Automobiliai iš JAV – kaip rasti norimą modelį?

automobiliai iš JAV 

Daugelis žmonių nė neįsivaizduotų savo kasdienybės be automobilio. Jis palengvina mūsų buitį, leidžia sutaupyti nemažai laiko ir skirti jį sau arba savo šeimai. Todėl ieškodami automobilio norime, kad jis atitiktų visus mūsų poreikius: būtų patrauklus savo išvaizda, patogus, pakankamai talpus, manevringas ir t. t. Ne paslaptis, kad nauji automobiliai tiesiai iš salono kainuoja nemažai pinigų ir nuvertėja labai greitai, tad ne visi nori ir gali skirti tiek išlaidų transporto priemonės įsigijimui. Išeitis – auto iš JAV.

Nors automobilį galite užsisakyti ir atsivežti iš Europos, auto iš JAV išsiskiria savo kaina – naudotos transporto priemonės čia kur kas pigesnės, todėl galite nemažai sutaupyti. Tik turėkite omenyje, jog nemažą auto iš JAV sumos dalį sudaro jo transportavimo išlaidos, todėl įsigyti seną ar labai pigų automobilį iš čia tiesiog neapsimoka. Jei ieškote kokybiškos komplektacijos, aukštesnės vertės auto iš JAV, tačiau nežinote, nuo ko pradėti, dalinamės patarimais, kur galima rasti daugiausia informacijos apie jus dominančius modelius.

Automobiliai iš Amerikos – aukcionas

Vienas pagrindinių būdų įsigyti auto iš JAV – aukcionai. JAV labai populiaru savo turtą parduoti aukcionų principu, kas reiškia, kad galite derėtis dėl kainos, sąlygų ir kitų jums svarbių kriterijų. Visgi aukcione dalyvauti patiems gali būti sudėtinga – reikia gerai mokėti kalbą, būti susipažinus su taisyklėmis, turėti patirties. Jei jus domina automobiliai iš Amerikos, USA aukcionai, ieškokite patikimų tarpininkų. Tai specializuotos įmonės, kurios tarpininkauja, kai jums reikalingi naudoti automobiliai iš Amerikos aukcionai. Jos ne tik padeda rasti ir nusipirkti transporto priemonę, bet ir organizuoja jos atgabenimą į Lietuvą, pasirūpina visomis muitinės procedūromis.

Internetinė paieška

Jei jus domina pigūs auto iš USA, galite pabandyti panaršyti internete, kur apstu naudingos informacijos. Paieškokite raktinių žodžių, tokių kaip „automobiliai iš JAV Facebook“, „automobiliai iš Amerikos forumas“ ir pan. Rezultatuose rasite populiarių paskyrų, užsiimančių automobilių pirkimu ir pervežimu iš JAV, atsiliepimų ir rekomendacijų, kur geriausia ieškoti automobilių. Jei jums svarbu, kad transporto priemonė būtų nauja, norimo modelio galite ieškoti ir pagal tokias raktines frazes kaip „automobiliai iš Amerikos 2017“, „automobiliai iš Amerikos 2018“ ir pan.

 

 

Kaip patikrinti, ar jūsų automobiliui yra reikalingas diržų keitimas?

Kiekvienam automobiliui kas tam tikrą laiką reikia pakeisti diržus – juk diržai nėra amžini ir neretai jie gali susidėvėti. Kiekvienas automobilio vairuotojas turėtų tai žinoti, tad užsukti į autoservisą ir pasikonsultuoti su profesionalais bei sužinoti, ar jūsų automobiliui jau yra reikalingas diržų keitimas – tikrai nepakenks.

Automobilių gamintojai rekomenduoja keisti diržus kas 50 – 100 tūkstančių kilometrų. Tai jau konkrečiai priklauso nuo automobilio gamintojo – kai kurie savo firminius diržus vertina geriau nei kiti, todėl mano, kad jų taip dažnai keisti nereikia. Žinoma, jeigu perkate visiškai naują automobilį, tuomet diržų keitimas bus dar tikrai nereikalingas, tačiau juk daugelis žmonių perka automobilius ne iš auto salono, o iš kitų žmonių – vadinasi, neretai perka ir jau naudotus automobilius. Aišku, daugelis žmonių gali sėkmingai tvirtinti, kad visi filtrai ir automobilio diržai buvo pakeisti prieš pardavimą, tačiau plika akimi tai būtų labai sunku patikrinti, o dėl jūsų saugumo tikrai būtų gerai tuo įsitikinti. Kad tuo įsitikintumėte, jums būtina užsukti į autoservisą Vilniuje, kuris galėtų peržiūrėti jūsų automobilio diržus ir nuspręsti, ar reikalingas diržų keitimas.

Su diržo keitimu, reikia pakeisti ir guolius

Diržą reikia tinkamai įtempti, kad jis būtų maksimaliai saugus, tad nieko keisto, jog profesionalus autoservisas Vilniuje jums pasiūlys pakeisti ne tik diržą, tačiau taip pat ir jį įtempiančius guolius. Tai yra labai svarbu visais saugumo sumetimais.

Labai svarbu tinkamai pakeisti paskirstymo diržą, kadangi nutrūkęs diržas gali sugadinti automobilio vožtuvus, o tai reikštų gana brangų remontą ir nemažai laiko, praleisto autoservise. Savaime aišku, jog nei vienam automobilio vairuotojui to nereikia, tad kaip ir daugelyje kitų situacijų, šia taip pat – geriau kreiptis anksčiau, nei vėliau.

Jeigu paskirstymo diržas reikalauja keitimo, tai taip pat nepakenktų peržiūrėti ir vairo stiprintuvo diržą, generatoriaus dirželį, taip pat ir kondicionieriaus. Taip jūs galėsite vienu kartu susitaisyti visus trūkusius arba nekokybiškus diržus ir dirželius savo automobilyje ir kitą kartą pasirodyti autoservise reikės tikrai negreitai. Autoservisas Vilniuje jums gali pasiūlyti ne tik diržų keitimo, įtempimo paslaugas, tačiau taip pat ir nemokamai patikrins jūsų automobilio važiuoklę – tai išskirtinė paslauga visiems autoserviso klientams, tad ja tikrai verta pasinaudoti. Taip pat specialistai galės nemokamai pakeisti Castrol, Liquy Moly arba Mobil1 alyvą jūsų automobiliui.