Kaip pasirinkti tinkamiausią draudimo kompaniją?

draudimasGyvenimas yra labai permainingas ir jeigu šiandien puikiai sekasi, tai nereiškia, kad ir rytoj viskas bus gerai. Žinoma, galbūt viskas skamba kiek pesimistiškai, tačiau mūsų tikslas ir padėti suprasti, kad draudimo paslaugos yra reikalingos ir būtinos. Jos padėjo šimtams tūkstančių žmonių Lietuvoje, kadangi kad ir kaip atrodo, jog viskas kas bloga nutiks kitam, tik ne man, tačiau pasitaiko, kad ir mums kartais nutinka to, ko nesitikime.

Draudimo paslaugos yra skirtos apdrausti žmogų, sveikatą, daiktus, keliones… Bet ką. O ir apdrausti mus siūlo labai daug skirtingų įmonių, tad pradėję ieškoti pamatysite, koks platus pasirinkimas. Klausimas – kuri geriausia?

DRAUDIMO TIPAS. Draudimo paslaugos pirmiausia varijuoja draudimo tipu. Tai reiškia, kad galima apdrausti savo sveikatą, savo gyvybę. Lygiai taip pat Lietuvoje labai populiaru apdrausti savo daiktus ir tuo pačiu įsigyti kelionės draudimą, kuris gali būti skirstomas į sveikatos bei daiktų. Svarbiausia, kad egzistuoja plati draudimų pasiūla ir kuo daugiau turėsite – tuo ramesnis būsite.

PASLAUGŲ KAINOS. Žinoma, skiriantis įmonėms ir tuo pačiu draudimo rūšims tuo pačiu skiriasi ir paslaugų kainos. Kadangi beveik visi apie savo paslaugas informaciją skleidžia internete – tai yra labai patogi platforma, kuri Jums leis susipažinti su galimybėmis bei tiksliai nuspręsti, kiek kainuoja vienos arba kitos paslaugos. Žinoma, vertindami kainas nepamirškite, kad jos atsiremia ir į papildomus aspektus.

ATSILIEPIMAI. Internete galima rasti kitų žmonių paliktus komentarus, kurie padės susidaryti nuomonę, ko galima būtų tikėtis. Žinoma, ne visi komentarai yra tikri, dalis jų gali būti nupirkti. Visgi, tam tikrą nuomonę susidaryti tikrai pavyks, tad kuo daugiau info ieškosite – tuo daugiau ir gausite.

Draudimo paslaugos suteikia galimybę kur kas drąsiau jaustis ir kur kas stabiliau stovėti ant kojų. Svarbiausia, kad šiuo metu įmonių pasirinkimas tikrai labai platus, tad kiekvienas ieškantis gero varianto, kuris atitinka poreikius, tokį gali ir rasti.

Kuo daugiau įmonių palyginsite – tuo tikresnis galite būti, kad Jūsų sprendimas bus pats geriausias ir tuo pačiu saugiausias.

 

Draudimas internetu – greitas ir patikimas būdas apsisaugoti nuo nelaimingų įvykių kelyje

Draudimas internetuNe paslaptis, kad šiuo metu Lietuvoje yra keletas privalomų draudimų, kuriuos norim ar nenorim, bet turim įsigyti. Vienas iš labiausiai paplitusių draudimų  – automobilių savininkų civilinės atsakomybės draudimas, kuris privalomas kiekvienam savo vardu turinčiam užregistruotą transporto priemonę. Draudimas internetu gali gerokai sutaupyti laiko ir pinigų, norintiems apdrausti savo automobilį. Bet apie viską nuo pradžių.

Automobilio draudimas svarbus, nes transporto priemonės savininką apsaugo nuo galimų nuostolių, kurie gali gerokai palengvinti kišenę. Tarkim, tuo atveju jei jūs padarėte avariją  ir esate kaltas, jums pakanka užpildyti eismo įvykio deklaraciją, o nuostolius nukentėjusiam vairuotojui atlygins jūsų draudimo kompanija. Tačiau kaip išsirinkti kompaniją, kuri tenkintų visus jūsų lūkesčius?

Kadangi automobilio draudimas privalomas, sąlygos daugelyje kompanijų yra vienodos, skiriasi tik kaina. Šiuo momentu ir pasitarnauja draudimas internetu. Visų pirma, jūs greitai galite susirasti visą reikalingą informaciją net neišėję iš namų. Svarbu žinoti, kad draudžiant automobilį, negalioja taisyklė, kad didesnė kaina garantuoja aukštesnę kokybę. Todėl optimaliausias ir protingiausias būdas būtų pasirinkti mažiausią kainą siūlančią draudimo kompaniją. Tiesa, gali iškilti klausimas, kodėl esant panašioms ar identiškoms sąlygoms draudimo kaina skiriasi?

Kainų skirtumai atsiranda dėl to, kad draudimo kompanijos skirtingai įvertina rizikas. Pavyzdžiui, vienos kompanijos teigia, kad vairuotojas, kuris neturi trijų metų vairavimo stažo patenka į didelę rizikos grupę, todėl jo automobilio draudimas automatiškai brangesnis. Kitoms net ir penki metai vairavimo patirties atrodo nepatikimai.

Taigi, kaip nepermokėti už automobilio draudimą  ir išsirinkti geriausią variantą? Pirmas variantas, jei neturite kur dėti laiko, galite apsilankyti visose draudimo kompanijose ir gauti visus automobilio draudimo pasiūlymus. Tikriausiai sugaišite kelias dienas, tačiau šioje srityje būsite apsišvietęs ir galėsite draugams patarti. Antras variantas skirtas laiko neturintiems ir nuolatos skubantiems žmonėms, kreipkitės į kompetentinga draudimo brokerį, kuris visus namų darbus padarys už jus. O patogiausias ir greičiausias būdas apdrausti automobilį – draudimas internetu brokerių svetainėse, norėdami tai padaryti galėsite net neišeiti iš namų ir tai padaryti jums patogiu laiku.

Draudimas internetu – patogus pasirinkimas

Kiekvieno žmogaus gyvenime ateina laikotarpis, kuomet susirūpinama savo ateitimi. Aplinkinis pasaulis mus gąsdina gamtos stichijų įvairovę, technologijų nepaklusnumu, greitai plintančių ligų baime. Kuomet pradedama rūpintis tiek dėl savo, tiek dėl artimųjų sveikatos laikas pasinaudoti draudimo paslauga. Draudimas gali būti puiki alternatyva norint išvengti finansinių problemų.

Draudimas internetu laimi prieš tradicinę rizikos valdymo priemonę, kadangi apsidrausti daug paprasčiau! Neiškeliant kojos iš namų galima pasirūpinti artimų žmonių sveikata. Puiku tai, jog galima ne tik aprausti draugus, gimines ir pažįstamus, bet ir nekilnojamąjį turtą, transporto priemones, bei augintinius. XXI amžiuje apdrausti galima praktiškai viską, o tai padaryti internetu labai paprasta.

Rizikos valdymo priemonė gali išgelbėti Jus nuo finansinės duobės. Atsitikus nelaimei, dėl pinigų trūkumo ne visada gebame pasirūpinti iškilusiomis problemomis. Draudimas tiesia mums savo pagalbos ranką: apmoka medicinines išlaidas ar po avarijos esančio automobilio sugedusias detales. Draudimas padeda susikoncentruoti vien ties opia problema negalvojant apie finansinius reikalus.

Draudimas internetu patogus tuo, jog juo pasinaudoti gali įvairios socialinės padėties žmonės. Kai kuriems išeiti iš namų neleidžia sveikatos problemos. Gyvenantiesiems kaimuose, reikia keliauti į artimiausią miestą, kad galėtų pasinaudoti tokio tipo paslaugomis. Draudimas suteikia galimybę pasijausti saugesniam nesukeliant sau papildomo vargo.
Šiame amžiuje drausti reikia viską; kartais net gi privaloma. Kaimynas apdraudė ūkinį pastatą, bendradarbė namo stogą, nuo stichijos nelaimių, o štai draugė savo vaikus. Kuomet draudimo pasiūla tokia didelė, telieka pasirinkti patį pigiausią ir optimaliausią variantą. Žinoma, galima vaikščioti iš vienos draudimo kompanijos į kitą ir klausyti jų teikiamų pasiūlymų, arba galima pasinaudoti draudimo internetu galimybę ir virtualioje erdvėje palyginti kelių skirtingų draudimo kompanijų kainas ir paslaugas.

Draudimas internetu nėra labai pigus pasiūlymas. Ilgą laiką daug populiaresnis buvo nekilnojamojo turto finansinis apsaugojimas. Tačiau verta suvokti, kad mūsų gyvybei, bet kada gali nutikti pavojus. Verta finansuoti į tai, kas liečia gyvybę. Visuomet atrodo, jog nelaimės atsitiks tavo kaimynui ar bendradarbiui, bet tik ne tau. Tačiau kartais likimas mėgsta pažaisti. Kad jis mūsų neužkluptų nepasiruošusio, rekomenduoju – draudimą internetu.

Draudimo brokeriai: nauda ir privalumai

draudimo brokeriaiDraudimas – dvi prasmes turintis žodis. Viena prasme, tai draudimas elgtis vienaip ar kitaip, kita prasme – draudimas padeda sumažinti ar panaikina nuostolius nutikus kokia nors nelaimei. Viena labiausiai paplitusių draudimo rūšių yra privalomas vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas. Tam, kad rasti geriausią ir pigiausią civilinės atsakomybės draudimą, rekomenduojama yra naudotis draudimo brokerio paslaugomis.

Kodėl turėčiau rinktis draudimo brokerį?

Kiekvienas iš mūsų nori, kad paslaugas atliktų tik kvalifikuoti specialistai. Draudimo brokeriai prieš gaudami veiklos licenciją privalo išlaikyti papildomą egzaminą, bei nuolatos gilinti turimas žinias. Draudimo bendrovių darbuotojai taip pat yra specialiai apmokami, bet pastarųjų niekas ne egzaminuoja, o ir dėl nešališkumo gali kilti pagrįstų dvejonių.

Deja, ne kiekvienas žmogus vertina teigiamas draudimo savybes ir į jį numoja ranka. Tačiau kaip bebūtų, daugelyje sričių  apsidrausti tikrai pravartu. Ne veltui, transporto priemonėms yra privalomo draudimo rūšis. Ją priimant labiausiai buvo pasipiktinę ir tam priešinosi mažesnes pajamas gaunantys asmenis, tačiau jiems šis draudimas itin aktualus. Sukėlus avariją, į kurią patenka didelės vertės automobilis ar kitas turtas išsimokėti nėra lengva, tuo tarpu draudimas atlygina sukeltus nuostolius. Norint, kad būtų atlyginti ir Jums priklausančio sugadinto turto (dėl Jūsų kaltės) kaštai vertėtų pasirūpinti Kasko draudimu, kuris negalioja tik išimtinomis sąlygoms, pavyzdžiui, sukėlus auto įvykį esant apsvaigus nuo alkoholio ar kitų psichotropinių medžiagų.

Kita svarbi draudimo rūšis – būsto draudimas. Nepriklausomai, ar gyvenate nuosavame name, ar daugiabučio bute – draudimas naudingas abiem. Gyvenantys daugiabučiuose neretai susiduria su labai skirtingais kaimynais, kurių dalis, kaip bebūtų gaila, nėra labai atsargūs ir malonūs. Dažnai įvyksta buto užpylimai (ypač dažnai trūkstant senesniuose namuose esantiems vamzdžiams), sugadinamas kaip tyčia neseniai atliktas brangus remontas. Ne kiekvienas kaimynas sutiks pats atlyginti nuostolius, tuo tarpu kol Jūsų draudimo bendrovė aiškins su kaltininku Jūs jau galėsite taisyti sugadintas sienas už iš draudimo gautais pinigais. Individualiuose namuose yra kitos bėdos – nuo staigaus sniego įlūžtantys stogai, nuo stipresnio vėjo dūžtantys langai ar lūžtančios kurios nors konstrukcijos. Tačiau reikėtų pasiaiškinti ar Jūsų draudimas ir pasirinktas planas atlyginta gamtos stichijų sukeltus nuostolius.

Dar svarbesnis – gyvybės draudimas. Tai ne tik pinigai nelaimės atveju, bet ir paskutinė galimybė išgyventi netekus pagrindinio šeimos maitintojo. Kaip bebūtų gaila netekties atvejų, tačiau draudimo išmokos suteikia bent šiokią tokią palaimą – leidžia negalvoti apie pinigų skolinimąsi ir suteikia vilties išlaikyti būstą, susimokėti už netekties metu atliekamas paslaugas bei atsidėti šiek tiek pinigų tolesniam gyvenimui, sunkesnėms dienoms, kurių pasitaiko kiekvienoje šeimoje.