Ką užrašyti ant vizitinės kortelės?

vizitinės kortelėsVizitinių kortelių gamyba šiais laikais tokia paprasta ir lengva, kad jas pasigaminti gali kiekvienas, turintis priėjimą prie interneto. Užtenka susirasti gamintojų internetinę svetainę ir visas užsakymo pateikimas užtruks labai trumpai – vos keletą minučių. Daugumoje iš šių internetinių puslapių jūs rasite įvairių šablonų pasirinkimą, galėsite juos koreguoti pagal savo skonį (keisti šriftą, spalvas, išdėstymą), o taip pat įkelti ir savo dizainą, jei tokį susikūrėte arba jei jums jį padarė dizaineris.

Tačiau pasirinkus visą vizitinės kortelės išvaizdą, lieka neišpildytas svarbiausias jos klausimas – turinys. Atrodo, čia viskas labai paprasta, juk užtenka užrašyti vardą, telefoną, na gal dar elektroninio pašto adresą. Tačiau neapsiribokite tik pačiais elementariausiais kontaktiniais duomenimis. Jei atstovaujate įmonei, kuri turi internetinę svetainę, parašykite jos adresą – tikėtina, kad vizitinės kortelės gavėjas norės ją peržiūrėti. Taip ne tik stiprinsite savo prekės ženklo žinomumą, bet ir leisite klientams susipažinti su įmonės veikla ir nuveiktais darbais. Nurodykite savo pareigas arba trumpai vienu sakiniu aprašykite kuo įmonė užsiima. Parašykite telefono numerį su šalies kodu, juk gali tekti apsikeisti kontaktais su užsieniečiais.

Kitas labai svarbus aspektas – vizualizacija. Sukurkite savo vizitinę kortelę tokią, kad ją gavęs žmogus įsimintų jus. Galbūt davėte kortelę žmogui, kuris kasdien jų gauna po penkias. Taigi tarp daugumos kontaktų jūs galite tiesiog pasimesti, būti dar vienu lapeliu vizitinių kortelių šūsnyje. Tačiau jei pridėsite akį patraukiančių elementų, ne tik išsiskirsite, bet galėsite ir geriau apibūdinti save. Pavyzdžiui, ant grafikos dizainerio vizitinės kortelės puikiai atrodytų jo paties kurtas nedidelis darbo fragmentas. Įmonės tuo tarpu gali naudoti savo logotipą.

Galų gale, kai užpildysite šabloną visais duomenimis, prieš pradedant vizitinių kortelių gamybą (t.y. pateikiant užsakymą), būtinai perskaitykite viską kelis kartus, kad neliktų klaidų. Geriausia, jei duosite kitam žmogui perskaityti, ar pavadinimuose nėra klaidų, ar teisingai užrašėte telefono numerį. Praleidus nors vieną neatitikimą klientai gali tiesiog su jumis nesusisiekti bandydami prisiskambinti klaidingu telefonu, o galiausiai jums reikės iš naujo spausdinti visą užsakymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *