Su Makita darbas tampa tikru malonumu

Makita1915 m. duris atvėrė elektrinių variklių pardavimo ir remonto bendrovė „Makita“, kuri vėliau tapo viena pagrindinių Japonijos nešiojamų elektrinių įrankių gamintojų. Aukšta produkcijos kokybė, patrauklus dizainas ir ilgaamžiškumas įmonei pelnė vartotojų simpatijas visame pasaulyje.

Makita“ kuria, gamina bei parduoda įvairiausius elektrinius įrankius: diskinius pjūklus, obliavimo ir šlifavimo stakles, akumuliatorinius įrankius ir t.t. „Makita“ nuolatos tobulėja ir siekia patenkinti pačius įvairiausius savo klientų poreikius, todėl pradėjo gaminti ir įvairiausias medžio apdirbimo stakles, sodo įrankius, pneumatinę įrangą, skirtą naudoti ir namuose.

Makitos bendrovės šūkis – produktai gaminami klientams, todėl  jos gaminama produkcija garsėja savo neprilygstama produkcijos kokybe ir patikimumu, kurį garantuoja nuolatos atliekami moksliniai tyrimai ir bandymai bendrovės laboratorijose.  Tik kruopščiai išbandyti ir aukščiausios kokybės standartus atitinkantys prietaisai yra paleidžiami į rinką. Tad nieko nuostabaus, kad šia bendrove pasitiki klientai visame pasaulyje.

Bendrovė tikslas – tapti pasauline įvairiausių elektrinių įrankių ir susijusių gaminių asortimento tiekėja ir lydere visame pasaulyje. Šiandien be milžiniško pardavimo tinklo savo šalyje, kurį sudaro daugiau kaip 100 pardavimo centrų, „Makita“ savo veiklą vykdo ir 39 užsienio filialuose bei turi 8 gamyklas, įkurtas užsienio valstybėse, kurios gamina bendrovės standartus atitinkančius elektrinius prietaisus. Taigi, galima teigti, kad įmonė sėkmingai siekia savo užsibrėžto tikslo.

Kodėl verta rinktis Makita bendrovės produkciją?

„Makita“ įrankiai itin lengvi ir kompaktiški, tačiau dėl šių savybių visai nenukenčia jų galingumas. Įrankiai nuolatos tobulinami, bendrovė siekia, kad būtų galima nuveikti visus reikalingus darbus, sunaudojant mažesnį kiekį energijos. Tad tokia politika ne tik padeda sutaupyti „Makitos“ klientams, bet ir tausoja gamtą bei jos išteklius.

Japonai ypač vertina kokybę ir ilgaamžiškumą. Šias dvi savybes galima drąsiai laikyti ir „Makita“ bendrovės sinonimais. Tuomet, kai jūsų kolegos ar kaimyno įrankiai nepataisomai sugenda arba garbingai atitarnauja, jūs toliau galėsite naudotis savo mėgstamu „Makitos“ įranku. Be to, darbas su šiais įrankiais tampa tikru malonumu, o svarbiausia, kad greitai ir lengvai atlikdami suplanuotus darbus, turėsite daugiau laisvo laiko, kurį galėsite skirti sau ir savo artimiesiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *