Žoliapjovės – kai paprastos vejapjovės neužtenka

žoliapjovėsKiekvienam nuosavo namo gyventojui be abejonės teko susidurti su kiekvienais metais iškylančiu darbu – žolės pjovimu. Šis darbas neretai būna sunkus ir daug laiko atimantis procesas, tačiau dabar viskas gali būti kiek kitaip. Kai paprastos vejapjovės žolės pjovimui aplink namą neužtenka, geriausiu pasirinkimu tam tampa žoliapjovės! Tai pagalbinė sodo įranga, kurios pagalba galima daug greičiau atlikti įvairius žolės pjovimo darbus.

Žolės pjovimas gali būti sunkus ir varginantis darbas, jei tam nebūsite iš anksto pasiruošę. Tinkama įranga lemia labai daug, kadangi vien jos pagalba atlikti žolės pjovimo darbą gali būti net kelis kartus greičiau ir, žinoma, paprasčiau. Jei naudojate įprastą vejapjovę savo sode, būtinai pasirūpinkite ir pačios žoliapjovės ( dar kitaip vadinamos trimeriu) įsigijimu. Toks trimeris be abejonės palengvins visą pjovimo procesą ir puikiai pasitarnaus ten, kur įprasta vejapjovė negali tinkamai atlikti savo darbo.

Naudojate tik vejapjovę jau ne vienerius metus? Tai puiku, tačiau net ir naujausias jos modelis negalėtų taip kruopščiai nupjauti žolės kaip kokybiškos ir patvarios STIHL žoliapjovės. Nupjauti žolę prie pat namo sienos, tvoros ar aplink medžius yra sunku, o vejapjovės gabaritai dažniausiai nėra tam idealiai pritaikyti, tačiau dabar viskas yra kur kas paprasčiau. Su tinkama žoliapjove galima prieiti net ir prie pačių nepatogiausių vietų, kas leidžia net ir sudėtingiausią žolės pjovimą paversti paprastu, greitu ir maloniu.

Statūs šlaitai, grioviai, kalnuotos vietos ar tiesiog siauros ir sunkiai prieinamos erdvės žoliapjovėms nebaisios, tačiau tokie įrenginiai pasižymi ne vien panaudojimo lankstumu, bet ir pačiu jų veikimo principu. Jos gali būti įvairios paskirties, dydžio ar galingumo, todėl yra pritaikomos patiems įvairiausiems žolės tipams pjauti. Lengvai reguliuojamas pjovimo aukštis suteiks daugiau lankstumo, o ausiai malonus variklio darbas nedrums ramybės net ir kaimynams.

Žoliapjovės įsigijimas yra teisingas sprendimas kiekvienam nuosavo gyvenamojo namo savininkui. Žolę juk ankščiau ar vėliau reikės pjauti, tad kodėl šio darbo nepavertus pramoga? Su tinkama įranga viskas bus atliekama daug greičiau, patogiau ir paprasčiau.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *