Draudimas internetu – greitas ir patikimas būdas apsisaugoti nuo nelaimingų įvykių kelyje

Draudimas internetuNe paslaptis, kad šiuo metu Lietuvoje yra keletas privalomų draudimų, kuriuos norim ar nenorim, bet turim įsigyti. Vienas iš labiausiai paplitusių draudimų  – automobilių savininkų civilinės atsakomybės draudimas, kuris privalomas kiekvienam savo vardu turinčiam užregistruotą transporto priemonę. Draudimas internetu gali gerokai sutaupyti laiko ir pinigų, norintiems apdrausti savo automobilį. Bet apie viską nuo pradžių.

Automobilio draudimas svarbus, nes transporto priemonės savininką apsaugo nuo galimų nuostolių, kurie gali gerokai palengvinti kišenę. Tarkim, tuo atveju jei jūs padarėte avariją  ir esate kaltas, jums pakanka užpildyti eismo įvykio deklaraciją, o nuostolius nukentėjusiam vairuotojui atlygins jūsų draudimo kompanija. Tačiau kaip išsirinkti kompaniją, kuri tenkintų visus jūsų lūkesčius?

Kadangi automobilio draudimas privalomas, sąlygos daugelyje kompanijų yra vienodos, skiriasi tik kaina. Šiuo momentu ir pasitarnauja draudimas internetu. Visų pirma, jūs greitai galite susirasti visą reikalingą informaciją net neišėję iš namų. Svarbu žinoti, kad draudžiant automobilį, negalioja taisyklė, kad didesnė kaina garantuoja aukštesnę kokybę. Todėl optimaliausias ir protingiausias būdas būtų pasirinkti mažiausią kainą siūlančią draudimo kompaniją. Tiesa, gali iškilti klausimas, kodėl esant panašioms ar identiškoms sąlygoms draudimo kaina skiriasi?

Kainų skirtumai atsiranda dėl to, kad draudimo kompanijos skirtingai įvertina rizikas. Pavyzdžiui, vienos kompanijos teigia, kad vairuotojas, kuris neturi trijų metų vairavimo stažo patenka į didelę rizikos grupę, todėl jo automobilio draudimas automatiškai brangesnis. Kitoms net ir penki metai vairavimo patirties atrodo nepatikimai.

Taigi, kaip nepermokėti už automobilio draudimą  ir išsirinkti geriausią variantą? Pirmas variantas, jei neturite kur dėti laiko, galite apsilankyti visose draudimo kompanijose ir gauti visus automobilio draudimo pasiūlymus. Tikriausiai sugaišite kelias dienas, tačiau šioje srityje būsite apsišvietęs ir galėsite draugams patarti. Antras variantas skirtas laiko neturintiems ir nuolatos skubantiems žmonėms, kreipkitės į kompetentinga draudimo brokerį, kuris visus namų darbus padarys už jus. O patogiausias ir greičiausias būdas apdrausti automobilį – draudimas internetu brokerių svetainėse, norėdami tai padaryti galėsite net neišeiti iš namų ir tai padaryti jums patogiu laiku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *