Dovanos Valentino dienos proga jam ir jai

dovanos

Viena iš romantiškiausių dienų metuose – Švento valentine diena jau visai ne už kalnų, todėl dabar yra puikus metas galvoti apie tai, kaip nudžiuginti savo mylimą žmogų. Tiesa, šiltus jausmus ir dėmesį reikia rodyti ištisus metus, tačiau Valentino diena yra proga, kurios metu norisi antrajai pusei suteikti dar daugiau džiaugsmo ir malonių akimirkų. Idealu kai prie Valentino dienos sveikinimų prisideda ir nuoširdžios bei malonios dovanos. Poilsio pasiūlymai yra puikus variantas norintiems nustebinti savo antrąją pusę valentine dienos proga.

Valentino dienos dovanos merginai

Ką padovanoti merginai? Atsakymas nėra toks sudėtingas kaip gali atrodyti. Kuomet galvojate apie dovanas savo moteriai, prisiminkite, kad egzistuoja tokia žodžiai kaip: grožis, ramybė, elegancija ir harmonija. Todėl dovana moteriai ar merginai turėtu būti susijusi su šiais žodžiais. SPA poilsis gali būti geriausia dovana Valentino dienos proga. Jei svarstote kokį pasiūlymą išrinkti, galime padėti. Tikrai neprašausite, jei pasirinksite nakvynę prabangiame viešbutyje su atpalaiduojančiomis procedūromis, masažais bei kitomis grožio procedūromis. Moterys sako, kad SPA procedūrų niekada nebus per daug, todėl pasirinkę tokią dovaną – tikrai neprašausite.

Valentino dienos dovanos vaikinui

Daugelis moterų ir merginų mano, kad vyrų nežavi masažai ar nakvynės viešbučiuose ir SPA centruose, tačiau tai ne tiesa. Todėl tikrai puiki dovana mylimam vyrui gali būti nuoširdūs sveikinimai, papildyti kvietimu poilsiui dviem. Tokia dovana bus ne tik maloni jam, bet ir naudinga sveikatai, kadangi tai leis pailsėti ir atsipalaiduoti. Kitas puikus variantas yra romantiška vakarienė dviem, ne veltui yra sakoma, kad kelias į vyro širdį eina per skrandį. O sujungus romantišką poilsį ir vakarienę išeitų tikrai nepaprastai puiki dovana.

Taigi, jei ieškote originalios ir naudingos dovanos Valentino dienai, siūlome pagalvoti apie poilsio pasiūlymus arba romantiška vakariene. Malonios ir atpalaiduojančios procedūros bei romantiška nakvynė prabangiame viešbutyje ne tik atpalaiduos nuims stresą ir įtampą, bet ir pagerins santykius, o skanus maistas šį efektą tik dar labiau sustiprins.

 

 

 

 

Originalūs kvepalai internetu – puiki dovana Kalėdoms

originalūs kvepalai internetuArtėja laukiamiausios ir gražiausios metų šventės? Neturite ką dovanoti savo artimiesiems – draugams, šeimos nariams, merginai ar vaikinui, kolegoms darbe? Puiki dovana šiai šventei yra originalūs kvepalai, kuriuos šiais laikais galite įsigyti internetu be didelių sunkumų.

Ką reikėtų žinoti prieš perkant kvepalus internetu? Idealiausia, jeigu žinotumėte, kurie kvepalai yra mėgstamiausi žmogaus, kuriam dovanosite kvepalus. Tuomet atkris daugybė galimybių ir galėsite įsigyti jūsų žmogaus mėgstamiausius kvepalus, kuriuos gavęs jis tikrai apsidžiaugs ir naudos kiekvieną dieną. Svarbiausia – neapsigaukite, pasitikrinkite ar elektroninė parduotuvė, iš kurios planuojate pirkti kvepalus pardavinėja originalią produkciją. Patikrinkite ar ši parduotuvė neturi neigiamų atsiliepimų, tą lengvai galite padaryti google svetainėje suvedę parduotuvės pavadinimą ir pridėję žodį atsiliepimai ar skundai. Pasitikrinkite kokiu būdu galite apmokėti už išsirinktus kvepalus ir kaip parduotuvės atstovai pristato kvepalus. Galbūt jums patogiausia būtų, jei kvepalus kurjeris atvežtų į darbą? Ar prie jūsų namų yra paštomatas ir kurjeris galėtų siuntą pristatyti ten? Ar paprastas tradicinis paštas tenkina jūsų lūkesčius ir norus? Nuo siuntimo rūšies priklauso ir jo kaina. Tad būtinai išanalizuokite siūlomus variantus ir išsirinkite jums patogiausią, įvertinkite kainos ir kokybės santykį. O galbūt šiuo metu gyvenate užsienyje ar kitame mieste, nei žmogus, kuriam norite dovanoti kvepalus? Tuomet išsirinkite parduotuvę, kuri gali kvepalus jūsų išrinktam žmogui pristatyti tiesiai į namus. Taip jį nustebinsite net ir nebūdami šalia.

Taigi, originalūs kvepalai internetu yra tikrai puikus būdas nustebinti jūsų artimąjį per gražiausias metų šventes. Jeigu planuojate pirkti kvepalus internetu įsitikinkite parduotuvės patikimimu, kad neliktumėte apgauti ir už sumokėtus pinigus gautumėte savo užsakytus kvepalus. Taip pat išsiaiškinkite, kad kvepalai būtų originalūs ir jūsų žmogus, kuriam dovanojate kalėdinę dovaną neliktų nusivylęs gaudamas kvepalų analogą arba kitaip tariant padirbinį. Tokių kvepalų analogų internete yra daugybė ir tikrai ne visos parduotuvės įspėja, jog kvepalai yra analogai, kai kurios pardavinėja juos kaip originalius ir tikisi, jog nusipirkę žmonės nesupras, jog įsigijo padirbinį.

Šaltinis: kvepalubaras.lt

Dovanų etiketas arba ko negalima dovanoti

dovanosTurbūt ne kartą teko girdėti, kad egzistuoja dovanų etiketas. Toli gražu ne visus daiktus galima dovanoti, kadangi kai kas paprasčiausiai nepriimta tam tikrose kultūrose. Nors Lietuva yra gana moderni šalis, visgi, etiketas jai svarbus. Ne tik aprangos, tačiau tuo pačiu ir dovanos. O ko negali dovanoti – skaitykite žemiau.

Pinigai vokelyje. Anksčiau buvo priimta pinigus dovanoti vokelyje. Atrodo, tai užtektinai simboliška. Tačiau šiuo metu pinigų įteikimas privalo būti kiek originalesnis. Paprasčiausiai vokelio padavimas yra tolygus grynų ištiesimui į rankas. Internete galima atrasti labai daug originalių idėjų. Žinoma, paprašius floristės ji taip pat sugalvos ką nors labai originalaus.

Apatiniai. Juos dovanoti gali tik moteris vyrui ir atvirkščiai. Jokiu būdu negalima ne tokiam atimam asmeniui dovanoti tokių intymių dovanų. Ne tik todėl, kad galite nepataikyti su dydžiu arba spalva, o todėl, kad paprasčiausiai tokios intymios dovanos nėra priimtos.

Gyvūnai. Jų dovanojimas galimas tik tuomet, kai tiksliai žinote, kad kitam asmeniui jo reikia. Juolab, dažniausiai tokios dovanos keliauja šeimos narių ribose, tad draugui, kolegai ir pažįstamam gyvūno dovanoti negalima.

Tokios dovanos kaip svarstyklės, keptuvė arba muilas gali turėti potekstę, kurią daugelis žmonių priims labai asmeniškai. Jau geriau atsiriboti nuo tokių smulkmenų, kadangi galite labai įžeisti žmogų.

Turbūt ne kartą teko girdėti, kad dovanoti aštrių daiktų negalima, kadangi jie gali pakenkti asmeniui, kuris priims dovaną. Taigi, peiliai, šakutės ir kitos smulkmenos neturėtų atsirasti dovanos vietoje.

Prietarai teigia, kad laikrodžio dovanojimas gali prišaukti nelaimę. Jeigu norite gyventi smagiai be jokių pavojų – geriausia mylima  žmogui nedovanoti laikrodžio.

Dažnai sakoma, kad nuotrauka yra labai prasta dovana ir jeigu nenorite prišaukti nelaimės – geriau visai nedovanoti jokių fotografijų.

Veidrodžiai kaip dovana – nėra geras pasirinkimas. Ne tik neetiška, tačiau tuo pačiu moterys gali netinkamai suprasti ir įsižeisti.

Niekučių dovanojimas populiarus tik vaikystėje. Paaugus žvakės, puodeliai ir suvenyrai tampa dulkių rinkėjais, kurių geriau atsisakyti.

**

Dovanos taip pat turi savo etiketą, kuris tinka toli gražu ne visiems. Kuo daugiau žinosite – tuo didesnė tikimybė, kad neteks jaustis nesmagiai.

Kur ieškoti originalių dovanų?

dovanosNiekada negalima nuvertinti net ir ne itin svarbia proga dovanojamos dovanos ir į jos paieškas rimtai nežiūrėti. Mūsų išrinktos dovanos atspindi mūsų emocijas ir jausmus, todėl į kiekvienos dovanos paiešką reikėtų žiūrėti rimtai ir atsakingai.

Svarbu įsidėmėti, kad svarbiausia yra ne dovanos kaina, o dėmesio ir rūpesčio išraiška giminaičiui ar draugui. Todėl tikrai neverta sielotis dėl to, kad šiuo metu negalite įpirkti ypatingos ir originalios dovanos. Savo kūrybingumą galite išreikšti ir neišleidę didelės sumos pinigų bei išrinkę nepakartojamą, nebrangią, bet labai originalią dovaną.

Originalių dovanų paieškos internete

Šiandien daugiausia įdomių ir originalių dovanų galima rasti internetinėse parduotuvėse. Tačiau nebūtina iškart ten ir pirkti patikusią dovaną, galima tik „pasiskolinti“ dovanos idėją. Bet visgi nusprendus įsigyti nusižiūrėtą originalią dovaną, dideli finansiniai nuostoliai jums tikrai negresia. Daugumoje internetinių parduotuvių dovanų kainos yra prieinamos kone kiekvienam. O neįprastų ir originalių dovanų asortimentas gali ir „apakinti“ gerąja prasme, nes kiekviena norima proga galima rinktis iš šimtų variantų originalių dovanų.

Kiekvienoje šalyje veikia daugybė internetinių originalių dovanų parduotuvių, tad jei nerandate to, ko ieškote, savo šalyje, nesudėtingai galite parsisiųsti norimą originalią dovaną iš kitos šalies internetinės parduotuvės. Tik nepamirškite atidžiai perskaityti pirkimo ir pristatymo į kitas šalis sąlygų bei kainų ir rimtai paskaičiuokite, ar siuntimas jums nekainuos daugiau nei pati nusižiūrėta originali dovana.

Kokios originalios dovanos vertos dėmesio?

Kiekviena originali dovana turi savo idėją, kuri ir paverčia ją originalia. Naudingos ir originalios dovanos gali būti šildančios šlepetės, masažinė pagalvė, mini fontanas, drėkinantis patalpos orą, mini dulkių siurblys, rašiklis su įmontuota kamera, originalus skėtis ar neįprastos, bet originalios formos laikrodis.

Žinoma, visos šios originalios dovanos netinka visiems žmonėms, tačiau kažkuri iš jų tikrai tiks vienam ar kitam jūsų pažįstamam žmogui. Pavyzdžiui, mylimai žmonai ar draugei, kuri nuolat skundžiasi, kad jai šalta, originali dovana būtų šildančios šlepetės. Prastu poilsiu besiskundžiantiems tėvams praktiška ir originalia dovana gali tapti masažinė pagalvė. O originalus sieninis laikrodis tiktų netradicinį skonį turinčiai draugei, nes klasikinį stilių mėgstantis žmogus ir tokioje aplinkoje gyvenantis, originaliam laikrodžiui tiesiog neras vietos savo namuose.

Kokią originalią dovaną išrinkti vyrui?

Pirmiausia vyrui galima dovanoti įprastą ar dažniausiai tradiciškai vyrams dovanojamą dovaną, tačiau įteikti ją šiek tiek kitoje pakuotėje. Pavyzdžiui, vyrams dažniausiai dovanojamos sąsagos, kaklaraištis ar laikrodis. Prie išrinktos dovanos dar nupirkite ir porą kojinių, o į vieną iš jų įdėję dovaną ir užrišę, papuoškite kaspinu. Kas pasakys, kad tai ne originali dovana? Kad originaliai įpakuota – tai jau tikrai!

Originalus įpakavimas – originalios dovanos vizitinė kortelė

Kiekviena originali dovana reikalauja ir originalios pakuotės. Nes tiesiog perrišimas kaspinu atrodo banalokai. Vertėtų prisiminti visiems gerai žinomą „dėžė dėžėje“ dovanų pakavimą. Nedidelė dovana dedama į dėžutę, ši dėžutė – į didesnę, ta didesnė – į dar didesnę ir t.t. Į kiek dėžių bus supakuota nedidelė originali dovana – jūsų pasirinkimas. Tuščias dėžių vietas galima užpildyti suglamžytais senais laikraščiais. Taip bus išvengta dėžių barškėjimo. O taip originaliai įpakuotą originalią dovaną gavęs žmogus ilgai ją maloniai prisimins.

Taigi originalių dovanų idėjų galima rasti visur, tereikia tik panorėti ieškoti. Ir nepamirškite, dovanodami originalią dovaną žmogui, dovanojate ne tik daiktą, bet ir emocijas. O kokios tos emocijos bus, didžiąja dalimi priklauso tik nuo jūsų.