Vokietija traukia verslininkus darbui

GERMANYLietuvoje jau daug metų iš užsienio kapitalo kuriamos įvairios tarptautinės įmonės ir korporacijos. Maža šalis su verslui gana patogia mokesčių sistema ir pigia darbo jėga tampa puikia vieta įgyvendinti savo verslo planus. Tačiau neretai ne tik užsienio investuotojams, tačiau ir vietos verslininkams tenka iškeliauti į darbo vizitus, pasitarimus, konferencijas ir kitus verslo susitikimus. Geras verslo susitikimas gali lemti itin našius darbo rezultatus ir praskaidrinti įmonės ateities viziją. Vokietija vis dažniau tampa vieta verslininkams susitikti ir aptarti svarbius klausimus. Ne tik Lietuvoje, bet ir pačioje Vokietijoje kuriamos įmonės, kurios teikia savo paslaugas atvykusiems verslininkams. Tai reiškia, kad tuo užsiimantys žmonės gali pasirūpinti Jūsų patogiu ir produktyviu vizitu į šią šalį.

Keliavimo klausimai

Ne retai atvykus net ir į tokią netolimą šalį kaip Vokietija, kyla pagrindinis organizacinis klausimas – keliavimas. Dažnai užsienyje sunku susigaudyti ne tik kur važiuoti, bet ir kaip patogiai ir greitai nukeliauti į norimą vietą. Todėl verslo klientams siūloma paslauga – asmeninis vairuotojas. Tai žmogus, kuris Jus pasitiks Jums išlipus iš lėktuvo ir palydės Jums į reikiamą vietą. Be kita ko, jei Jūsų vizitas truks ilgiau nei dieną, šis žmogus mielai pasitarnaus Jums visos viešnagės metu, o prieš išvykstant Jus pristatys į oro uostą. Taip ne tik sutaupote laiko klaidžiodami po nepažįstamas vietas, bet kartu ir pasirūpinate savo sveikata, nes galite atsipalaiduoti ir nusiraminti tarp vizitų ir susirinkimų.

Darbo organizavimas

Vokietija – puiki vieta susitikti verslo partneriams. Ieškote, kas galėtų pasirūpinti Jūsų susitikimų organizaciniais klausimais? O gal organizuojate tarptautinių partnerių konferenciją ir norite atsikratyti organizavimo naštos? Tuo gali pasirūpinti šioje sferoje dirbantys žmonės ir puikiai išmanantys Vokietijos rinką. Jums tereikia pateikti savo užsakymą, o atvykus į šalį jau viskas bus suplanuota ir užsakyta.

Apgyvendinimas ir pramogos

Jei galvojate, kad verslo išvykose ir komandiruotėse skirtas laikas naudojamas tik darbui – tikrai klystate. Juk visuomet smagu net ir darbo reikalais išvykus į naują vietą pasidomėti šios šalies kultūra bei gyvenimu. Kad galėtumėte išnaudoti savo darbo laiką produktyviai, Vokietijoje Jums agentūra ar įmonė parūpins apgyvendinimą pagal Jūsų pageidavimus. Nusprendę po darbo atsipūsti taip pat galėsite pasitikėti konsultuojančiais ar net ekskursijas organizuojančiais žmonėmis, kurie per trumpą laiką parodys kuo įmanoma daugiau skirtingų šalies veidų.

Įrašo “Vokietija traukia verslininkus darbui” komentarų : 1

  1. Neringa avataras

    Labai patiko straipsnis, saunuolis autorius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *