Draudimas internetu – greitas ir patikimas būdas apsisaugoti nuo nelaimingų įvykių kelyje

Draudimas internetuNe paslaptis, kad šiuo metu Lietuvoje yra keletas privalomų draudimų, kuriuos norim ar nenorim, bet turim įsigyti. Vienas iš labiausiai paplitusių draudimų  – automobilių savininkų civilinės atsakomybės draudimas, kuris privalomas kiekvienam savo vardu turinčiam užregistruotą transporto priemonę. Draudimas internetu gali gerokai sutaupyti laiko ir pinigų, norintiems apdrausti savo automobilį. Bet apie viską nuo pradžių.

Automobilio draudimas svarbus, nes transporto priemonės savininką apsaugo nuo galimų nuostolių, kurie gali gerokai palengvinti kišenę. Tarkim, tuo atveju jei jūs padarėte avariją  ir esate kaltas, jums pakanka užpildyti eismo įvykio deklaraciją, o nuostolius nukentėjusiam vairuotojui atlygins jūsų draudimo kompanija. Tačiau kaip išsirinkti kompaniją, kuri tenkintų visus jūsų lūkesčius?

Kadangi automobilio draudimas privalomas, sąlygos daugelyje kompanijų yra vienodos, skiriasi tik kaina. Šiuo momentu ir pasitarnauja draudimas internetu. Visų pirma, jūs greitai galite susirasti visą reikalingą informaciją net neišėję iš namų. Svarbu žinoti, kad draudžiant automobilį, negalioja taisyklė, kad didesnė kaina garantuoja aukštesnę kokybę. Todėl optimaliausias ir protingiausias būdas būtų pasirinkti mažiausią kainą siūlančią draudimo kompaniją. Tiesa, gali iškilti klausimas, kodėl esant panašioms ar identiškoms sąlygoms draudimo kaina skiriasi?

Kainų skirtumai atsiranda dėl to, kad draudimo kompanijos skirtingai įvertina rizikas. Pavyzdžiui, vienos kompanijos teigia, kad vairuotojas, kuris neturi trijų metų vairavimo stažo patenka į didelę rizikos grupę, todėl jo automobilio draudimas automatiškai brangesnis. Kitoms net ir penki metai vairavimo patirties atrodo nepatikimai.

Taigi, kaip nepermokėti už automobilio draudimą  ir išsirinkti geriausią variantą? Pirmas variantas, jei neturite kur dėti laiko, galite apsilankyti visose draudimo kompanijose ir gauti visus automobilio draudimo pasiūlymus. Tikriausiai sugaišite kelias dienas, tačiau šioje srityje būsite apsišvietęs ir galėsite draugams patarti. Antras variantas skirtas laiko neturintiems ir nuolatos skubantiems žmonėms, kreipkitės į kompetentinga draudimo brokerį, kuris visus namų darbus padarys už jus. O patogiausias ir greičiausias būdas apdrausti automobilį – draudimas internetu brokerių svetainėse, norėdami tai padaryti galėsite net neišeiti iš namų ir tai padaryti jums patogiu laiku.

Draudimas internetu – patogus pasirinkimas

Kiekvieno žmogaus gyvenime ateina laikotarpis, kuomet susirūpinama savo ateitimi. Aplinkinis pasaulis mus gąsdina gamtos stichijų įvairovę, technologijų nepaklusnumu, greitai plintančių ligų baime. Kuomet pradedama rūpintis tiek dėl savo, tiek dėl artimųjų sveikatos laikas pasinaudoti draudimo paslauga. Draudimas gali būti puiki alternatyva norint išvengti finansinių problemų.

Draudimas internetu laimi prieš tradicinę rizikos valdymo priemonę, kadangi apsidrausti daug paprasčiau! Neiškeliant kojos iš namų galima pasirūpinti artimų žmonių sveikata. Puiku tai, jog galima ne tik aprausti draugus, gimines ir pažįstamus, bet ir nekilnojamąjį turtą, transporto priemones, bei augintinius. XXI amžiuje apdrausti galima praktiškai viską, o tai padaryti internetu labai paprasta.

Rizikos valdymo priemonė gali išgelbėti Jus nuo finansinės duobės. Atsitikus nelaimei, dėl pinigų trūkumo ne visada gebame pasirūpinti iškilusiomis problemomis. Draudimas tiesia mums savo pagalbos ranką: apmoka medicinines išlaidas ar po avarijos esančio automobilio sugedusias detales. Draudimas padeda susikoncentruoti vien ties opia problema negalvojant apie finansinius reikalus.

Draudimas internetu patogus tuo, jog juo pasinaudoti gali įvairios socialinės padėties žmonės. Kai kuriems išeiti iš namų neleidžia sveikatos problemos. Gyvenantiesiems kaimuose, reikia keliauti į artimiausią miestą, kad galėtų pasinaudoti tokio tipo paslaugomis. Draudimas suteikia galimybę pasijausti saugesniam nesukeliant sau papildomo vargo.
Šiame amžiuje drausti reikia viską; kartais net gi privaloma. Kaimynas apdraudė ūkinį pastatą, bendradarbė namo stogą, nuo stichijos nelaimių, o štai draugė savo vaikus. Kuomet draudimo pasiūla tokia didelė, telieka pasirinkti patį pigiausią ir optimaliausią variantą. Žinoma, galima vaikščioti iš vienos draudimo kompanijos į kitą ir klausyti jų teikiamų pasiūlymų, arba galima pasinaudoti draudimo internetu galimybę ir virtualioje erdvėje palyginti kelių skirtingų draudimo kompanijų kainas ir paslaugas.

Draudimas internetu nėra labai pigus pasiūlymas. Ilgą laiką daug populiaresnis buvo nekilnojamojo turto finansinis apsaugojimas. Tačiau verta suvokti, kad mūsų gyvybei, bet kada gali nutikti pavojus. Verta finansuoti į tai, kas liečia gyvybę. Visuomet atrodo, jog nelaimės atsitiks tavo kaimynui ar bendradarbiui, bet tik ne tau. Tačiau kartais likimas mėgsta pažaisti. Kad jis mūsų neužkluptų nepasiruošusio, rekomenduoju – draudimą internetu.