Fotografijos kursai – ir mamytėms, ir studentams

fotografijos kursaiFotografuoti reiktų išmokti visiems. Nebūtina turėti labai galingo fotoaparato su 150 funkcijų. Pakanka normalaus skaitmeninio aparato, kuriame galima rankomis nustatyti jautrumą, išlaikymą ir kitus dalykus. Jei tokį turite, dėmesio, ši informacija aktuali ir jums.

Fotografijos kursai vyksta dažniausiai pavasarį, kai žmonės masiškai bėga į lauką. Gamtoje padaryti fotosesiją – vienas iš geresnių užsiėmimų. Praleidžiamas laisvalaikis, be to visada prireikia gražių nuotraukų. Gyvename labai socialų gyvenimą, tad tai mums visiems labai svarbu. Juk dėl Facebooko „laikų“ po savo nuotrauka ir komentarų, giriančių nuotrauką, galima daug ką padaryti…

Norint išmokti fotografuoti reikalingas ne tik fotoaparatas. Dar reikia ir noro bei užsidegimo. Foto kursai suteikia tik bazines žinias. Norint tobulai fotografuoti reikia toliau domėtis, bandyti, iš naujo atrasti kampus, spalvas ir šviesą. Čia panašiai, kaip ir su užsienio kalba. Jei kurį laiką ja nekalbėsite, deja, pamiršite viską negrįžtamai. Jei kurį laiką po kursų nefotografuosite, pamiršite tai, ką jų metu girdėjote ir pinigai bus „išmesti į balą“.

Fotografijos kursai paprastai trunka 1,5 mėnesio. Aišku, galima pas dėstytoją lankytis ir individualiai, tačiau tokios pamokos kainuoja kiek brangiau. Kiekvienas užsiėmimas trunka po 3 valandas neskaitant pertraukėlės. Jo metu dėstytojas dirba su 5-10 žmonių grupe. Tai nedidelė grupė, tačiau tik tiek žmonių galima mokyti vienu metu ir skirti jiems pakankamai dėmesio. Kursai apima tiek fotoaparato struktūrą, tiek patį fotografavimo procesą, o taip pat ir įvairias fotografavimo technikas ir efektus (panorama, freezelight, sferinė fotografija ir t.t.). Labai svarbu, kad mokoma ne tik fotografuoti, bet ir retušuoti nuotraukas, jas paruošti spausdinimui. Tam naudojamos specialios iliustracijų redagavimo programos (tiek mokamos, tiek nemokamos) – pagal kiekvieno iš kursų dalyvių pageidavimus ir galimybes.

Foto kursai naudingi visiems – tiek studentams, tiek tarnautojams, tiek paprastoms namų šeimininkėms, nuolatos besistengiančioms, kad namai atrodytų gražiai ir patraukliai. Visiems, kas tik naudoja fotoaparatą savo kasdieninėje veikloje ir darbe.

Fotokursus veda patyrę dėstytojai, turintys ne vienerių metų profesionalaus fotografavimo patirtį.

Norite išmokti fotografuoti, kaip profesionalas? Užsirašykite į kursus jau dabar tik už 150 eurų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *