų, o tai jums sutaupys tik dar daugiau pinigų.

Žinoma, automobilių salonuose yra tikrai kokybiškas produktas, tačiau ten ir kainos yra milžiniškos. Taip pat egzistuoja tokie dalykai kaip automobilių turgūs, tačiau turbūt neverta nei minėti, kad ten kartais gaunasi kaip loterija – jūs iki galo negalite įsitikinti, ar tas automobilis, kurį nusižiūrėjote, yra iš tiesų toks kokybiškas, kaip pardavėjai bando jums pavaizduoti. O štai auto skelbimai siūlo jums galimybę įsigyti kokybišką mašiną – nesvarbu, ar tai būtų naudoti automobiliai, ar nauji, tačiau jūs turėsite visą reikiamą informaciją jau prieš pirkdami.

Greitas ir kokybiškas automobilių remontas su ServisuCentras.lt

servisucentrasKiekvienas vairuotojas patiria milžinišką stresą, kai jo automobilis sugenda. Nesvarbu, ar mylimas jis labiau už žmoną, ar darbinė mašina, tačiau kiekvieną rimtesnį gedimą apibūdina taikliausiai tik vienas žodis – KATASTROFA. Tai reiškia, kad griūna planai, reikės sugaišti begales laiko autoserviso paieškai, paskui kariauti su visais autoservisų vadybininkais ir meistriukais dėl remonto kainų. O kur dar rizika, kad pasitaikys atgrubnagiai ir automobilis bus sutaisytas nekokybiškai? Žodžiu – krūva problemų.

ServisuCentras.lt padeda išspręsti didžiąją dalį iš šios krūvos problemų. Streso, akivaizdu, niekas negali nuimti, net vaistai, o tuo labiau alkoholis. Kitos problemos sprendžiamos gana paprastai – internetu.

ServisuCentras.lt taupo laiką. Į servisą registruotis galite internetu. Po to, kai susirandate arčiausiai jūsų namų ar darbovietės esantį autoservisą. Vilnius didelis, servisų čia daug, tad nesudėtinga juos susirasti.

Tiksliai žinote, kad atvaryti automobilį. Galima net pasirinkti laiką, pavyzdžiui, 12 val. Kaip tik per pietų pertrauką. Tai labai patogu.

Tiksliai žinote paslaugų atlikimo kainą. Užsiregistruodami per ServisuCentras.lt savo automobilį remontui, turite pasirinkti, kokie gedimai bus taisomi. Jei jie standartiniai, galite matyti ir kainas. Aišku, maksimalias, nes dėl įvairių nuolaidų tarsitės asmeniškai su meistrais po remonto. Jei gedimo nežinote, tada nesužinosite ir kainos, nes meistrai turi automobilį apžiūrėti ir įvertinti.

Apie suremontuotą automobilį pranešama SMS žinute ir el. paštu. Taip žinote, kad galite jį paimti.

Kaip būti pareigingu ir automobilį pristatyti laiku ir vietoje? Užsirezervuojant internetu imamas 15 litų avansas už paslaugas. Nenorėdami jo prarasti vairuotojai pasistengia laiku atvaryti savo automobilius į užrezervuotą autoservisą. Vėliau 15 litų yra išskaičiuojama iš galutinės sumos ir reikia mokėti 15 litų mažiau.

Rezervuodami automobilį remontui per ServisuCentras.lt visi vartotojai gauna 5% nuolaidą visiems remonto darbams. Tai šiuo metu veikianti akcija, bet jų būna ir daugiau, tad prieš remontą reiktų pasižiūrėti, kam dar nuolaida taikoma.

Tokia informacinė paslauga padeda sutaupyti marias laiko. Maža to, servisai, užregistruoti į ServisuCentras.lt yra patikrinti ir dirba kokybiškai. Ten jie patenka po tam tikros atrankos, kad atitiktų tam tikrus kriterijus, todėl vairuotojai gali būti ramūs – pas šunmeistrius jų automobiliai nepapuls.

Ką reikia žinoti apie automobilių nuomą svečioje šalyje?

automobilio nuomaVis daugiau ir daugiau lietuvių atostogas praleidžia ne Lietuvoje, o svečiose šalyse. Nemaža dalis poilsiautojų  atsisako įprastinių kelionės paketų ir atostogas planuoja savarankiškai – patys išsirenka viešbutį, bilietus, susidaro maršrutą ir pan. Tačiau tam, kad atostogos būtų įdomios ir turiningos, reikalingas ir automobilis. Paprasčiausias variantas – išsinuomoti automobilį. Tačiau automobilių nuoma užsienyje – truputį sudėtingesnis procesas. Jei ir jūs planuojate atostogas užsienyje ir žinosite, jog be automobilio neišsiversite – šis straipsnelis kaip tik jums.

Vienas svarbiausių dalykų, kurį reikia apgalvoti dar būnant namuose yra automobilių nuomos kaina. Žinoma, pirmiausia turite nuspręsite, kokioje šalyje atostogausite ir kuriam laikui jums bus reikalingas automobilis. Žinojimas, kiek kainuoja automobilių nuoma svečioje šalyje padės jums tiksliau apskaičiuoti kiek pinigų išleisite atostogoms. Pats paprasčiausias būdas sužinoti, kiek kainuos automobilio nuoma atostogų metu – internetas. Pasirinkite automobilių nuomos įmones, esančios netoli jūsų atostogų vietos ir patikrinkite, kokias kainas jie siūlo. Maža to, atidžiai perskaitykite sąlygas, o taip pat atkreipkite dėmesį ir į draudimus (automobiliai gali būti drausti privalomaisiais civiliniais draudimais, kasko draudimais ir pan.). Jei jums dar neteko nuomotis automobilio užsienyje, pateikiame sąvokų trumpinimus bei vertimus:

ALI (Additional Liability Insurance), LIS (Liability Insurance Supplement) – civilinės atsakomybės draudimo sumos padidinimas;

CDW (Collision Damage Waiver) – draudimas su atsakomybės apribojimu;

LDW (Loss Damage Waiver) – pilnas kasko draudimas atleidžiant nuo atsakomybės už nuomojamam automobiliui padarytą žalą, taip pat vagystės atveju;

PEP (Personal Effects Protection), PEC (Personal Effects Coverage) – bagažo draudimas.

 

Šie sutrumpinimai bei sąvokos padės jums susipažinti su draudimų rūšimis svečioje šalyje, tačiau verta atminti tai, jog skirtingose šalyse yra ir skirtingos minimalios draudimo išmokos, tad būtinai pasidomėkite tos šalies, į kurią planuojate vykti, įstatymais. Jei automobilį svečioje šalyje nuomositės pirmą kartą ir nežinote kokį draudimą pasirinkti, atkreipkite dėmesį į specialistų patarimų. Jų teigiamu, geriausia yra rinktis kasko draudimą, kuris kainuoja šiek tiek daugiau, tačiau užtikrina, kad bus suteiktos visos garantijos įvykus bet kokiam nenumatytam atvejui.

 

Taigi, sužinoję, automobilių nuomos bei draudimo kainas, išsirinkite jums labiausiai patinkantį ir tinkantį  automobilį ir nepamirškite jo rezervuoti. Iš anksto rezervavę  automobilį jausitės ramiau. Automobilį rinkitės atsižvelgdami į vietoves, po kurias ruošiatės keliauti, o taip pat suskaičiuokite kiek žmonių vyks automobiliu kartu su jumis.  Jei atostogausite su šeima ar draugų kompanija – rinkitės didelį, erdvų bei patogų automobilį. Jei ruošiatės važiuoti sunkiais pravažiuojamais keliais – pagalvokite apie visureigį. Beje, jei automobilį atostogoms rezervuosite prieš keletą mėnesių, nuoma jums kainuos pigiau, taip pat pasidomėkite siūlomomis akcijomis, nuolaidomis.

 

Na, o dabar – keletas pastebėjimų kaip elgtis atostogų metu. Atvykę pasiimti rezervuoto automobilio pirmiausia įsitikinkite, kad jo būklė gera – jei kažkas jums kelia įtarimą, galite reikalauti, jog automobilis būtų pakeistas. Kalbant apie kurą, reikia paminėti, jog situaciją yra tokia pat kaip ir Lietuvoje: svečioje šalyje automobilį reikia grąžinti su pilnu baku kuro. Atminkite, jei automobilio bake bus mažiau kuro, jums bus pateikta sąskaita, kurią turėsite apmokėti. Prieš grąžindami automobilį, įsitikinkite, jog nepalikote asmeninių daiktų (tai ypač aktualu būnant svečioje šalyje). Na, o  atvykę grąžinti automobilio, būtinai sulaukite patvirtinimo, jog grąžinamas automobilis yra puikios būklės.

Tikimės, kad šie paprasti, bet naudingi patarimai jus pravers ir užtikrins ramias bei džiugias atostogų akimirkas.

Nebrangi ir kokybiška automobilių nuoma

Atvykote į Vilnių ar į kurį nors kitą didįjį miestą ir neturite patogaus transporto? Daugiau tai jums nebus problema, kadangi dabar galite bet kada išsinuomoti norimą automobilį iš patogaus CarsRent.lt serviso, kuriame rasite daugybę skirtingų automobilių modelių. Pavyzdžiui, galite pasinaudoti ekonomiška automobilių nuoma – yra tikrai nemažai ekonominės klasės automobilių, kurie bus jums labai patogūs. Pavyzdžiui, Toyota Yaris. Tokį automobilį galite išsinuomoti tikrai labai pigiai – auto nuoma jums kainuos vos nuo dvidešimties eurų per dieną.

Yra ir kompaktiški, labai nedideli automobiliai, kurie jums leis labai patogiai laviruoti ir mieste, ir už jo ribų  – kompaktiški automobiliai yra iš karto išnuomojami su Kasko draudimu ir privalomuoju civiliniu draudimu, taip pat yra galimybė visiškai nebrangiai išsinuomoti automobilį su vairuotojais.

Auto nuoma šventėms ir verslui

Jeigu turite savo nuosavą verslą ir norite padaryti gerą įspūdį savo verslo partneriams arba naujiems svečiams iš užsienio, kurie tik neseniai tapo jūsų verslo partneriais, tuomet tikrai būtų gerai juos pasitikti ir nuvežti į susitikimo vietą – tai rodo jūsų valdomos įmonės profesionalumą. Vadinasi, jums tikrai reiktų pasidomėti automobilių nuoma su vairuotojais. Pasirašant ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį, tokia automobilio nuoma jums tikrai daug nekainuos.

Taip pat automobilio nuoma gali praversti, jeigu artimiausiu metu planuojate švęsti gimtadienį, mergvakarį, bernvakarį  ar vestuves – juk bet kuriuo atveju, reikės patogaus transporto, kad nusigautumėte iš taško A į tašką B. Tačiau taip pat vertėtų pagalvoti ir apie malonią vasarišką iškylą su savo artimaisiais – šie dalykai tikrai patinka kiekvienai darniai šeimai, tad mikroautobuso nuoma gali būti pats tas – šis transportas yra labai patogus ir ilgoms kelionėms.

Automobilių nuoma su vairuotoju

Daugelis klientų renkasi automobilių nuomą  su vairuotoju, kadangi tokiu būdu galima išvengti daugybės rūpesčių  – pavyzdžiui, jums daugiau nereikės rūpintis dėl parvažiavimo namo, jeigu švenčiate vestuves ar gimtadienį – visus jūsų šventės svečius CarsRent.lt vairuotojai galės nuvežti iki pat namų.

Taigi, dabar automobilių  nuoma kiekviename didmiestyje yra prieinama labai greitai ir patogiai. Galite nebrangiai išsinuomoti ir naujausią BMW ar Mercedes markės automobilį, tačiau jeigu norite tikrai daug sutaupyti, tuomet specialiai jums yra skyrelis, kuriame sukvalifikuoti patys ekonomiškiausi automobiliai – ne tik už nebrangią nuomos kainą, tačiau taip pat ir nereikalaujantys labai daug degalų.