Kaip patikrinti, ar jūsų automobiliui yra reikalingas diržų keitimas?

Kiekvienam automobiliui kas tam tikrą laiką reikia pakeisti diržus – juk diržai nėra amžini ir neretai jie gali susidėvėti. Kiekvienas automobilio vairuotojas turėtų tai žinoti, tad užsukti į autoservisą ir pasikonsultuoti su profesionalais bei sužinoti, ar jūsų automobiliui jau yra reikalingas diržų keitimas – tikrai nepakenks.

Automobilių gamintojai rekomenduoja keisti diržus kas 50 – 100 tūkstančių kilometrų. Tai jau konkrečiai priklauso nuo automobilio gamintojo – kai kurie savo firminius diržus vertina geriau nei kiti, todėl mano, kad jų taip dažnai keisti nereikia. Žinoma, jeigu perkate visiškai naują automobilį, tuomet diržų keitimas bus dar tikrai nereikalingas, tačiau juk daugelis žmonių perka automobilius ne iš auto salono, o iš kitų žmonių – vadinasi, neretai perka ir jau naudotus automobilius. Aišku, daugelis žmonių gali sėkmingai tvirtinti, kad visi filtrai ir automobilio diržai buvo pakeisti prieš pardavimą, tačiau plika akimi tai būtų labai sunku patikrinti, o dėl jūsų saugumo tikrai būtų gerai tuo įsitikinti. Kad tuo įsitikintumėte, jums būtina užsukti į autoservisą Vilniuje, kuris galėtų peržiūrėti jūsų automobilio diržus ir nuspręsti, ar reikalingas diržų keitimas.

Su diržo keitimu, reikia pakeisti ir guolius

Diržą reikia tinkamai įtempti, kad jis būtų maksimaliai saugus, tad nieko keisto, jog profesionalus autoservisas Vilniuje jums pasiūlys pakeisti ne tik diržą, tačiau taip pat ir jį įtempiančius guolius. Tai yra labai svarbu visais saugumo sumetimais.

Labai svarbu tinkamai pakeisti paskirstymo diržą, kadangi nutrūkęs diržas gali sugadinti automobilio vožtuvus, o tai reikštų gana brangų remontą ir nemažai laiko, praleisto autoservise. Savaime aišku, jog nei vienam automobilio vairuotojui to nereikia, tad kaip ir daugelyje kitų situacijų, šia taip pat – geriau kreiptis anksčiau, nei vėliau.

Jeigu paskirstymo diržas reikalauja keitimo, tai taip pat nepakenktų peržiūrėti ir vairo stiprintuvo diržą, generatoriaus dirželį, taip pat ir kondicionieriaus. Taip jūs galėsite vienu kartu susitaisyti visus trūkusius arba nekokybiškus diržus ir dirželius savo automobilyje ir kitą kartą pasirodyti autoservise reikės tikrai negreitai. Autoservisas Vilniuje jums gali pasiūlyti ne tik diržų keitimo, įtempimo paslaugas, tačiau taip pat ir nemokamai patikrins jūsų automobilio važiuoklę – tai išskirtinė paslauga visiems autoserviso klientams, tad ja tikrai verta pasinaudoti. Taip pat specialistai galės nemokamai pakeisti Castrol, Liquy Moly arba Mobil1 alyvą jūsų automobiliui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *