Antikvariniai baldai ,,reikalauja“ didelių bei erdvių patalpų

Antikvariniai baldai tai yra naudoti baldai, kuriuos restauruoja profesionalūs specialistai ir prikelia antram gyvenimui. Yra žmonių, kurie nevertina antikvarinių baldų, o prioritetus teikia modernumui, šiuolaikiniams baldų dizaino sprendimams. Tačiau visgi labai daug naudoti baldaižmonių vertina naudotus antikvarinius baldus dėl jų teikiamos dvasios, persismelkusios senovės tradicijų, taip pat dėl šių baldų unikalumo, vertės. Antikvarinius baldus renkasi tvirtas pozicijas gyvenime bei profesinėje veikloje užimantys asmenys, taip pat pasitikintys savimi, galbūt besidomintys menu ir istorija. Reikia paminėti ir tai, kad ne visose patalpose tinka antikvariniai baldai, kadangi jie yra masyvūs, dažnai gana dideli, todėl jiems tinkamiausios didelės, erdvios patalpos.

Didelę naudotų baldų pasiūlą turi ,,Karališki liūto baldai“, kurių parduodami antikvariniai baldai pasižymi įmantriais dizaino sprendimais, yra labai patvarūs, spinduliuoja prabangą bei eleganciją. Kaip jau buvo minėta, ne visoms patalpoms tinka vieni ar kiti antikvariniai baldai dėl savo gabaritų, todėl tikslinga paminėti esmines jų technines charakteristikas.

naudoti baldaiSendinto medžio komodos, tinkančios svetainės kambariui, yra net daugiau kaip 2,5 metrų ilgio ir daugiau kaip pusmetrio pločio, todėl tiktų tik itin didelėje svetainėje, nes antikvarinius baldus netikslinga sustatyti arti vienas kito, jie turi išsidėstyti ir puikiai derėti erdvėje. Iš kelių dalių susidedančios sofkutės taip pat yra bene 2,5 metrų ilgio ir kone metro gylio, todėl taip pat tinka tik didelėje patalpoje. Spintų, vitrinų aukštis siekia apie du metrus, todėl patalpa, kurioje statomi tokie naudoti baldai, turi turėti aukštas lubas, kad antikvariniai baldai ne gadintų, o puoštų interjerą.

,,Karališkuose liūto balduose“ didelis knygų spintų pasirinkimas, šios spintos taip pat gana didelės pagal gabaritus. Aukštis siekia beveik du metrus, ilgis – bene 2,5 metro. Kai kurių knygų spintų, indaujų ilgis viršija net tris metrus. Taigi, tai patvirtina, kokių didelių patalpų reikalauja antikvariniai baldai.

,,Antikvariniuose liūto balduose“ bene didžiausias darbo kambario komplektų bei atskirai parduodamų darbo kambario baldų pasirinkimas. Darbo kambariams skirtų spintų aukštis siekia kone du metrus, ilgis taip pat yra du ar daugiau metrų. Itin svarbus darbo kambario akcentas – rašomieji stalai, kurie daugiau kaip pusantro metro ilgio ir beveik metro pločio. O dar prie spintos bei rašomojo stalo priderinus kėdę ar krėslą, tampa akivaizdu, kad tokiam komplektui reikalinga itin didelė darbo patalpa.

Matyti, kad antikvariniai baldai yra gana ,,įnoringi“ ir reikalauja daug erdvės, ypatingai – aukštų lubų, kadangi tik tokioje erdvėje esantys antikvariniai baldai atrodys itin efektingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *