Automobilių apklijavimas: dažniausiai užduodami klausimai

automobilių apklijavimasSiekiant sukurti naują stilių savo auto priemonei arba naudotis patrauklia reklamos rūšimi -rekomenduojame pasinaudoti galimybe apklijuoti savo mašiną lipdukais, kuriuose bus jūsų pageidavimu sukurti užrašai arba paveiksliukai. Automobilių apklijavimas labai patrauklus pasirinkimas, kurį įvertina gana didelis žmonių skaičius.

Kiek kainuoja automobilių apklijavimas?

Pasakyti tiksliai, kiek paslauga jums kainuos negalime, kadangi tai priklauso nuo norimo dydžio, šrifto, stiliaus aspektų ir t.t. tačiau visada galima derėtis siekiant džiaugtis gautu rezultatu. Klientų norai – patys svarbiausi.

Ar plėvelė apsaugo nuo aplinkos veiksnių?

Tikrai taip. Tose vietose, kur plėvelė bus uždedama, tarsi uždengiamas papildomas sluoksnis, kuris geba apsaugoti nuo aplinkos veiksnių. Galite pamiršti rudis ir kitus kenksmingus veiksnius, kurie formuojasi esant prastoms oro sąlygoms. Maža to, lipdukas nesusidėvės labai ilgai, net jei mašina stovės lauke lyjant lietui ar siaučiant pūgai.

Ar lipdukai nusiima sunkiai?

Tikrai ne. Jei norėsite susigrąžinti pradinę išvaizdą lipdukus galima gana nesunkiai pašalinti. Tuo pačiu rekomenduojame pasinaudoti profesionalų paslaugomis, kadangi darbas atliekamas naudojant specialias priemones, kurios padeda viską atlikti švariai ir greitai. Automobilių apklijavimas visiškai nedaro jokios įtakos mašinos dažams.

Kiek laiko užtrunka, kol paslauga bus atlikta?

Vėlgi, viskas priklauso nuo norimo dizaino. Maksimaliai paslaugos atlikimas reikalauja iki kelių dienų. Esant poreikiui, kad galėtumėte greičiau džiaugtis rezultatais – galima pagaminti ir užklijuoti lipdukus net per parą.

Ar sunku prižiūrėti lipdukus?

Jų nereikia prižiūrėti. Plaukite savo mašiną taip, kaip darėte iki tol, kol ji buvo paprasčiausiai išdažyta. Žinoma, reikia stengtis, kad labai aštrūs šepečiai nesugadintų paviršiaus. Tačiau šiuo atveju tai aktualu tampa ne tik užklijavus lipdukus. Lengvai pažeisti paviršių galima ir paprasčiausiai plaunant auto su netinkamomis priemonėmis, kuriose yra daug rūgščių.

Automobilių apklijavimas puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško ko nors inovatyvaus ir gebančio atskleisti asmenybę. Tai viena iš pačių efektyviausių reklamos rūšių. Jei jums kyla kokie nors klausimai, rekomenduojame kreiptis į profesionalus, kurie jums gali suteikti visą reikalingą informaciją, kuri yra susijusi su šio pobūdžio paslauga.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *