Viskoelastiniai čiužiniai ir jų priežiūra: ką pataria gamintojai?

viskoelastiniai čiužiniaiSparčiai populiarėjantys viskoelastiniai čiužiniai atitinka jiems keliamus patogumo ir praktiškumo reikalavimus. Šie čiužiniai prisitaiko prie žmogaus kūno formų, yra elastingi ir atsparūs dulkių erkučių ar kitų mikroorganizmų dauginimuisi. Iš kitos pusės, viskoelastiniai čiužiniai negali užtikrinti efektyvaus drėgmės garinimo ir sunkiai atstato išgulėtą formą. Primename, kad viskoelastiniai čiužiniai gali būti naudojami tik iš vienos pusės.

Viskoelastinių čiužinių savybės

Čiužinių pardavėjai teigia, kad svarbiausias viskoelastinių čiužinių privalumas – gebėjimas prisitaikyti prie kūno formų. Priešingai nei kiti čiužiniai, šios konstrukcijos reaguoja ne tik į kūno svorį, bet ir žmogaus skleidžiamą šilumą. Unikalios struktūros putų poliuretanas jaučią šilumą ir atitinkamai keičia savo kietumą. Prisitaikydamas prie kūno anatomijos, čiužinys minkštėja, o elastingas pagrindas maloniai priglunda. Minėtasis privalumas teigiamai veikia kraujo apytaką, atpalaiduoja raumenis, gerina miego kokybę, malšina sprando ir nugaros skausmus – miegančio žmogaus stuburas nėra apkraunamas, o raumenys pilnai ilsisi.

Kokybiški viskoelastiniai čiužiniai reaguoja į kūno spaudimą ir šilumą, todėl puikiai prisitaiko prie individualių poreikių. Iš kitos pusės, kai spaudimas dingsta, čiužinys grįžta į pradinę savo formą, todėl gali būti naudojamas ne tik jūsų, bet ir svečių ar kitų šeimos narių. Viskoelastiniuose čiužiniuose negyvena dulkių erkutės, kadangi čiužinio struktūra yra nepalanki terpė jų veisimuisi ar dauginimuisi. Tai reiškia, kad toks čiužinys bus tinkamas alergiškiems ar astma sergantiems žmonėms.

Viskoelastinių čiužinių priežiūra

Svarbus privalumas – gana paprasta viskoealastinio čiužinio priežiūra. Siekdami optimaliausių rezultatų, reguliariai keiskite čiužinio apvalkalus. Be to, rekomenduojame čiužinį siurbti vandeniu varomu dulkių siurbliu – jis nepakenks nei čiužinio formai, nei jo elastingumui.

Miegas svarbus gerai nuotaikai ir savijautai

Jei nusprendėte įsigyti viskoelastinį čiužinį, rinkitės patikimą ir rinkoje vertinamą čiužinių gamintoją bei pardavėją, kuris atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti optimaliausią sprendimą individualioje situacijoje. Nepamirškite, kad konkretaus gaminio pasirinkimas priklauso ir nuo jūsų svorio bei kūno sudėjimo. Medikai primena, kad miegas – svarbus aspektas, lemiantis gyvenimo kokybę ir gerą savijautą. Tinkamos miego valandos mažina fizinę ir emocinę įtampą. Ir priešingai – dėl miego stygiaus gali atsirasti įvairių sveikatos problemų, nukentėti darbo kokybė ar santykiai su artimaisiais. Kokybiškam miegui svarbu ne tik tinkamai parinktas čiužinys, bet ir kokybiška lova, tinkamai suplanuotas dienos režimas, reguliarios miego valandos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *