Mašinos tvarkymo darbai: pačiam ar su meistrais?

Transporto priemonė suteikia judėjimo mobilumą, kuris reikalingas kiekvienam šiuolaikiniam žmogui. Tiesa, turint savo transporto priemonę taip pat reikia rūpintis ir jos funkcionalumu, kokybe, kadangi neskyrus laiko paprasčiausiai atsiras gedimai, kuriems sutvarkyti teks skirti nemažai investicijų.

Autoservisai Vilniuje laukia visų, kurie rūpinasi savo transporto priemonėmis. Blogiausia, kad kai kurie nusprendžia gedimus šalinti patys, o tokiu atveju reikia susitaikyti su tuo, kad tas šalinimas ne visada sėkmingas ir našus.

Mažas gedimas padaromas dideliu

Bet kokio tipo gedimai reikalauja profesionalumo ir tuo pačiu sistemų, kurios gali padėti juos pašalinti. Blogiausia, kai be žinių ir tuo pačiu be tinkamos įrangos bandoma pašalinti gedimus ir taip padaroma jų dar daugiau arba dar sukeliami dar didesni. Tokiu atveju tenka skirti ne tik daugiau laiko, tačiau taip pat ir kur kas daugiau pinigų problemos šalinimui ir bet kuriuo atveju reikia kreiptis į meistrus. Kur kas pigiau būtų buvę iškart bendradarbiauti su jais ir tuo pačiu nesugaišus daug laiko gauti profesionalias paslaugas.

Tvarkymui – būtina speciali įranga

Žinoma, problemos šalinimui taip pat reikalinga ir speciali įranga, kuri gali garantuoti, kad tiek maži, tiek dideli gedimai bus pašalinti sėkmingai. Blogiausia, kad kai kurie žmonės bando juos šalinti patys su savadarbėmis sistemomis ir taip padaroma dar daugiau keblumų. Tokiu atveju ne visada pavyksta ne tik remonto darbus atlikti tinkamai, tačiau padaroma dar daugiau problemų.

Galiausiai, pirkti ta tikras sistemas tik dėl to, kad vieną arba kitą kartą būtų galima atlikti remontus – neapsimoka. Kreiptis į meistrus gaunasi net kelis kartus pigiau. O papildomai – nereikia gaišti savo laiko.

Tinkamo serviso pasirinkimas

Kadangi autoservisai Vilniuje yra labai įvairūs- kiekvienas gali atrasti sau labiausiai tinkamą galimybę. Siūlome skirti laiko, įvertinti smulkmenas, galiausiai, tartis su specialistais, kurie ne tik tinkamai atliks remonto darbus, tačiau taip pat ir mielai atsakys į visus iškilusius klausimus, kurie padės suprasti – kas ir kaip.

 

 

Kaip patikrinti, ar jūsų automobiliui yra reikalingas diržų keitimas?

Kiekvienam automobiliui kas tam tikrą laiką reikia pakeisti diržus – juk diržai nėra amžini ir neretai jie gali susidėvėti. Kiekvienas automobilio vairuotojas turėtų tai žinoti, tad užsukti į autoservisą ir pasikonsultuoti su profesionalais bei sužinoti, ar jūsų automobiliui jau yra reikalingas diržų keitimas – tikrai nepakenks.

Automobilių gamintojai rekomenduoja keisti diržus kas 50 – 100 tūkstančių kilometrų. Tai jau konkrečiai priklauso nuo automobilio gamintojo – kai kurie savo firminius diržus vertina geriau nei kiti, todėl mano, kad jų taip dažnai keisti nereikia. Žinoma, jeigu perkate visiškai naują automobilį, tuomet diržų keitimas bus dar tikrai nereikalingas, tačiau juk daugelis žmonių perka automobilius ne iš auto salono, o iš kitų žmonių – vadinasi, neretai perka ir jau naudotus automobilius. Aišku, daugelis žmonių gali sėkmingai tvirtinti, kad visi filtrai ir automobilio diržai buvo pakeisti prieš pardavimą, tačiau plika akimi tai būtų labai sunku patikrinti, o dėl jūsų saugumo tikrai būtų gerai tuo įsitikinti. Kad tuo įsitikintumėte, jums būtina užsukti į autoservisą Vilniuje, kuris galėtų peržiūrėti jūsų automobilio diržus ir nuspręsti, ar reikalingas diržų keitimas.

Su diržo keitimu, reikia pakeisti ir guolius

Diržą reikia tinkamai įtempti, kad jis būtų maksimaliai saugus, tad nieko keisto, jog profesionalus autoservisas Vilniuje jums pasiūlys pakeisti ne tik diržą, tačiau taip pat ir jį įtempiančius guolius. Tai yra labai svarbu visais saugumo sumetimais.

Labai svarbu tinkamai pakeisti paskirstymo diržą, kadangi nutrūkęs diržas gali sugadinti automobilio vožtuvus, o tai reikštų gana brangų remontą ir nemažai laiko, praleisto autoservise. Savaime aišku, jog nei vienam automobilio vairuotojui to nereikia, tad kaip ir daugelyje kitų situacijų, šia taip pat – geriau kreiptis anksčiau, nei vėliau.

Jeigu paskirstymo diržas reikalauja keitimo, tai taip pat nepakenktų peržiūrėti ir vairo stiprintuvo diržą, generatoriaus dirželį, taip pat ir kondicionieriaus. Taip jūs galėsite vienu kartu susitaisyti visus trūkusius arba nekokybiškus diržus ir dirželius savo automobilyje ir kitą kartą pasirodyti autoservise reikės tikrai negreitai. Autoservisas Vilniuje jums gali pasiūlyti ne tik diržų keitimo, įtempimo paslaugas, tačiau taip pat ir nemokamai patikrins jūsų automobilio važiuoklę – tai išskirtinė paslauga visiems autoserviso klientams, tad ja tikrai verta pasinaudoti. Taip pat specialistai galės nemokamai pakeisti Castrol, Liquy Moly arba Mobil1 alyvą jūsų automobiliui.